Двигун STIHL 2-MІХ: майже вдвічі потужніший та економічніший

Шукаєте інструмент для роботи на природі без зайвого навантаження? Пристрої STIHL з двигуном 2-Mix роблять це можливим.

Окорка колод проводиться в лісі бензопилкою STIHL MS 261 C-M з двигуном 2-Mix і направляючою шиною Light 04.

Двигун STIHL 2-Mix: Ефективність, переосмислення

Неважливо, чи мова йде про високу продуктивність різання чи високий крутний момент, під час роботи в лісі чи в саду Ви повинні покладатися на потужний двигун. Двигун STIHL 2-Mix – це двотактний двигун, який відповідає саме таким вимогам: Тому що він поєднує в собі високу продуктивність двигуна, значну потужність і відмінний характер крутного моменту. І незважаючи на свою потужність, двигун STIHL 2-Mix працює з невеликою кількістю викидів і тому є особливо екологічним. І це було доведено – тому що двигун 2-Mix вже зараз відповідає суворим вимогам Директиви ЄС щодо вихлопних газів, Stage V . Цей особливий рівень екологічності в поєднанні з високою продуктивністю бере свій початок в ефективному використанні палива в двигунах STIHL 2-Mix. Завдяки інноваційній системі продування знижуються шкідливі викиди та споживання палива до 20 % порівняно зі звичайними двотактними двигунами без технології 2-Mix.

Двигун STIHL 2-MIX: як він працює

Секрет ідеального ходу та ефективного використання палива в двигуні STIHL 2-Mix знаходиться в циліндрі: Тому що саме тут інноваційний двигун STIHL 2-Mix поєднує в собі продуктивність і екологічність завдяки оновленій динаміці циліндрів. У звичайному двотактному двигуні положення поршня визначає, коли відкриваються або закриваються випускний і продувний канали. Цей процес оптимізований в двигуні STIHL 2-Mix. Відразу після процесу запалювання в двигуні 2-Mix між згорілими газами в камері згоряння та свіжим газом у картері встановлюється роздільна повітряна подушка. Продувка починається через долі секунди, свіжий газ досягає циліндра з мінімальною затримкою і вимиває звідти вихлопні гази. Але це ще не все: завдяки невеликій затримці поршень має більше часу саме у вирішальний момент, щоб піднятися вище та закрити випускний канал. Незгорілі свіжі гази утримуються подалі від випускного каналу та можуть спалюватися більш ефективно. Крім того, порівняно зі звичайним двотактним двигуном вони значно менше продуваються з агрегату. Таким чином, двигун з технологією STIHL 2-Mix  зводить втрати при продуванні до мінімуму. Нижче ми підсумували всі переваги системи.

Буре листя видаляють з території за допомогою бензинового повітродувного пристрою STIHL BG 56 з двигуном 2-Mix.

Двигун STIHL 2-Mix: Переваги

Завдяки використанню роздільної газової подушки в двигуні STIHL 2-Mix більше 80 % незгорілих свіжих газів не потрапляє у навколишнє середовище. Таким чином, значно менше навантаження припадає на людину та природу – частини палива, що містяться в незгорілих свіжих газах, таких як наприклад бензол і толуол однаково навантажують на небезпеку і користувача, і природу. Крім позитивного екологічного аспекту, є ще одна перевага завдяки оптимальній продуктивності та малій вазі Вашого пристрою STIHL із двигуном 2-Mix: З двигуна в навколишнє середовище викидається менше незгорілого бензину – тому кожне наповнення бака витрачається найкращим чином. Таким чином, витрата палива двотактного двигуна 2-Mix до 20 % нижча, ніж у «звичайного» двотактного двигуна тієї ж потужності.

Двигун STIHL 2-Mix чи 4-Mix®?

Наші флагманські системи двигунів є водночас інноваційними, потужними та особливо ефективними. Ми узагальнили найважливіші ключові дані відповідних систем у наступній таблиці.

Двигун STIHL 2-Mix Двигун STIHL 4-Mix®
Ефективне використання палива Оптимальна реалізація наявної потужності
Нижчі експлуатаційні витрати Використання не залежить від положення
Потужний механізм приводу Особливо високий крутний момент
Менше забруднення навколишнього середовища Компактний дизайн

Підсумок: двигун STIHL 2-Mix:

  • Ефективність: висока продуктивність з ефективним використанням палива
  • Потужність: високий крутний момент у широкому діапазоні швидкостей
  • Безпечний для довкілля: Витрата палива значно зменшується, що зменшує забруднення навколишнього середовища, оскільки утворюється менше шкідливих вихлопних газів.
  • Економний: Витрата палива зменшується до 20 % порівняно зі звичайними двотактними двигунами без технології 2-Mix.
  • Перспективний: Двигун STIHL 2-Mix із системою продувки відповідає суворій європейській директиві щодо викидів Stage V.