Один акумулятор для всіх інструментів

Акумуляторна система STIHL Pro

Акумуляторна система PRO

У 2012 році на українському ринку з'явились нові акумуляторні інструменти STIHL: мотоножиці, повітродувки, мотокоси, ланцюгові пили а також акумуляторні газонокосарки. Акумуляторні  інструменти поєднують в собі багато переваг, притаманних найсучаснішим електричним і акумуляторним технологіям: вони працюють майже безшумно та без вихлопних газів, не потребують живлення від розетки й тому забезпечують повну свободу рухів. Надзвичайно практичні: завдяки інноваційній модульній системі акумулятори напругою 36 В і зарядні пристрої сумісні зі всіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING. Інноваційні, унікальні, інтелектуальні – справжній STIHL.

Тепер і у Вашого дилера:

Акумуляторні мотопили STIHL MSA

Акумуляторні мотопили STIHL MSA

Акумуляторні мотопили STIHL – результат застосування ноу-хау в конструюванні бензопил із досвідом у кілька десятиліть і переваг літій-іонної технології.
Акумуляторні мотоножиці STIHL HSA

Акумуляторні мотоножиці STIHL HSA

Для підстригання живоплоту біля дому зручно використовувати акумуляторні мотоножиці STIHL.

Акумуляторні мотокоси STIHL FSA

Акумуляторні мотокоси STIHL FSA

Якщо Ви оберете для роботи потужну акумуляторну мотокосу STIHL, то не тільки збережете сусідів від зайвого шуму: робота цією мотокосою виконується швидко з мінімумом зусиль.

Акумуляторні повітродувні пристрої STIHL BGA

Акумуляторні повітродувні пристрої STIHL BGA

Нова акумуляторна повітродувка BGA 85 від STIHL вигідно відрізняється, перш за все, малошумністю в порівнянні з іншими інструментами, і це без кабелю та запаху бензину.

Акумуляторні газонокосарки VIKING MA

Акумуляторні газонокосарки VIKING MA

Газонокосарка VIKING MA 339 – ідеальний інструмент для тих, хто використовує газонокосарку час від часу, і понад усе цінує  ергономіку, комфорт і якість у найдрібніших деталях.