Нове виробниче підприємство STIHL

з виготовлення акумуляторної та електричної техніки в Румунії

Новий завод STIHL з виробництва акумуляторної техніки в Румунії Збільшити

Група STIHL розширює свою міжнародну виробничу мережу та інвестує протягом наступних кількох років близько 125 мільйонів євро у нове підприємство з виготовлення акумуляторної та електричної техніки в Румунії, місто Орадя. Таким чином, сімейна компанія не тільки збільшує виробничі потужності, а й покращує гнучкість та стійкість логістичних ланцюгів. Мартін Шварц, член правління STIHL з виробництва та матеріально-технічного постачання, наголошує: "Ринок акумуляторних пристроїв на сьогодні є найбільш швидкозростаючим для STIHL. Ми очікуємо, що найближчими роками попит буде продовжувати непропорційно зростати і що наш завод у Тіролі, який в даний час виробляє більшу частину асортименту акумуляторних пристроїв, у майбутньому досягне своїх просторових меж. Із будівництвом нового заводу в Румунії ми зміцнимо нашу глобальну виробничу мережу, щоб мати змогу забезпечити якнайкраще постачання акумуляторної продукції нашим клієнтам в майбутньому. Завдяки новоствореному виробничому підприємству ANDREAS STIHL Power Tools S.R.L., яке має розпочати свою роботу в місті Орадя в середині 2024 року, група STIHL у довгостроковій перспективі створить близько 500 нових робочих місць.

Близькість до ринку та добра інфраструктура

Нове виробництво будуватиметься у промисловій зоні "Eurobusiness I Industrial Park" в місті Орадя і займатиме площу близько 147 000 квадратних метрів. 28 червня 2022 року компанія STIHL підписала відповідний договір з містом Орадя та румунською маркетинговою компанією ADLO Sa., яка керує індустріальним парком міста Орадя. Мартін Шварц, член правління компанії STIHL, відмітив: «Продажі акумуляторних пристроїв STIHL займають велику частку ринку в Європі. Місто Орадя якнайкраще підходить не тільки через оптимальне розташування до важливих для нас ринків, але й завдяки всесторонньо розвиненій інфраструктурі та хорошими економічними умовами». Флорін Бірта, мер міста Орадя, задоволений рішенням компанії та зазначив: «Будівництво STIHL є стратегічною інвестицією для муніципалітету Ораді»

Надсучасна новобудова як інвестиція в майбутнє

Новий завод STIHL у Румунії спроектований як сучасне виробництво, засноване на принципах ощадливого виробництва, крім того, передбачається впровадження високого рівня діджиталізації виробництва. Окрім виробничих цехів, на території локації також передбачені офісні приміщення, їдальня та соціальні кімнати для працівників. Під час проектування та будівництва новобудови STIHL робить ставку на екологічне будівництво та енергозберігаючий виробництво, задля збереження клімату та покращення балансу CO2.

Міжнародне виробництво як фактор успіху

Компанія STIHL вже понад 40 років виробляє продукцію в міжнародній виробничій мережі. Сьогодні підприємство має виробничі потужності в семи країнах: Німеччина, Швейцарія, Австрія, США, Бразилія, Китай та Філіппіни. На кожному виробництві діють однаково високі стандарти, що забезпечують найвищу якість STIHL, незалежно від того, в якій країні виробляються деталі та вироби. Виробнича мережа дозволяє компанії STIHL виготовляти свою продукцію, знаходячись в оптимальній близькості до ринку, діяти гнучко та нівелювати коливання, наприклад, у логістичних ланцюжках. Велика кількість акумуляторних пристроїв STIHL в даний час виробляється в Австрії на заводі STIHL Tirol. Інші виробничі потужності знаходяться в США і незабаром у Китаї. Окрім цього, компанія STIHL також виробляє власні акумуляторні батареї, зокрема для професійного застосування, у своєму головному офісі у Вайблінгені, Німеччина, та у Вірджинії Біч, США