Безпосередній вибір продукції: Легкі бензинові мотокоси
Легкі бензинові мотокоси

Легкі бензинові мотокоси STIHL

для косіння молодої трави на невеликих ділянках

Потрібно скосити злежалу траву, очерет чи кропиву? Обкосити рослинність навколо дерев, клумб, уздовж доріжок? Найкращий інструмент для цього – легка бензинова мотокоса. Пристрій характеризується мобільністю, функціональністю і зручністю, дає змогу працювати на віддалених ділянках.
Німецька компанія STIHL розробила широкий модельний ряд бензинових кіс. Інструмент якнайкраще підходить для використання у домашніх господарствах, на дачі, в садках та парках. Завдяки застосуванню сучасних технологій пристрої STIHL поєднують легкість і надійність, потужність і економічність.

Порівняти Модель Робочий об'єм ­cм³ Потужність ­кВт/к.с. Вага ­кг Косильна гарнітура ­ Ціна
FS 38 27,2 0,65/0,9 4,1 1) AutoCut C6-2 5 699 грн*
FS 45 27,2 0,75/1 4,1 1) AutoCut C6-2 7 419 грн*
FS 55 27,2 0,75/1 Ніж для трави Ø230 мм, 2 леза, або кос. головка 8 879 грн* Акція! 7 999 грн**
FS 56 27,2 0,8/1,1 5,1 1) Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза 11 399 грн*
FS 70 C-E 27,2 0,9/1,2 5,4 1) Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза 15 959 грн*
1) Без палива, косильної гарнітури і захисту

Основні характеристики всіх бензинових мотокіс STIHL

Мотокоси з бензиновим двигуном дають змогу працювати у місцях, віддалених від електромережі. Оператору не потрібно витрачати час на розмотування і змотування кабелю, стежити за рівнем заряду акумулятора тримера. Бензинові мотокоси STIHL мають такі переваги:

 • компактні розміри та невелика вага;

 • прямий або вигнутий шток;

 • електронна система запалювання;

 • ручний паливний насос;

 • ергономічна рукоятка.

Для роботи з бензиновими косами STIHL не потрібні специфічні знання чи попереднє навчання. Техніка проста в експлуатації, легко запускається та працює без збоїв. Компанія STIHL презентує на українському ринку кілька моделей мотокіс із бензиновим двигуном. Для наочності порівняємо технічні характеристики двох пристроїв:

Найлегша бензинова мотокоса STIHL FS 38

Діаметр скошування 380 мм

Потужність 0,65 кВт

Кругла рукоятка

Міцна мотокоса FS 70 C-E

Діаметр скошування 420 мм

Потужність 0,9 кВт

U-подібна рукоятка

 

Детально вивчивши особливості та технічні характеристики агрегатів, ви зможете підібрати оптимальну мотокосу. Враховуйте площу ділянки, ландшафт, тип рослинності, заплановану регулярність покосу.

Двигун у легких мотокосах STIHL: бензинове серце приладу 

У сучасних мотокосах встановлено потужний та економічний бензиновий двигун STIHL 2-MIX. Двотактовий мотор вирізняється більшою потужністю і тяговим зусиллям. При цьому він витрачає на 20% менше палива порівняно з двигунами STIHL того ж об'єму, але без технології 2-МІХ.

У двигунах STIHL 2-MIX поєднано циліндр із чотириканальною технологією і продувку. Вдосконалення процесу продувки за рахунок відокремлення випускних газів та свіжої паливної суміші підвищує потужність двигуна. Рівень викидів відпрацьованих газів знижено на 70%. 

За швидкий та простий запуск двигуна відповідає електронна система запалювання. Вона повністю герметична і гарантує безперервну роботу двигуна. Іскра, що утворюється в системі, горить стабільно й доволі довго. Це значно покращує згорання палива. 

Ручний паливний насос установлено в усіх мотокосах STIHL. Він потрібен, щоб швидко запустити двигун після тривалої перерви. Натискаючи кнопку, оператор підкачує паливо у карбюратор. Це значно прискорює запуск двигуна.

У деяких моделях техніки, наприклад у FS 70 C-E, є система легкого запуску ErgoStart. Пружина, встановлена між пусковою котушкою та колінчатим валом, виконує основну роботу для запуску двигуна. Завдяки цьому завести його дуже просто. 

Рукоятки у легких бензинових мотокосах STIHL: комфортне керування пристроєм

Залежно від моделі у бензинових мотокосах STIHL може бути встановлено круглу або U-подібну рукоятку. Кожен тримач має свої переваги:

 • Кругла рукоятка практична і зручна. Дає змогу з комфортом керувати інструментом, особливо на невеликих і вузьких ділянках. Її можна налаштовувати під зріст оператора або залежно від умов косіння.

 • U-подібна дає змогу оператору рухатися розкуто і вільно. Пристроями з дворучною рукояткою зручно обробляти великі площі, працювати тривалий час.

У багатьох бензинових мотокосах STIHL передбачено багатофункціональну рукоятку. На ній розташовано всі елементи керування приладом. Оператору не потрібно робити зайві рухи, аби змінити режим роботи, увімкнути або вимкнути обертання ріжучого полотна. Це забезпечує зручне та безпечне керування мотокосою.

Косильна гарнітура легких бензинових мотокіс STIHL

Легкі бензинові мотокоси STIHL призначено для догляду за кромками газону, косіння трави та заготівлі сіна. Для цього на них встановлено відповідну гарнітуру. Залежно від комплектації інструмента це може бути:

 • 2-струнна напівавтоматична косильна головка AutoCut. Вона зручна тим, що самостійно регулює довжину струни від торкання до землі. Розрахована на косіння молодої трави вздовж стін, бордюрів, грядок та обробки досить великих площ.

 • Ніж для трави з 2 лезами. Сталеве ріжуче полотно легко впорається зі скошуванням густої сухої трави, очерету та кропиви.

Будь-яка косильна гарнітура має використовуватися зі спеціальним захистом для косіння. Тільки в такому випадку робота буде максимально безпечною. 

Правила користування легкими бензиновими мотокосами STIHL

Легкі мотокоси STIHL можна сміливо віднести до простих у використанні інструментів. Дотримуйтеся зазначених нижче правил експлуатації – і проблем із технікою не виникне.

 1. Перш ніж братися за роботу, виконайте огляд пристрою. Перевірте стан косильної гарнітури, залийте паливо у бак. Установіть захисний кожух.

 2. Переконайтеся, що в місці, призначеному для скошування, немає сторонніх предметів, які можуть потрапити під волосінь або ніж коси і пошкодити інструмент.

 3. Вдягайте закрите взуття і працюйте в захисних окулярах або масці та звукоізолюючих навушниках.

 4. Під час запуску двигуна мотокоси стежте за тим, щоб ріжучий інструмент не торкався твердих предметів. 

 5. Не користуйтеся приладом під час дощу або відразу після нього, оскільки виникає небезпека посковзнутися і втратити рівновагу під час роботи.

 6. Після завершення роботи обов’язково очистіть ріжучі полотна від решток трави. 

Умови зберігання бензинових кіс STIHL у період міжсезоння

Аби техніка прослужила без поламок довше, потрібно дбайливо її зберігати. Перед тривалою перервою у роботі злийте все паливо з паливного бака та карбюратора. Рекомендується робити це в разі зберігання мотокоси довше шести тижнів, інакше паливо може викликати корозію і пошкодити карбюратор. 

Найкраще місце для зберігання інструмента – провітрюване сухе приміщення. Бажано підвішувати техніку й берегти її від вогкості. Перед початком сезону косіння проведіть повний технічний огляд бензинової мотокоси. 

Де в Україні можна купити легкі бензинові мотокоси STIHL: офіційна дилерська мережа

Пристрої компанії STIHL продаються лише через офіційну дилерську мережу. По всій Україні налічується понад 450 магазинів, де можна придбати фірмову продукцію STIHL. Для всіх точок продажу рекомендованої роздрібної мережі встановлено одну ціну на бензинові мотокоси.

Дізнатися адресу найближчого магазину нескладно, для цього на сайті є мапа. В офіційних дилерів є у наявності не лише інструменти, а й запчастини, витратні матеріали, спецодяг. Працівники рекомендованої роздрібної мережі чудово знають усі особливості техніки STIHL, можуть дати розгорнуту консультацію. 

Офіційні дилери STIHL виконують гарантійний і постгарантійний ремонт, сервісне обслуговування мотокіс із бензиновим двигуном. Дилер користується найбільшим складом запчастин в Україні в цьому сегменті ринку. 

На нашому сайті є сервіс попереднього замовлення www.stihl-online.com.ua. Достатньо заповнити просту форму, щоб отримати детальну консультацію, домовитися про доставку техніки до дверей покупця. 

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

** Умови та термін дії акційної пропозиції дізнавайтесь у розділі «АКЦІЇ».

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.