Безпосередній вибір продукції: Ланцюги для мотопил
Ланцюги для мотопил

Ланцюги для мотопил

Висока точність у кожній ланці

Вибір якісного ланцюга для мотопили є необхідною умовою для ефективної та безпечної роботи з ланцюговою пилою. Компанія STIHL самостійно розробляє та виготовляє ланцюги для електричних та бензинових ланцюгових пил всіх класів продуктивності. Ланцюги STIHL характеризуються високою якістю і справжньою швейцарською точністю виготовлення. Вони сумісні з багатьма мотопилами інших брендів. Всі ланцюги для бензопил і електропил виробляються на власному заводі компанії в місті Віль у Швейцарії на спеціальних станках, що також розробляються і виготовляються фірмою STIHL.

Модель Крок ­дюйм Товщина ведучоЇ ланки ­мм Ціна
1/4" P Picco Micro 3 (PM3), 1,1 mm від 177 грн*
23 RS Pro, .325" Rapid Super (RS) Pro, 1,3 мм 360 грн*
3/8" P Picco Micro 3 (PM3), 1,3 mm від 242 грн*
3/8" P Picco Micro Mini 3 (PMM 3), 1,1mm від 242 грн*
3/8" P Picco Micro (PMX), 1,3 mm 7 767 грн*
3/8" P Picco Super 3 (PS3), 1,3 mm від 249 грн*
3/8" P Picco Duro (PD3), 1,3 mm 916 грн*
.325" Rapid Duro 3 (RD3), 1,6 mm від 1 129 грн*
3/8" Rapid Duro 3 (RD3), 1,6 mm від 1 287 грн*
3/8", Rapid Duro Rettung (RDR) 7 493 грн*
.325" Rapid Micro (RM), 1,6 мм від 359 грн*
.404" Rapid Micro (RM), 1,6 мм від 750 грн*
3/8" Rapid Micro (RM), 1,6 mm від 397 грн*
1/4" Rapid Micro Spezial (RMS) 681 грн*
.325" Rapid Super (RS), 1,6 мм від 412 грн*
3/8" Rapid Super (RS), 1,6 mm від 460 грн*
3/8" Rapid Super 3 (RS3), 1,6 mm від 460 грн*

Ланцюги для мотопил STIHL: ідеальна точність роботи

Ріжуча гарнітура-один з найважливіших елементів конструкції мотопили. Правильний підбір цієї деталі гарантує ефективну і безпечну роботу. Німецька компанія STIHL спеціалізується на розробці і виробництві ланцюгів для електричних і бензинових ланцюгових пилок всіх класів потужності.

Німецька скрупульозність і швейцарська точність – ось головні принципи інженерів STIHL. Деталь виготовляється з високоміцних, стійких до зносу і корозії матеріалів на ультрасучасному заводі в місті Віль (Швейцарія). Ланцюги STIHL сумісні з багатьма бензопилами та електропилами інших брендів.

Ланцюги STIHL-Швейцарська точність виготовлення

Залежно від форми ріжучого зубця виділяють три типи ланцюгів STIHL:

  • Micro. Надійні та комфортні у використанні Ланцюги з напівколотоподібними (закругленими) ріжучими зубцями, які забезпечують плавний зріз і зменшення вібрації. Такий ланцюг стане хорошим вибором для робіт в сільському і лісовому господарствах, на будівництві.
  • Super. Ефективна ланцюг з долотоподібними ріжучими зубцями для високої продуктивності пиляння. Відрізняється низьким рівнем віддачі і шуму. Оптимальна для бензопил з потужністю двигуна більше 2,5 кВт. Ланцюги Super ідеально підходять для лісового господарства і заготівлі деревини.
  • Duro. Ланцюг з ріжучими зубцями, в яких встановлені спеціальні твердосплавні напайки. Ланцюг Duro залишається гострою в 10 разів довше, ніж звичайна. Підходить для роботи з твердою і брудною деревиною.

Пильні ланцюги для ефективної та безпечної роботи: як правильно підібрати?

Підбираючи ланцюг для запланованої роботи, враховуйте, що мотопила, шина і ланцюг повинні ідеально підходити один одному. Звертайте увагу на наступні параметри:

  • Довжина шини. Залежно від типу робіт слід вибрати шину відповідної довжини.
  • Крок ланцюга. Даний параметр вказує на середню відстань між заклепками. Крок ланцюга, шини і ланцюгової зірочки повинні збігатися.
  • Кількість провідних ланок. Так визначається довжина ланцюга. При цьому вважаються виключно провідні ланки, а не ріжучі зубці.
  • Ширина паза / товщина провідної ланки. Ланцюг вставляється в шину провідними ланками. Ширина паза шини і товщина провідної ланки повинні збігатися.

Початківцям користувачам мотопил буває складно підібрати ланцюг, тому не соромтеся звернутися за допомогою до професіоналів. Отримати детальну консультацію можна на нашому сайті або в магазинах офіційної дилерської мережі STIHL. Заміну ланцюга можна виконати самостійно або в центрі сервісного обслуговування.

Купівля ланцюгів STIHL в офіційних дилерських магазинах за вигідною ціною

Компанія STIHL максимально ефективно захищає покупців від підробок і неякісного товару. Техніку та комплектуючі німецького бренду можна купити тільки в мережі офіційних дилерів. На даний момент це 460 магазинів по всій Україні. Для точок продажу встановлена єдина рекомендована роздрібна ціна, а це означає, що вартість техніки в будь-якому магазині буде однаковою.

Кожен представник дилерської мережі не тільки реалізує продукцію STIHL, але і виконує гарантійне та сервісне обслуговування. Щоб ремонт був якісним, компанія STIHL проводить профільне навчання і надає в розпорядження дилерів найбільший склад запчастин в країні.

На нашому сайті є інтерактивна карта з адресами всіх магазинів. Крім того, в нашому каталозі можна ознайомитися з технічними характеристиками всіх пристроїв, підібрати витратні матеріали, комплектуючі та аксесуари, зробити попереднє замовлення. Ми на зв'язку і готові проконсультувати вас!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.