Миємо велосипед за допомогою мийки високого тиску: поради та підказки

Помити велосипед за допомогою мийки високого тиску дуже просто! Наші поради та підказки покажуть, як це зробити, на що звернути увагу тощо.

Чоловік чистить свій велосипед за допомогою мийки високого тиску STIHL RE 130 plus

Велосипед і мийка високого тиску: на що слід звернути увагу?

Навіть найстійкіший бруд змивається під тиском. Ось чому мийка високого тиску є гарною альтернативою для миття велосипеда. Є кілька речей, про які слід пам'ятати, щоб велосипед добре пережив процес миття:

  • Перш ніж мити велосипед за допомогою мийки високого тиску, переконайтеся, що він стоїть міцно. Для цього притуліть його до стіни або дерева або закріпіть у велосипедному тримачі.
  • Працюйте під тиском 20 бар. Якщо ваша мийка не дозволяє використовувати такий низький тиск, тримайтеся на достатній відстані від велосипеда. Занадто сильний тиск може пошкодити фарбу та наклейки. Почніть з більшої відстані і повільно просувайтеся вперед. Якщо ви відчуваєте, що бруд не змивається, ви завжди можете зменшити відстань. Використовуйте пласку насадку мийки високого тиску, щоб створити якомога м'якший струмінь для миття велосипеда. Не спрямовуйте струмінь безпосередньо на підшипники та ущільнення. Інакше ви можете ненавмисно нанести на них воду та бруд і прискорити їх знос.
  • Не використовуйте мийку високого тиску для чищення велосипедного ланцюга. Чутливі деталі, такі як ланцюг, можуть бути пошкоджені під тиском.

З турботою про вашу безпеку: захисне спорядження

Робота з потужним обладнанням приносить задоволення і дозволяє вийти за рамки. Добре, якщо ви можете покластися на ефективний і безпечний захисний одяг. Під час роботи з мийкою високого тиску завжди використовуйте засоби індивідуального захисту. Це стосується, наприклад, захисних окулярів. Більш детальну інформацію ви знайдете в інструкції з експлуатації вашого пристрою. Перед першим використанням ретельно ознайомтеся з пристроєм і перед кожним використанням переконайтеся, що він перебуває в ідеальному стані. За бажанням Ваш дилер STIHL підготує кожну машину до першого використання та порадить Вам моделі та розміри захисного одягу. Будь ласка, пам'ятайте, що засоби індивідуального захисту не замінюють безпечну техніку роботи.

Мийка для велосипеда під тиском: інструкція

Як часто слід чистити велосипед?

Регулярно або за потреби ретельно чистіть велосипед за допомогою мийки високого тиску. Зазвичай достатньо раз на кілька місяців. Якщо ви будете інтенсивно чистити велосипед занадто часто, в найгіршому випадку він може навіть пошкодитися, наприклад, через пошкодження ущільнень і підшипників. Невелика кількість бруду може залишатися на велосипеді без проблем. Однак після поїздки по багнюці його слід негайно видалити, щоб він не засох. Вдалої поїздки!

Ein Fahrrad steht nach dem Waschen vor einem Haus neben einem STIHL Hochdruckreiniger RE 130 plus

Короткий огляд: Миття велосипеда за допомогою мінімийки STIHL

  • За допомогою мийки високого тиску ви легко і ретельно вимиєте велосипед.
  • Переконайтеся, що велосипед міцно стоїть на підставці. Працюйте з низьким тиском (ідеально - 20 бар) і на достатній відстані.
  • Не спрямовуйте струмінь води безпосередньо на підшипники, ущільнювачі та ланцюг.
  • Завжди використовуйте засоби індивідуального захисту під час роботи відповідно до інструкції з експлуатації.
  • Спочатку змийте великі забруднення водою, а потім нанесіть засіб для чищення за допомогою мийки високого тиску. Видаліть бруд м'якою щіткою. Потім промийте велосипед чистою водою.
  • Після очищення за допомогою мийки високого тиску ретельно просушіть велосипед. На завершення змастіть рухомі частини.
  • Якщо ви часто користуєтесь велосипедом, ретельно чистіть його кожні кілька місяців. У проміжках між ними зазвичай достатньо грубого очищення та видалення сильних забруднень, таких як багнюка. Якщо ви користуєтесь велосипедом нечасто, достатньо одного-двох разів на рік.

Ще більше для ентузіастів технологій