Безпосередній вибір продукції: Бензопили для догляду за деревами
Бензопили для догляду за деревами

Мінімальна вага та точний різ

Ланцюгові пили для професійного догляду за деревами

Бензопили STIHL для догляду за деревами призначені для спеціальних робочих умов, зокрема, для робіт всередині крони дерев, на підйомниках під час обрізки сучків та відмерлого гілля, формування крони дерев. Особливістю цих ланцюгових пил є верхнє розташування ручки керування, оптимальне розташування центру ваги, надзвичайно низька вага.

Порівняти Модель Питома вага ­кг/кВт Ціна
MS 194 C-E 2,6 19 169 грн*
MS 194 T 2,4 19 169 грн*
MS 201 TC-M 2,1 24 849 грн*

Бензопили для догляду за деревами STIHL: Максимальна потужність і надійність в одному пристрої

Професійний догляд за деревами має на увазі регулярну підрізання, точне формування крони, проріджування густих насаджень, видалення сухих гілок. Щоб якісно і швидко виконувати всі ці маніпуляції, необхідно мати в розпорядженні потужний спеціалізований інструмент.

Ланцюгові бензинові пили німецької компанії STIHL (»Штиль") розроблені спеціально для обрізки великих дерев і чудово справляються з екстремальними навантаженнями. Конструкція агрегатів максимально ергономічна і пристосована для роботи на висоті.

Бензопили STIHL для роботи на деревах і обрізки сучків

Бензинові мотопили характеризуються потужністю, продуктивністю і мобільністю. Це витривала і довговічна техніка, яка підходить для використання в комунальному та сільському господарствах.

Ланцюгові бензинові пили STIHL для догляду за деревами мають такі особливості:

  • ідеальне розташування центру ваги;
  • мінімальна вага;
  • верхнє розташування ручки;
  • гранично точний і чистий рез.

Вібрація при роботі знижується завдяки наявності спеціальної системи. Витрата палива мінімізується за рахунок використання двигуна нового покоління STIHL 2-MIX. Мотор споживає на 20% менше палива в порівнянні з попередніми модифікаціями.

Запуск бензопили більше не буде мукою, оскільки деякі моделі комплектуються декомпресійним клапаном і пусковою ручкою STIHL ElastoStart.

Ланцюгові бензопили для професійного догляду за деревами: короткий огляд моделей STIHL

В актуальному каталозі техніки німецького бренду STIHL представлені такі моделі бензопил для догляду за деревами:

  • MS 193 T. універсальний легкий агрегат C економним двигуном, незнімною гайкою кришки ланцюгової зірочки, яка завдяки спеціальним зачепам в конструкції ніколи не загубиться. Пила оснащується ланцюгом 1/4 " - PM3.
  • MS 194 C-E. ергономічна модель з системою полегшеного запуску, пильним ланцюгом 3/8 " PM3, сучасним паливним насосом.
  • MS 194 T. пристрій експертного рівня легко справляється з кронуванням, видаленням прикореневої порослі і зайвих пагонів, обрізанням пошкодженої деревини.
  • MS 201 TC-M. потужна і легка бензопила, оснащена системою електронного управління двигуном M-Tronic, шиною легкої конструкції.

Бензиновий і масляний баки в нових мотопилах STIHL укомплектовані кришками з байонетним замком. Він забезпечує повну герметичність, при цьому легко відкривається і закривається. Система змащення ланцюга Ematic істотно економить масло і допомагає розподілити його більш рівномірно.

Замовлення та купівля бензопил STIHL для догляду за деревами

Тільки офіційна дилерська мережа може продавати техніку STIHL на території України. Так покупці можуть бути впевнені, що отримують оригінальний товар, а не низькоякісну підробку. Більше 460 магазинів по всій країні реалізують бензопили, комплектуючі та витратні матеріали, аксесуари та додаткові приладдя за максимально вигідною ціною. Компанія STIHL стежить за тим, щоб вартість товарів була однаковою у всіх точках продажу.

У магазинах офіційної дилерської мережі виконується гарантійне та сервісне обслуговування. Ремонт бензопил якісний і швидкий, оскільки фахівці проходять профільне навчання і отримують запчастини з найбільшого складу деталей в Україні.

На цьому сайті опублікований актуальний каталог товарів STIHL, дані докладні описи технічні характеристики, наведені адреси всіх магазинів-дилерів. Менеджери готові дати розгорнуту консультацію прямо зараз, звертайтеся!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.