Відрізні круги STIHL на основі синтетичних смол

Для робіт по сталі, асфальту та каменю

Відрізні круги STIHL на основі синтетичних смол
Відрізні диски STIHL на основі синтетичних смол, спеціально розроблені для бензорізів STIHL, мають дуже широку область застосування якщо йдеться про розрізання будівельних матеріалів, таких, як сталь, асфальт та каменю. Багатошарове підсилення гарантує високу стабільність відрізних дисків під час ручного використання бензорізів.
Відрізні диски із синтетичної смоли, що використовуються для різання різноманітних матеріалів, діляться на чотири типи:

Сталь

Для конструкційної сталі, профільної сталі, арматури або стальних балок, на будівельних майданчиках та металообробних підприємствах. Під час розрізання сталі цей випробуваний роками тип дисків відрізняється високими показниками продуктивності і чистоти різу.

Камінь

Підходить для різання будь-яких кам'яних матеріалів та є ідеальним відрізним диском для використання на будівництві. Може застосовуватись також для різання алюмінію та кольорових металів.

Асфальт і ковкий чавун

За допомогою цього спеціального відрізного круга, що використовувався для будівництва доріг і прокладення трубопроводів, можна різати як асфальтобетонне покриття, так і чавунні труби.

Мокре різання

Міцний відрізний круг для мокрого різання каменю й бетону без утворення пилу. У порівнянні з кругом для сухого різання термін служби збільшено на 30 %, а швидкість різання може збільшитись на 50 %.