Безпосередній вибір продукції: Акумуляторна техніка STIHL
Потужні бездротові інструменти

Потужні бездротові інструменти

Акумуляторні рішення від STIHL

Догляд за зеленими насадженнями ставить різноманітні викликиперед людиною та технікою, в першу чергу, щодо витривалості.

Наші чотири акумуляторні системи - це відповідь на будь-який виклик!

Витривалі, зручні та мобільні. Незалежно від приватного чи професійного використання - із акумуляторною силою STIHL ви можете розраховувати на оптимальну потужність.

 • AS система - найкомпактніші садові помічники, мають змінний акумулятор AS 2.

 • Лінійка AI - для невеликих присадибних ділянок з вбудованим акумулятором.

 • Система АК - для садів середнього розміру. Мають високу потужність та витривалість.

 • Система АР - інструменти для професійного використання. Потужні, витривалі, підходять для ландшафтних дизайнерів, працівників садово-паркових господарств і комунальних служб.

Акумуляторна техніка STIHL: зручність, надійність, функціональність

Робота в саду і на присадибній ділянці завжди спрямована на майбутнє, адже все живе має зростати та розвиватися. Не секрет, що доглядати за рослинами потрібно максимально дбайливо і відповідально. Акумуляторні інструменти STIHL («Штиль») підходять для цього якнайкраще.

В актуальному каталозі німецького бренду представлено агрегати для вирішення завдань будь-якої складності. Чотири акумуляторні системи оптимізовані під вимоги як приватних користувачів, так і професіоналів. Витривалість, зручність та мобільність акумуляторної техніки STIHL робить її незамінним помічником у саду та на дачі, у роботі комунальних підприємств та ландшафтному дизайні.

Акумуляторна садова техніка: особливості агрегатів та переваги використання

Садові інструменти, які працюють від акумуляторних батарей, – це вибір прогресивних людей, які цінують простоту та надійність техніки. Такі агрегати характеризуються:

 • екологічністю (можна працювати навіть у приміщенні, оскільки немає вихлопних газів);
 • низьким рівнем шуму (оператору не потрібні навушники);
 • швидким запуском (достатньо натиснути одну кнопку);
 • мобільністю (дроти не обмежують площу роботи);
 • зручністю (пристрої мають невелику вагу та не потребують постійної дозаправки палива).

Апарати компанії STIHL працюють від літій-іонних батарей із високою енергоємністю. При правильному догляді і зберіганні техніка без поламок та збоїв працюватиме роками. Для тривалого терміну служби, навіть у разі пошкодження від удару, контакти між акумуляторними елементами живлення надійно зварені лазером. Для захисту електроніки від зовнішніх впливів, насамперед від вологи, а також від пошкоджень під час транспортування, – електронні компоненти, герметизовані полімером.

Акумуляторна техніка STIHL: характеристики систем

Асортимент акумуляторних приладів варіюється від професійних моделей (система АР) до компактних інструментів, призначених для нескладних садових робіт зі знімним (система AS) і вбудованим (лінійка АІ) акумуляторами.

 • Пристрої лінійки АІ завжди готові до роботи в саду та на ділянці, оскільки не потребують тривалої підготовки перед стартом. Для зарядки батареї необхідно просто підключити агрегат до стандартної розетки.
 • Компактне і зручне обладнання акумуляторної AS-системи ідеально підходить для робіт на дачі або в саду. Енергію постачає знімний акумулятор AS 2.
 • Пристрої із АК-системою створено спеціально для тривалої роботи, вони потужні та витривалі. Всі акумулятори АК комбінуються з усіма зарядними пристроями AL і агрегатами AK-системи.
 • АР-система задовольнить навіть найвибагливіших професіоналів. Головні переваги такої техніки: потужність, тривалий час роботи, низька вібрація, можливість працювати у місцях із нормованим рівнем шуму.

У каталозі STIHL є акумуляторні мотокоси, кущорізи та висоторізи, газонокосарки, аератори для газону, повітродувні пристрої, мотопили та культиватори.

Замовлення і покупка акумуляторних пристроїв STIHL за вигідною ціною

Компанія STIHL продає прилади власного виробництва лише через офіційних дилерів. На сьогодні у цій мережі нараховується близько 460 точок. У пунктах продажу можна придбати не лише агрегати, а й супутні товари: зарядні блоки, мастильні матеріали, аксесуари, спецодяг тощо. Виробник встановлює єдину рекомендовану ціну на всі позиції, ознайомитися з якою можна на нашому сайті.

Офіційні дилери швидко і якісно виконують сервісне та гарантійне обслуговування техніки. Ремонт займає мінімум часу, адже деталі замовляються на найбільшому профільному складі в Україні.

На цьому сайті ви можете ознайомитися з технічними характеристиками агрегатів, оформити передзамовлення або знайти адресу найближчого дилерського магазину. Звертайтеся, ми раді допомогти!