Мастило STIHL BioPlus для пильних ланцюгів

Мастило STIHL BioPlus для пильних ланцюгів Екологічне й ефективне - це наше мастило для ланцюгів STIHL BioPlus на рослинній основі. Відмінні якості цього ланцюгового мастила повністю проявляються в помірних і жарких кліматичних зонах. Зовсім нешкідливе екологічне і не утворює відкладень, до того ж за короткий період повністю розкладається в ґрунті - за це йому було надано знак за екологічність "Blauen Umweltengel".

Захистить і у важкому випадку

Це мастило містить спеціальні адгезійні і активні добавки, що забезпечують відмінний захист ріжучої гарнітури навіть при короткочасному перегріві. Димоутворення виключене навіть у жорстких режимах роботи. Відмінна текучість зберігається і за низьких температур.

Добре для навколишнього середовища

Ланцюгове мастило STIHL BioPlus відрізняється високою стійкістю до окислення, що притаманне всім адгезивним мастилам, отриманих із рапса. Навіть при тривалому використанні просте мастило не засмалюється та значно перевищує критерії, встановлені нормами по екології «Blauen Umweltengel». Воно розкладається природним шляхом, класифіковане як таке, що не забруднює воду і тому придатне для використання у водоохоронних зонах та екологічно вразливих регіонах.

Ладнає зі всіма

Ланцюгове мастило проявляє відмінну сумісність з легкими сплавами, пластиками, лаками або еластомерами.