Безпосередній вибір продукції: Садові подрібнювачі

Завжди готові до роботи

Потужні й надійні садові подрібнювачі STIHL переробляють різноманітні органічні матеріали з Вашого садочку: обрізки гілок дерев і кущів та залишки рослин, зменшуючи об'єм відходів у багато разів.

Садові подрібнювачі STIHL: екологічний підхід до утилізації рослинних відходів

Садівники-початківці та професіонали ландшафтного дизайну знають, що утилізація рослинних відходів – це значна проблема. Німецька компанія STIHL («Штиль») знайшла ефективне та екологічне її розв’язання. Гілля, хмиз, листя і трава переробляються на органічне добриво за допомогою сучасного приладу – подрібнювача гілок.

Залежно від типу двигуна шредер STIHL може бути електричним чи бензиновим. Компактні моделі ідеально підходять для домашнього господарства, потужні професійні агрегати застосовуються на фермах, у садових центрах.

Гілкоподрібнювачі вирізняються надійністю та продуктивністю. Регулярне використання цього типу техніки дає змогу відмовитися від закупівлі мульчі та магазинних добрив, без зайвих зусиль підтримувати охайність присадибної ділянки.

Базові характеристики садових подрібнювачів STIHL

Будь-який подрібнювач гілок складається з трьох основних елементів: приймального бункера, ріжучої системи і двигуна. У приладах бренду STIHL усі ці частини максимально надійні та функціональні.

Щепоріз може використовуватися для переробки твердих (гілки, хмиз, гіллясті обрізки живоплоту) та м’яких (скошені квіти, листя, тонкі гілки, фрукти та овочі) матеріалів. У садовий подрібнювач заборонено закладати каміння, скло, металеві та пластмасові предмети. Основне правило експлуатації звучить так: якщо матеріал не підходить для компосту, його не можна переробляти подрібнювачем.

Особливості гілкоподрібнювачів STIHL:

  • Багатошарова ножова система типу «сандвіч». Комплект додаткових крильчатих ножів і різаків забезпечує покращене подрібнення при мінімальному рівні вібрації.
  • Запатентована технологія реверсивного обертання ножів BRS. При роботі за годинниковою стрілкою ріжучі ножі подрібнюють гілки і хмиз, проти годинникової стрілки леза створюють однорідну масу для компосту.
  • Система блокування двигуна «один клік/один оберт». Кнопка увімкнення й аварійний вимикач вбудовані у гвинт, тому навіть один оберт відразу зупиняє двигун.

Моделі з маркуванням «С» мають оснащення класу «Комфорт», прилади з позначкою «L» працюють майже безшумно. Агрегати з літерою «S» у назві найкраще подрібнюють гілки.

Зовнішній корпус дровоколів виготовлено з міцного пластику, стійкого до ушкоджень та негативного впливу навколишнього середовища. У потужних моделях професійного класу встановлено подрібнювальну камеру з алюмінію для більш ефективної переробки товстих і твердих гілок та об'ємного м'якого матеріалу.

Кому варто купити гілкоподрібнювач електричний від компанії STIHL?

Шредери з електричними двигунами практичні та зручні в експлуатації. Їх використовують на ділянках, де є підключення до мережі і необхідно час від часу переробляти рослинні відходи. Такі агрегати працюють доволі тихо й не забруднюють атмосферу. Вони незамінні на дачі, у приватному господарстві.

Переваги використання подрібнювачів гілок із електродвигуном:

  • невелика вага;
  • зручні кнопки керування;
  • завантажувальний отвір у вигляді листка конюшини, який спрощує наповнення гілками.

Максимальна товщина гілок, які переробляють на друзки електричні шредери, – до 40 мм. У каталозі STIHL є універсальні моделі, які однаково добре подрібнюють тверді та м’які матеріали (GHE 105, GHE 355).

Бензинові гілкоподрібнювачі: особливості та переваги

Професійні садівники високо цінують бензинові подрібнювачі гілок за мобільність і надзвичайну продуктивність. Пристрій можна встановити на віддаленій ділянці, не плутаючись у дротах і не продумуючи схему підключення до електромережі. Агрегати розроблено для щоденного використання і великих навантажень.

Потужний 4-тактний двигун із системою легкого запуску та технологією OHV і ріжуча система Multi-Cut за лічені секунди переробляють тонкі дрова на купу легких друзочок. Модель GH 460 C двокамерна, має чотири ножі для подрібнення твердого матеріалу і два окремих леза в камері для м'якого матеріалу. Допустима переробка гілок діаметром до 75 мм.

Плюси бензинових модифікацій садових подрібнювачів:

  • мобільність;
  • надзвичайна потужність;
  • помірна витрата палива;
  • ефективна обробка великих обсягів гілля.

Керувати технікою просто, тому специфічні навички для роботи з щепорізами не потрібні.

Додаткове оснащення садових подрібнювачів гілок STIHL

Під брендом STIHL випускається велика кількість супутніх товарів, які роблять використання шредерів більш комфортним. Наприклад, стандартні моделі GHE 250 і GHE 260 можна доповнити похилою воронкою із системою ножів Multi-Cut 150. Для бензинової модифікації GH 370 S розроблено зручну пряму воронку із системою ножів Multi-Cut 350.

Для більшості наявних пристроїв підходить окремий резервуар для дрібної стружки на 50 л. Не слід забувати і про фірмові високоякісні паливно-мастильні матеріали для ефективної роботи двигуна. Моторні мастила та паливні суміші проходять тестування у лабораторіях, де підтверджується чистота їхнього згорання і найвищі змащувальні властивості.

Особливості експлуатації щепорізів

При роботі з ріжучими агрегатами слід чітко дотримуватися правил техніки безпеки. Перед початком використання необхідно ознайомитися з інструкцією і перевірити справність пристрою. Під час роботи з подрібнювачем необхідно вдягати вузький спецодяг, тверде взуття, рукавиці, окуляри та навушники.

Переробляти рослинне сміття дозволено лише на рівних відкритих майданчиках. Завантажувати садовий подрібнювач слід так, щоб не викликати значного зниження кількості обертів двигуна. Стежте за тим, щоб руки, інші частини тіла або одяг не потрапляли до завантажувальної воронки чи викидного каналу. Після завершення робіт гілкоподрібнювач необхідно ретельно очищати.

Тривале зберігання садового шредера рекомендовано у сухих і чистих закритих приміщеннях. Зверніть увагу, що подрібнювач рослинного матеріалу можна зберігати лише зі встановленою завантажувальною воронкою.

Купити подрібнювач для гілок STIHL: ціни, магазини, доставка

Фірмові прилади німецького бренду STIHL продаються в Україні лише у мережі дилерських магазинів. Так виробник захищає покупців від підробок і шахрайства. Офіційні дилери постачають якісні подрібнювачі гілля, аксесуари, запчастини і спецодяг. На все встановлюється єдина рекомендована ціна, тому вартість товарів буде однаковою для будь-якого міста країни.

Працівники дилерських магазинів проходять навчання та регулярно підвищують кваліфікацію, щоб швидко виконувати сервісне і гарантійне обслуговування. Ремонт техніки здійснюється швидко, адже у розпорядженні дилерів найбільший склад запчастин в Україні.

На нашому сайті ви знайдете мапу з адресами всіх магазинів дилерської мережі (на сьогодні їх близько 460), зможете вибрати товар і замовити його доставку до найближчої точки продажу. Моделі, які вам сподобалися, можна порівняти за ціною та технічними характеристиками.

Консультанти в режимі онлайн готові відповісти на будь-які запитання про подрібнювачі гілок STIHL і магазини, де можна купити прилади за вигідною ціною. Звертайтеся!