Безпосередній вибір продукції: Напрямні шини
Напрямні шини

Напрямні шини STIHL для будь-яких завдань

Легкі та міцні

Напрямні шини відповідають за точне ведення ланцюга з мінімальними втратами енергії на тертя. Є два основних типи шин: ROLLOMATIC і DUROMATIC, що призначені для різних завдань. Шини ROLLOMATIC підходять для повсякденного використання. DUROMATIC - шини для важких завдань і професійного використання.

Модель Ціна
Шина Rollomatic Light для гілкоріза GTA 26 249 грн*
Rollomatic E, 3/8"P, 1.3 мм, 9 Z від 618 грн*
Rollomatic E, крок 3/8", паз 1.6 мм, 10 Z від 618 грн*
Шина Rollomatic E, .325", паз 1,3 мм, 11 Z від 645 грн*
Шина нової серії Light 04 від 1 057 грн*
Rollomatic E, крок 3/8", паз 1.6 мм від 972 грн*
Rollomatic E Light, 3/8P від 700 грн*
Rollomatic ES, 3/8", 11 Z від 1 798 грн*
Rollomatic E, .325", 11 Z, 1,5 мм від 769 грн*
Rollomatic ES, .404" від 2 553 грн*
Rollomatic ES Light, 3/8", 1,6 мм від 2 804 грн*
Rollomatic E Mini, 1/4" P, 1,1 мм від 664 грн*
Rollomatic E Mini, 3/8" P, 1,1 мм від 757 грн*
Duromatic E, паз 1,6 мм від 1 850 грн*
Duromatic E, .404" від 1 816 грн*
Carving E, 1/4" P, 1,1 мм 1 925 грн*
Carving E, 1/4", 1,3 мм 1 925 грн*
Rollomatic G 5 722 грн*

Напрямні шини для мотопил STIHL: мінімальне тертя і максимальна точність напрямку ланцюга

За встановлення осі і протяжності розпилу, напрямок руху ланцюга мотопили відповідає шина. Це важлива складова мотопили, яка потребує періодичної заміни в залежності від поставлених завдань.

Німецька компанія STIHL (»Штіль") спеціалізується на виробництві бензинових, електричних, акумуляторних ланцюгових пил і комплектуючих до них. Напрямні шини виготовляються з міцних зносостійких матеріалів. При цьому деталь характеризується невеликою вагою, що дуже важливо при тривалій роботі.

Легкі і міцні шини STIHL для будь-яких задач

Після тривалих тестів і досліджень для виробництва напрямних шин була обрана хром-молібденова сталь. Цей матеріал добре справляється з піковими навантаженнями і екстремальними умовами експлуатації.

Всі шини для мотопил STIHL діляться на три групи:

  • Rollomatic. Шини побутового рівня, ідеально підходять для робіт на присадибній ділянці, в саду, заготівлі дров, майстрування з дерева.
  • Duromatic. Професійні шини, призначені для виконання складних завдань, високих навантажень і тривалої безперервної роботи.
  • Carving. Спеціальні шини для різьбярів по дереву з головкою малого радіусу і покриттям зі стеліту.

Слід підбирати направляючу шину в залежності від сфери використання, оскільки тільки так можна отримати максимальний ККД інструменту.

Шини для повсякденного і професійного використання: асортимент STIHL

В актуальному каталозі компанії STIHL представлені шини для побутових і професійних ланцюгових пилок. Характеристики деталей значно різняться:

  • STIHL Rollomatic E Light. Шина виготовляється з трьох пластин, з'єднаних між собою електрозварюванням. Порожнини заповнені армованим скловолоконним поліамідом. При довжині 40 см Вага зменшена на 30% (в порівнянні зі звичайними шинами).
  • STIHL Rollomatic ES. Шина для найбільш складних завдань, тому встановлюється на високопродуктивних агрегатах. Суцільна і дуже жорстка, еліпсоїдної форми, зі скошеним отвором для подачі мастила.
  • STIHL Duromatic E. суцільна шина для середньомісячних і високопотужних мотопил. Головка деталі захищена твердосплавної металевою вставкою з карбіду, не вимагає обслуговування завдяки закритому типу підшипника кінцевої зірочки шини.
  • STIHL Carving E. складається з трьох частин, має надзвичайно низький рівень віддачі. Підходить для філігранного різьблення і професійного догляду за деревами. Маркування допомагають зробити настройку положення шини під час різьблення максимально точною.

Експерти STIHL підкреслюють, що закриті підшипники кінцевої зірочки шини збільшують її робочий ресурс. Відпадає необхідність в додатковому змазуванні. В результаті-приємна економія часу і грошей, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Замовлення і покупка направляючої шини в офіційній дилерській мережі STIHL

Техніка та комплектуючі бренду STIHL продаються тільки в магазинах офіційної дилерської мережі. На товари встановлена рекомендована роздрібна ціна, яка робить покупки не тільки корисними, але і вигідними.

Дилери STIHL виконують весь спектр гарантійного та сервісного обслуговування техніки. Ремонт виконується швидко і якісно, адже майстри проходять профільне навчання і постійно підвищують свою кваліфікацію.

На нашому сайті ви знайдете адреси всіх магазинів, де можна купити шини для мотопил. Підібрати товар допоможуть консультанти безпосередньо в точці продажу або менеджери в режимі онлайн. Відповімо на всі запитання!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 22 липня 2022 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.