Безпосередній вибір продукції: Бензинові садові пилососи
Бензинові садові пилососи

Бензинові садові пилососи

збирають та подрібнюють - два в одному!

Садові пилососи STIHL здатні переробляти велику кількість опалого листя, скошеної трави і гілок. Міцна подрібнююча зірочка з високоякісної сталі зменшуює їх в об'ємі у 14 разів, претворюючи на матеріал для мульчування або компостування. Всі бензинові садові пилососи серійно оснащено великим текстильним мішком на блискавці, зробленого з тканини, що не пропускає пил. Із великою блискавкою для зручного очищення мішка від подрібненого матеріалу. Садові пилососи STIHL можна переобладнати у повітродувку (воздуходувку).

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Потік повітря ­м³/год Об'єм мішка ­л Ціна
Бензиновий садовий пилосос STIHL SH 56 0,7/1 45 11 399 грн*
Бензиновий садовий пилосос STIHL SH 86 0,8/1,1 45 13 789 грн*

Садовий пилосос бензиновий STIHL: вдале поєднання багатофункціональності та практичності

Згрібати садове сміття у купу – значить, зіпсувати ландшафт та гарантовано отримати нове прибирання найближчим часом. Щоб швидко очистити територію від опалого листя, скошеної трави, гілок, які залишилися після підрізання чагарника, раціональніше використовувати спеціальні пилососи.

Німецька компанія STIHL («Штиль») реалізує на ринку України потужну та надійну садову техніку для професійного та побутового використання. Бензинові пилососи вирізняються функціональністю, простотою експлуатації і довговічністю. Створюючи прилади, інженери використовували сучасні технології та проводили багатоетапні випробовування у лабораторіях.

Бензинові садові пилососи STIHL: огляд характеристик

Садовим пилососом називається пристрій, який усмоктує листя, траву і тирсу в мішок для накопичення відходів. За допомогою специфічного приладдя можливе подрібнення сміття і подальше його використання в якості компосту або мульчі.

Бренд STIHL випустив серію продуктивних та зручних агрегатів, що мають:

  • Двигун 2-MIX STIHL. Спеціальний механізм зменшує втрати палива при газообміні, що мінімізує навантаження на людину і навколишнє середовище. Каталізатор суттєво зменшує кількість шкідливих речовин у вихідних газах.
  • Ручний паливний насос. Істотно полегшує пусковий процес та скорочує кількість ривків, необхідних для запуску двигуна. Під час натискання на праймер камера карбюратора заповнюється паливною сумішшю.
  • Пусковий пристрій ElastoStart. Унаслідок компресії під час запуску двигуна виникає віддача. Амортизаційний елемент, що розташований у спеціальній пусковій ручці ElastoStart, поглинає силу, яка виникає під час компресії.
  • Система керування однією рукою. Важіль газу можна зафіксувати в будь-якому бажаному положенні між холостим ходом і повним газом. Це особливо зручно при тривалій роботі.
  • Міцний подрібнюючий ніж із високоякісної сталі для ефективного перемелювання сміття. Об’єм зібраного подрібненого матеріалу становить усього 10% від початкового.

Озброївшись комплектом інструментів, можна за лічені хвилини перетворити садовий пилосос на повітродувний пристрій. Серед додаткового обладнання, що може знадобитись, варто звернути увагу на набір труб для чистки водостічних жолобів від бруду та листя.

Моделі бензинових садових пилососів STIHL, які продаються в Україні

У каталозі компанії STIHL представлено тільки якісну та безпечну техніку, яка відповідає сучасним європейським стандартам. За найвигіднішими цінами можна купити такі моделі садових бензинових пилососів STIHL:

  • SH 56. Дуже потужний садовий пилосос. Оптимально підходить для прибирання середніх за площею територій. Має плавне регулювання обертів, кругле сопло для переоснащення у повітродувку.
  • SH 86. Функціональна модель підвищеної потужності. Незамінна при очищенні від сміття великих ділянок. Обладнана пусковою ручкою STIHL ElastoStart, антивібраційною системою STIHL, фільтромHD2. Серійно поставляється з круглим та плоским соплами, фіксатором важеля газу та ручкою із м'яким покриттям.

Оформлення покупок у магазинах дилерської мережі STIHL

Фірмову техніку STIHL можна купити тільки в офіційних магазинах дилерської мережі, яких в Україні наразі понад 450. Подивіться мапу на нашому сайті, щоб знайти найближчу точку продажу. Там ви зможете вибрати садовий бензиновий пилосос за вигідною ціною, отримати фахову консультацію та поради з ефективної експлуатації.

Магазини-дилери STIHL продають комплектуючі, аксесуари та супутні товари, які можуть знадобитися у господарстві, виконують гарантійне та сервісне обслуговування. Співробітники точок продажу проходять навчання, підвищують рівень кваліфікації, щоб надавати послуги найвищої якості.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з технічними параметрами пристроїв STIHL та зробити передзамовлення на вибрану модель.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.