Садовий подрібнювач VIKING

Із користю для Вашого саду

Довідник з подрібнення садових відходів


Садовий подрібнювач VIKING наведе порядок

Усім Вам знайома проблема: під час доглядання за присадибною ділянкою знову й знову з'являються рослинні відходи, що займають місце. Куди ж подіти після підстригання газону, обрізки дерев і живоплоту, листя й зав'ялі квіти? Садовий подрібнювач VIKING вирішить цю проблему. Високоякісні ріжучі системи VIKING подрібнюють будь-які рослинні відходи. Громіздке гілля просто й швидко перетворяться у компактні рослинні відходи, які Ви зможете легко викинути, або використати у якості компосту.

Садові подрібнювачі VIKING – екологічно чиста утилізація відходів.

Використовуйте подрібнений матеріал для виготовлення екологічно чистого добрива. Перетворений у компост подрібнений матеріал можна чудово використовувати в якості природного добрива. Виготовляйте своє власне добриво із садових відходів. Мульча та компост містять велику кількість цінної сировини, що здатна природнім способом наситити садовий ґрунт важливими поживними речовинами. Газон, квіти та кущі будуть ще більш рясними. Садові подрібнювачі VIKING — екологічно чиста утилізація відходів для навколишнього середовища, для саду, для вас.

Садові подрібнювачі VIKING – ефективні та надійні помічники

Садовий подрібнювач VIKING - це справді хороший вибір. В їх інноваційних технологіях, високій надійності та простоті керування вкладено 25 років розробок, технічних ноу-хау. Наш широкий асортимент включає в собі моделі для будь-яких сфер застосування. У нас Ви знайдете саме той інструмент, що Вам потрібен. 

Додаткові відомості можна знайти в нашій брошурі «Садові подрібнювачі»