Етажерка для квітів: покрокова інструкція

Виготовлення етажерки для квітів власноруч — чудовий спосіб заощадити місце на балконі або терасі. Дізнайтеся, як це зробити.

Етажерка для квітів
Етажерка для квітів

Переваги етажрки для рослин  

На багатьох терасах і балконах просто не вистачає місця для пишного росту рослин. Але навіть тим, у кого мало місця для садівництва, не обійтися без невеликого садка з травами або балконних квітів.

Ein Mann gießt Blumen in einem selber gebauten Pflanzenregal

Є багато причин побудувати полицю для рослин власноруч. Стіна з рослин часто утворює бажаний візуальний та сонцезахисний захист, а також забезпечує притулок і, перш за все, їжу для багатьох комах.

Хочете почати будувати власний стелаж для рослин? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати, з наступної статті.

Як спланувати полицю для рослин 

Перш ніж споруджувати полицю для рослин власноруч, варто подумати про правильний час і місце для її розташування. Хоча ви можете спорудити полицю для рослин власноруч протягом усього року, висаджувати вертикальний сад особливо зручно навесні.

При виборі місця завжди слід враховувати вимоги рослин, які ви використовуєте. Розташовуйте стелаж якомога більше захищеним від вітру, щоб він не перекинувся в штормову погоду.

Правильні матеріали та інструменти 

Щоб побудувати полицю для рослин власноруч, вам знадобляться деякі матеріали та інструменти, які слід мати напоготові перед початком роботи.

Akku-Motorsäge STIHL MSA 140, Akku-Gehölzschneider STIHL GTA 26 und weiteres Material und Werkzeug für Pflanzenregal

З правильним обладнанням для вашого стелажа для посадки

Інструкція: Як побудувати полицю для рослин самостійно  

Після того, як ви підготували інструменти та матеріали, можете починати будувати полицю для рослин - вперед!

Як спроектувати свою полицю для рослин

Дайте волю своїй фантазії, коли ви створюєте полицю для рослин власноруч! Єдине, що ви повинні врахувати заздалегідь, - це місце розташування вашої стіни для рослин, щоб забезпечити всі необхідні умови навколишнього середовища для ваших рослин. Не поспішайте думати про те, що ви хочете посадити на своїй полиці для рослин.

Підсумуємо: створення полиці для рослин своїми руками

  • Саморобна полиця для рослин для озеленення невеликих балконів або терас, підберіть місце і час для створення полиці для рослин.
  • Стелаж для рослин легко побудувати з дерев'яних дощок  
  • Скріпіть каркас, прикріпіть ящики і посадіть рослини.  
  • Стелаж для рослин як декоративний паркан для приватного життя, садок з травами або їжа для комах

Зелені поради

Нехай дружній до бджіл сад, щоб надихнути вас зробити щось хороше для тварин і навколишнього середовища за допомогою вашої полиці для рослин. Такі рослини, як настурція, вербена, чоловіча полова та золотиста фіалка - саме те, що потрібно смугастим комахам.

Ще більше для садівників-ентузіастів