Поради фахівців, лайфхаки та корисна інформація

для легкого та ефективного догляду за присадибною ділянкою

Поради експертів

На цій сторінці представлені поради й рекомендації, підготовлені для Вас компанією STIHL у співпраці з досвідченими професіоналами, котрі щодня працюють у садових і лісових господарствах. Тут Ви знайдете поради з догляду за садом та газоном для початківців, так і детальні відомості для вимогливих садоводів та спеціалістів з лісового та садово-паркового господарства. Бажаємо приємного читання!

Сезонні поради та ідеї

Кожну пору року Ваш садочок потребує особливого догляду. Що важливо встигнути зробити навесні на присадибній ділянці аби восени зібрати добрий врожай? Як правильно підготувати садочок, квітник чи грядки до зимування, щоб влітку тішитись пишною зеленню? Найцікавіші та корисні поради читайте в рубриці сезонних порад.

Догляд за газоном

Поради експертів з догляду за газоном: мульчування та виявлення основних проблем газону, підживлення та підстригання. Все, що потрібно знати, про догляд за газоном.

Підстригання кущів та живоплоту

Для всіх, хто доглядає за живоплотом чи окремими кущами ...

Все про опалення дровами

Опалювання дровами – це істотна економія в порівнянні з опаленням рідким паливом або газом...
Садові подрібнювачі STIHL

Довідник з подрібнення садових відходів

Садові подрібнювачі STIHL зменшують об'єм садових відходів до 75%, перетворюючи їх у цінний екологічний матеріал. Дізнайся більше.

Майстрування з дерева бензопилою STIHL

Із бензопилою STIHL Ви можете повною мірою проявити свої творчі здібності ....

Teaser zur Produkttechnik Знайомство з технікою STIHL

STHIL - це ім'я якісної техніки, адже саме для гарантування найвищої якості високотехнологічні розробки втілено у кожному нашому інструменті, аж до найменшої деталі.

Перейти до розділу "Знайомство із технікою STIHL"