Безпосередній вибір продукції: Сервісні набори

Service Kit набір 38 для BR 350, BR 430, BR 450, SR 430 і SR 450

Сервісний набір 38 для бензинових повітродувок і обприскувачів листя: регулярне технічне обслуговування для збільшення терміну служби

Загальні відомості

Щоб підтримувати надійність вашої повітродувки чи розпилювача, ви повинні регулярно проводити технічне обслуговування. Просте технічне обслуговування компонентів з Service Kit набором 38 зазвичай виконується швидко та допомагає збільшити термін служби вашого пристрою.

Сервісний набір 38 для BR 350, BR 430, BR 450, SR 430 і SR 450 включає такі компоненти для стандартного обслуговування:

  • Паперовий повітряний фільтр
  • Свічка запалювання
  • Паливний фільтр

Довгий термін служби повітряних фільтрів STIHL забезпечує тривале використання ваших пристроїв. Чисті фільтри підвищують продуктивність двигуна, зменшують споживання палива та полегшують запуск машини. Завдяки регулярній заміні паперового повітряного фільтра двигун вашого повітродувки або розпилювача надійно захищений від абразивного пилу. Ефективність залишається незмінною, витрата низька, і ви можете продовжувати легко запускати свій бензинову повітродувку або розпилювач.

Ви також повинні перевірити паливний фільтр, щоб жодні сторонні частинки не потрапили в двигун разом з паливом. Регулярна заміна цього компонента захищає двигун і підтримує його тривалий термін служби. Рекомендується також заміна свічки запалювання, щоб чисте згоряння в двигуні та, отже, оптимальна продуктивність вашого робочого інструменту.

Вам не потрібні додаткові інструменти для стандартних робіт з технічного обслуговування. Щоб замінити повітряний фільтр і свічку запалювання, ви можете скористатися комбінованим ключем, який постачається разом із рюкзаком або розпилювачем. Для зняття паливного фільтра в комплекті сервісного комплекту є картонний гачок.

538 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.