Кваліфікований сервіс

що завжди поруч

Сервіс

Кваліфікований продаж та якісний сервіс – невід'ємні складові кожного інструменту STIHL. Саме тому, продукція STIHL реалізується виключно через офіційну дилерську мережу як в Україні, так і в усьому світі. Адже, ми добре розуміємо, що тільки спеціалізований дилер може гарантувати фахову консультацію, наявність оригінальних запчастин і комплектуючих матеріалів, якісний та своєчасний сервіс. Все те, що необхідно для тривалої та безперервної роботи кожного інструменту STIHL.

Гарантійні зобов'язання STIHL

ГАРАНТІЯ – один з найголовніших критеріїв якості продукції, фінансової стабільності виробника та його відповідальності перед споживачами. STIHL зобов'язується протягом дії гарантійного терміну безкоштовно для Споживача усувати усі поломки та недоліки виробу, що виникли з вини виробника та були спричинені дефектом матеріалу або виробництва.

Офіційний сервіс від STIHL

Сервісне обслуговування від STIHL

Метою продажу продукції STIHL через офіційну дилерську мережу є надання максимальної якості послуг покупцям. Таким чином ми можемо гарантувати кваліфіковану консультацію щодо вибору та експлуатації техніки, а також професійне сервісне обслуговування - все в одному місці - у офіційного дилера STIHL.

Паспорти безпеки

На цій сторінці Ви знайдете відомості про склад матстильних матеріалів та додаткові відомості, важливі для безпечного використання нашої продукції.

Навчальні курси підготовки фахівців сервісу дилерів ТОВ «Андреас Штіль»

Навчальний центр STIHL

Навчальний центр STIHL готує висококваліфікованих фахівців для якісного і професійного технічного обслуговування інструменту STIHL. Центр розташований на базі головного офісу, оснащений сучасним обладнанням та має ефективну програму навчання.