Миємо авто за допомогою міні-мийки

За допомогою мийки високого тиску можна без особливих зусиль вимити автомобіль від найстійкішого бруду. Як та на що звернути увагу? Дізнаєтесь в цьому розділі.

Миємо автомобіль за допомогою мийки високого тиску

Мийка високого тиску для авто

Мийка високого тиску ефективно видаляє бруд з вашого автомобіля за допомогою високого тиску води. Це означає, що вам не доведеться мити весь кузов вручну. Візьміть до уваги кілька простих порад, щоб не пошкодити автомобіль під час миття апаратом високого тиску.

Правильна мийка високого тиску для вашого автомобіля

На що слід звернути увагу при виборі мийки високого тиску для миття автомобіля? Перш за все, ви повинні вміти добре працювати з пристроєм. Серед іншого, невелика вага є перевагою. Наприклад, міні-мийка RE 90 важить всього 9,8 кг й ідеально підходить для миття автомобілів. Мийки високого тиску для миття автомобілів повинні мати тиск не менше 80 бар, більше 200 бар не обов'язково. Але не тільки тиск є вирішальним для хорошої ефективності миття, кількість води також відіграє важливу роль. Пристрій повинен мати витрату води від 300 до 500 літрів на годину. При виборі міні-мийки для миття автомобіля зверніть увагу на можливість нанесення миючих засобів і приєднання додаткового обладнання, наприклад, щітки для миття чутливих поверхонь. Усі мийки високого тиску STIHL відповідають цим основним вимогам.

Person dreht den Schalter an einem STIHL Hochdruckreiniger RE 130 plus

Миття автомобіля за допомогою міні-мийки 

Не піддавайте автомобіль великим перепадам температур під час миття. Тому не мийте автомобіль мийкою високого тиску взимку, коли температура опускається нижче -10 градусів за Цельсієм. Тепла вода може спричинити появу дрібних тріщин на холодному лакофарбовому покритті. Під час миття влітку дочекайтеся ранкових або вечірніх годин і не перенапружуйте нагріте лакофарбове покриття прохолодною водою. Якщо зовнішня температура дуже висока або дуже низька, ми також не рекомендуємо мити вручну або відвідувати автомийку.

Під час миття автомобіля використовуйте мийку високого тиску під невеликим кутом, з невеликим тиском і на достатній відстані (не менше 25 сантиметрів) від автомобіля. Якщо тиск недостатній для збиття бруду, ви можете повільно збільшити його. Однак занадто сильний тиск (понад 200 бар) може пошкодити фарбу.

Чи можна мити машину мийкою високого тиску?

Мити автомобіль мийкою високого тиску на власній ділянці або на відкритій дорозі дозволено не скрізь. Струмінь води може змити мастило з автомобіля, що призведе до потрапляння нафтопродуктів у ґрунт, водойми або каналізаційну систему. Навіть безмасляні стічні води не повинні потрапляти в каналізацію або відкриті водойми. І те, і інше забруднює і загрожує навколишньому середовищу.

 

Як правильно мити машину мийкою високого тиску: інструкція

Vater und Sohn sitzen auf Ladefläche eines Pickups und neben dem Fahrzeug steht ein STIHL Hochdruckreiniger RE 130 plus

Підсумок: Миття автомобіля за допомогою мийки під тиском

  • Ви можете легко та ефективно помити автомобіль за допомогою мийки високого тиску.
  • Під час роботи завжди використовуйте засоби індивідуального захисту відповідно до інструкції з експлуатації.
  • Під час миття автомобіля мінімийкою, працюйте при низькому тиску, під невеликим кутом і на достатній відстані, щоб уникнути пошкодження лакофарбового покриття. Під час миття використовуйте плоскоструминну насадку.
  • Спочатку видаліть видимий бруд, наприклад, листя та гілки, вручну. Потім один раз промийте автомобіль за допомогою мийки високого тиску, щоб розпушити налипший бруд.
  • Потім обробіть лакофарбове покриття автомобільним шампунем, а сильні забруднення на дисках обробіть засобом для очищення дисків. Обережно вимийте автомобіль за допомогою щітки на мийці високого тиску або м'якої губки. Насамкінець сполосніть автомобіль чистою водою і ретельно висушіть.

Вам може бути цікаво