Якісне косіння мотокосою в будь-якій ситуації

Використання мотокоси

В кожному куточку Вашого двору та саду знайдеться робота. І ось тут знадобиться спритність: чудове поле діяльності для мотокіс та кущорізів STIHL.

В цьому розділі Ви дізнаєтесь, як правильно та ефективно працювати з мотокосою. Ми крок за кроком покажемо порядок запуску мотокоси. Крім цього, Ви можете роздрукувати будь-яку інформацію на цю тему, щоб назавжди мати її під рукою.

Засоби захисту

Хороший захисний одяг дає максимальний захист …

Вибір і монтаж косильної гарнітури

Щоб розпочати роботу з мотокосою, звичайно, потрібна правильна косильна гарнітура. У цьому розділі ми розповімо, як вибрати і встановити косильну гарнітуру.

Перед запуском

Ви дізнаєтесь, чим заправляти мотокосу та як правильно це робити…

Запуск мотокоси

Вивчіть порядок запуску мотокоси за допомогою детальних описів та ілюстрацій ...

Техніка скошування

Правильна техніка косіння економить масу часу …

Правильне зберігання мотокоси

Наші поради по зберіганню мотокоси взимку. …

Примітка

Вказівки на наступних сторінках слід розуміти виключно як доповнення до інструкції з експлуатації Вашої мотокоси STIHL. Мотокоса на малюнках наведена в якості прикладу — замість неї можуть бути інші типи мотокіс із іншими елементами управління. Тому перед використанням мотокоси ознайомтесь із Вашим інструментом, уважно прочитавши інструкцію з експлуатації, а при виникненні запитань, звертайтесь безпосередньо до Вашого офіційного дилера.

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL Відеоінструкції з експлуатації інструменту STIHL

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL демонструють, як безпечно та ефективно експлуатувати й обслуговувати мотопили, мотокоси і мотоножиці.

Переглянути відеоінструкції