Серце з гілок: чудова ідея для подарунку чи декору, створеного власноруч

Чудова ідея для подарунка до Дня матері, Дня святого Валентина або просто так: зробіть серце з гілочок за допомогою наших покрокових інструкцій і лише кількох інструментів.

Серце з гілочок

Зробіть серце до Дня матері або Дня святого Валентина власноруч, не докладаючи особливих зусиль.

Подарунок, зроблений своїми руками, демонструє увагу і приносить багато радості, будь то на День святого Валентина, День матері або будь-яке інше свято. Подарунок на День матері у вигляді серця зазвичай робить одержувача дуже щасливим. За допомогою пилки для гілок або акумуляторного гілкоріза GTA 26 ви можете зробити серце з гілок в найкоротші терміни. Наші інструкції допоможуть вам виконати всі кроки.

Перш ніж почати: підготовка

Основними матеріалами для серця до Дня матері, зробленого своїми руками, є гілки та сучки. Вони можуть впасти, коли ви обрізаєте дерева та кущі восени. Або ж ви можете назбирати гілок під час наступної прогулянки до лісу. Однак у лісі не можна нічого рубати чи ламати - але ви можете скористатися деревиною, що лежить на лісовій підстилці, для свого рукодільного проекту. Використовуйте для свого серця з гілок деревину різної товщини, це додасть вам різноманітності.

Які гілки та сучки підходять для виготовлення дерев'яного серця?

Деревина повинна бути досить прямою, щоб потім можна було легше склеїти нарізані шматочки гілок між собою. Не має значення, яку саме породу дерева ви використовуєте. Однак, гладка кора полегшує подальше фарбування деревини. Однак на молодих гілках і сучках кора зазвичай завжди гладенька і тонка. Перед початком роботи деревина повинна трохи підсохнути - не використовуйте дуже свіжозрізані гілки. Якщо ви хочете зробити це швидко, зберіть якомога сухіші гілки і покладіть їх на сонці або на обігрівач.

Матеріали та інструменти для виготовлення серця з гілок

Materialien und Werkzeuge zum Basteln eines Herzens aus Ästen, wie z.B. der STIHL Akku-Gehölzschneider GTA 26
Усе необхідне для роботи приладдя розкладено на столі.

Знайдіть правильний інструмент для вашого проекту

Серце з гілок власноруч: крок за кроком

Всі приготування зроблені, матеріали та інструменти готові? Тоді ви можете зробити подарунок до Дня матері своїми руками, скориставшись детальною та ілюстрованою покроковою інструкцією.

Поради щодо альтернативного дизайну. 

Смаки бувають різні, і проект "зроби сам" - це не лише розвага до Дня святого Валентина чи Дня матері. Звичайно, ви можете модифікувати представлені кроки на власний розсуд. Адже, можливо, ви просто хочете зробити прикрасу на стіл для себе. Ми маємо кілька ідей для натхнення, як можна зробити серце з гілочок по-іншому.

  • Пофарбуйте гілки в інші кольори, окрім білого, можливо, навіть різнокольорові. Або ж ви можете просто залишити гілки натуральними.
  • Якщо ви хочете, просто не використовуйте стрічку, використовуйте джутову мотузку замість кольорової стрічки або прикріпіть бандероль, не зав'язуючи бант.
  • Замість серця ви також можете зробити підсвічник круглої форми: З круглою свічкою посередині і колом як шаблоном.
  • Дерев'яне серце стає зовсім іншим декоративним об'єктом, якщо не використовувати свічку, повністю заповнити форму деревом, а потім прикріпити стрічку до верхнього кінця і повісити на неї серце. У цій варіації може бути корисно вирізати дерев'яні частини трохи коротше.

Ще більше проектів, які можна зробити власноруч