Тримач садового інструменту власноруч: покрокова інструкція

За допомогою цих порад ви зможете змайструвати тримач для садового інструменту для ефективного використання місця для зберігання у вашому гаражі або сараї.

Ein Mann lehnt mit verschränkten Armen neben einem selber gemachten Gartengerätehalter in einer Garage .

Горизонтальний тримач для садового інструменту своїми руками: Підготовка

Mann in STIHL Arbeitshose hängt Schaufel an den selber gebauten Gartengerätehalter neben einem STIHL Rasentrimmer

З цим практичним тримачем для садових інструментів лопати, граблі, кущорізи та багато інших інструментів нарешті знайдуть своє місце. Вам знадобиться лише одна рука, щоб прикріпити та від'єднати цей тримач для садового інструменту;

Довжина дошки та відстань між круглими брусками можуть бути різними. Тому ви самі вирішуєте, скільки садових інструментів може поміститися на вашому настінному тримачі. Тримач для інструментів не має рухомих частин і тому є особливо міцним.

Матеріали та інструменти

Щоб зробити цей горизонтальний тримач для садового інструменту для вертикального зберігання власноруч, вам знадобиться лише кілька матеріалів. Для дошки та дерев'яних клинів можна використати залишки деревини, які накопичилися в минулому.

Werkzeuge und Hilfsmittel, um einen Gartengerätehalter selber zu bauen, unter anderem der STIHL Akku-Gehölzschneider GTA 26
Eine Frau schneidet mit dem Akku-Gehölzschneider STIHL GTA 26 ein Holzbrett zurecht

Правильний інструмент для вашого проекту

Гілкоріз STIHL GTA 26 - ідеальний інструмент для домашньої роботи. Потужний пиляльний ланцюг із високою пропускною здатністю робить його працьовитим помічником у садівництві, обрізанні дерев і кущів, а також для невеликих робіт із підрізування. Зручний розмір і нековзна ручка забезпечують безпечну роботу без втоми.

Горизонтальний тримач для садового інструменту: інструкція з будівництва

Зробимо вертикальний тримач для садового інструменту власноруч: Підготовка

Ein Mann legt eine STIHL Motorsense in einen selber gebauten Gartengerätehalter, befestigt an der Wand

Цей тримач садового інструменту особливо добре підходить для важких або довгих інструментів: кущорізи, ножиці для живоплоту і навіть бамбукові палиці надійно утримуються в заглибленнях двох дощок.

Якщо ви не вибираєте занадто довгі дошки і не випилюєте в них більше трьох-чотирьох заглиблень, під тримачем для садового інструменту, зробленим своїми руками, все одно залишиться достатньо місця для верстака або плоскої полиці. Таким чином, ви ідеально використаєте простір.

Матеріали та інструменти

Щоб самостійно змайструвати цей вертикальний тримач для садового інструменту для горизонтального зберігання, вам знадобляться такі матеріали та інструменти.

Werkzeug, um einen Gerätehalter selber zu bauen, wie der STIHL Akku-Gehölzschneider GTA 26 und die STIHL Akku-Kettensäge MSA 140 C

Вертикальний тримач садового інструменту: інструкція з будівництва

Поради: Які садові інструменти слід розміщувати на тримачі?

Немає сенсу розвішувати всі садові інструменти, якими ви володієте. Невеликі інструменти, такі як ручні кущорізи або невеликі граблі та лопати, краще тримати на полиці - вони не будуть пошкоджені, якщо ви добре їх почистите перед тим, як зберігати.

Лопати, граблі, мітли та інші великі садові інструменти, з іншого боку, слід підвішувати з двох причин: Стоячи або лежачи, вони часто заважають і можуть пошкодитися в процесі роботи. Це означає, що ви не зможете довго користуватися садовими інструментами. 

Технічні садові інструменти, такі як кущорізи або ножиці для живоплоту, ідеально підходять для підвісного зберігання. Таким чином, гострі леза та чутливі кабелі не заважатимуть, а садові інструменти можна буде дістати однією рукою.

Побудуйте власне сховище для газонокосарок: Підготовка

Ein Mann steht neben einer selber gebauten Rasenmäher-Aufbewahrung in einer Garage

Газонокосарка займає багато місця в гаражі або сараї. 

Наше практичне сховище для газонокосарок, зроблене своїми руками, пропонує місце для зберігання всіх цих пристроїв і використовує простір особливо ефективно. Ви можете легко зберігати газонокосарки та приладдя і при цьому мати достатньо місця в гаражі.

Завдяки щілинам у стінах, садові інструменти в сховищі для газонокосарок можуть легко висихати після використання на мокрій траві. А коли ви підготуєте газонокосарку до зими, вона зможе зберігатися в ящику для зберігання протягом всієї зими.

Матеріали та інструменти

Щоб побудувати сховище для газонокосарки, вам знадобляться такі матеріали та інструменти:

Werkzeug für Rasenmäher-Aufbewahrung, etwa der STIHL Akku-Gehölzschneider GTA 26 und die STIHL Akku-Kettensäge MSA 140 C

Сховище для газонокосарки: інструкція з будівництва

Для початку обріжте всю деревину для зберігання газонокосарки до потрібного вам розміру. Переконайтеся, що всі заготовки надійно закріплені на верстаку. Потім попередньо просвердліть отвори для шурупів. Це полегшить подальше закручування шурупів і запобіжить розколюванню деревини.

Ваше обладнання для самостійного виготовлення тримачів для інструментів

Часті запитання та відповіді

Ще більше проектів, які можна зробити власноруч