Двигун STIHL 4-Mix®: сила в природі

Двигун STIHL 4-Mix®: велика потужність при малій вазі, економне використання палива, надзвичайно легке керування, переваги 2-тактних і 4-тактних двигунів.

HT135 з двигуном 4-Mix®

Двигун STIHL 4-Mix: Чотиритактний двигун з багатьма перевагами

Двигун STIHL 4-Mix® — це чотиритактний двигун, який зробить приємним навіть найважчий робочий день. Він був розроблений таким чином, щоб усі аспекти роботи та функціональності підтримували користувача найкращим чином. Двигун STIHL 4-Mix® заправляється звичайниою паливо-мастильною сумішшю (суміш 1:50) і таким чином поєднує гарне прискорення та використання агрегата в будь-якому положенні. Двигун STIHL 4-Mix® досягає високого крутного моменту при порівняно низькій витраті палива та особливо низькому рівні викидів. Компактна конструкція двигуна 4-Mix® від STIHL забезпечує гарне співвідношення потужності до ваги та низький рівень вібрації. Він також приваблює помірним рівнем звуку.

Двигун STIHL 4-Mix®: Детальніше про роботу

Як видно з назви, двигун STIHL 4-Mix® працює в чотири цикли: впуск, стиснення, робочий хід, випуск. Детальніше про те, як це працює:

Велика потужність. Без особливих зусиль при запуску

Для полегшення запуску кожен двигун  STIHL 4-Mix®  має вбудовану автоматичну систему декомпресії.. І вона функціонує таким чином: Під час запуску двигуна 4-Mix® клапан у двигуні злегка відкривається відцентровим кулачком. Частина тиску стиснення може вийти через цей мінімальний отвір, ефективно зменшуючи зусилля, необхідне для запуску двигуна. Як тільки швидкість обертання збільшується першим робочим ходом, пристрій системи декомпресії автоматично вимикається, і двигун 4-Mix® продовжує працювати ефективно та потужно з повним стисненням.

Жінка в захисних окулярах і навушниках видаляє листя за допомогою повітродувного пристрою з комбінованим двигуном STIHL KM 131 R

Особлива конструкція двигуна 4-Mix®: мала вага, велика потужність

Двигун STIHL 4-Mix® легкий. Завдяки заправці сумішшю більше не потрібні деталі, необхідні для звичайних 4-тактних двигунів, такі як масляний насос, масляний фільтр і масляний піддон. Це не тільки робить двигун легшим, але й полегшує обслуговування: Перевірка мастила, заміна мастила та утилізація відпрацьованого мастила тепер у минулому.

Двигун STIHL 4-Mix® чи 2-Mix?

Наші флагманські системи двигунів є інноваційними, потужними та надзвичайно ефективними. Ми узагальнили найважливіші ключові дані відповідних систем у наступній таблиці.

Двигун STIHL 2-Mix Двигун STIHL 4-Mix®
Ефективне використання палива Оптимальна реалізація наявної потужності
Нижчі експлуатаційні витрати Використання не залежить від положення
Потужний механізм приводу Особливо високий крутний момент
Компактний дизайн Менше забруднення навколишнього середовища

Коротко про двигун STIHL 4-Mix®:

  • Зменшення забруднюючих речовин: Завдяки низьким залишкам згоряння палива відповідає суворій європейській директиві щодо вихлопних газів, Stage V. 
  • Без заміни мастила: Простота обслуговування, оскільки використовується звичайна паливо-мастильна суміш. 
  • Легкий: Завдяки змішаному пальному можна заощадити деталі, необхідні для звичайних 4-тактних двигунів, такі як масляний насос, масляний фільтр і масляний піддон. 
  • Низький рівень шуму: Приємний звук навіть на піку продуктивності. 
  • Тягова потужність і високий крутний момент: Його висока компресія забезпечує високу продуктивність.