Садові подрібнювачі STIHL

ЕКОлогічне подрібнення садових відходів

Довідник з подрібнення садових відходів

Садовий подрібнювач STIHL звільняє від купи садового сміття

Усім власникам присадибних ділянок знайома проблема: під час догляду за присадибною ділянкою знову й знову з'являються рослинні відходи, що займають місце. Куди ж подіти купи гілок після весняного чи осіннього обрізання дерев і живоплоту, залишки рослин й зав'ялі квіти? Садовий подрібнювач STIHL вирішую цю проблему просто та з користю. Високоякісні ріжучі системи подрібнюють будь-які рослинні відходи. Розгалуджене гілля просто й швидко перетворюється у щепу, що є відмінною сировиною для виготовлення компосту або як ізоляційний матеріал.

Подрібнення садових відходів на мульчу

Садові подрібнювачі STIHL – екологічно чиста утилізація відходів.

Використовуйте подрібнений матеріал, мульчу, як її ще називають, для виготовлення екологічно чистого добрива - не спалюйте, КОМПОСТУЙТЕ! Виготовлення власного добрива з садових відходів - це економія бюджету та збереження екології, заради якої ми надаємо перевагу життю за містом. Мульча та компост містять велику кількість цінної сировини, що здатні природнім способом наситити садовий ґрунт важливими поживними речовинами. Газон, квіти та кущі будуть ще більш рясними. Садові подрібнювачі STIHL — екологічно чиста утилізація відходів для навколишнього середовища, для саду, для вас.

Садові подрібнювачі STIHL – ефективні та надійні помічники

Шредери STIHL з електричним двигуном практичні та зручні в експлуатації. В їх інноваційних технологіях, високій надійності та простоті керування вкладено більше 35 років розробок та технічних ноу-хау. Їх використовують на ділянках, де є підключення до мережі і необхідно час від часу переробляти рослинні відходи. Такі подрібнювачі працюють доволі тихо й не забруднюють атмосферу. Вони незамінні на дачі, у приватному господарстві, де є дерева, кущі, виноград, будь-які плодово-ягідні рослини. Максимальна товщина гілок для подрібнення електричним подрібнювачем становить 40 мм. Ознайомитись з повним асортиментом садових шредерів можна в магазині офіційного дилера або в онлайн-каталозі на цьому сайті в розділі САДОВІ ПОДРІБНБЮВАЧІ. Наш широкий асортимент включає в собі моделі для будь-яких сфер застосування. У нас Ви знайдете саме той інструмент, що Вам потрібен. 

Додаткові відомості можна знайти в нашій брошурі «Садові подрібнювачі»