Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні висоторізи
Акумуляторні висоторізи

Акумуляторні висоторізи STIHL

Акумуляторні висоторізи мають низький рівень вібрації й низький рівень шуму. Вони підходять для приватного і професійного догляду за деревами просто з землі. Акумуляторні висоторізи можуть використовуватись без захисту слуху й ідеально підходять для використання в місцях з нормованим допустимгог рівня шуму.

Порівняти Модель Ціна
HTA 50 10 999 грн*
HTA 86, без АКБ і З/П 19 109 грн*

Акумуляторний висоторіз STIHL: оптимальне поєднання якості і ціни

Підрізання дерев, проріджування і формування крони більше не будуть складними завданнями, якщо використовувати акумуляторний висоторіз STIHL («Штиль»). Сучасна техніка дозволяє ефективно і безпечно виконувати великий обсяг робіт, прикладаючи мінімум зусиль.

Акумуляторний висоторіз не обмежує свободу рухів і дозволяє обробляти дерева на далеких ділянках. Літій-іонна батарея нового покоління заряджається швидко і функціонує без збоїв. Інженери німецької компанії STIHL продумали конструкцію пристрою до найдрібніших нюансів, щоб його використання було комфортним і продуктивним.

Потужний акумуляторний висоторіз STIHL з телескопічною штангою

Акумуляторна техніка має ряд значних переваг в порівнянні з бензиновими і електричними аналогами:

  • мобільність (немає прив'язки до електричної мережі);
  • екологічність (відсутні вихлопні гази);
  • економічність (немає необхідності постійно купувати паливну суміш).

Висоторізи на літій-іонних батареях працюють гранично тихо, тому можуть використовуватися поблизу житлових будинків, лікарень, навчальних закладів. Це досить потужні агрегати, які без проблем справляються з великим обсягом робіт, тому підходять для професійної обробки ландшафту.

У каталозі бренду STIHL представлений один акумуляторний висоторіз, який відрізняється високою продуктивністю, низьким рівнем шуму і легкістю конструкції – НТА 85. Оснащення даного агрегату:

  • Безщітковий електродвигун EC. Зносостійкий, стабільний і надійний мотор, який управляється електронною системою. Максимально раціонально використовує енергію акумулятора.
  • Телескопічна штанга з фіксатором. Діапазон довжини – від 2,70 до 3,90 м. Шток можна налаштувати на різну довжину в залежності від зростання користувача. Регулювання положення штанги просте і не вимагає додаткових інструментів.
  • Бічний натяг ланцюга. Оператор не контактує з гострими зубцями завдяки тому, що натяжний гвинт розташований в бічній частині корпусу.
  • Байонетний замок кришки бака. Масло для змащення ланцюга не може випадково пролитися, оскільки кришка надійно і щільно фіксується.

Верхній шар ручки зроблений з м'якого матеріалу, тому рівень вібрації висоторіз STIHL знижується. Щоб ефективно і точно робити зрізи, необхідно дотримуватися максимальний кут 60° щодо горизонталі.

Модель STIHL серійно не оснащується акумулятором і зарядним пристроєм, вони купуються окремо.

Купити акумуляторний висоторіз STIHL в Україні

Продукція бренду STIHL продається на території України тільки в магазинах офіційної дилерської мережі. Компанія встановлює єдину рекомендовану ціну на товари, тому у всіх 460 магазинах вартість висоторізів повинна бути однаковою.

Асортимент пропозицій STIHL включає не тільки надійні і потужні пристрої, але і всілякі комплектуючі та витратні матеріали, аксесуари, додаткові приладдя. Представники офіційної дилерської мережі виконують якісний гарантійний ремонт і сервісне обслуговування висоторізів STIHL будь-якої модифікації. У розпорядженні фахівців найбільший склад запчастин в Україні і всебічна підтримка експертів німецької компанії.

На нашому сайті ви знайдете детальний опис всіх товарів, що випускаються під маркою STIHL, дізнаєтеся ціни, знайдете адреси магазинів. Консультанти готові відповісти на питання, що цікавлять і допомогти з вибором оптимальної моделі. Звертайтеся, ми на зв'язку!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.