Безпосередній вибір продукції: Роботи-газонокосарки iMOW®

RMI 632 PC

Робот-косарка для великих газонів

Загальні відомості

Особливістю газонокосарки RMI 632 PC є можливість керувати нею через додаток на смартфоні або планшеті, більшість налаштувань у цього робота-косарки можна змінювати дистанційно через мережу сотового зв'язку! Потужний акумулятор робота RMI 632 PC забезпечує повністю автоматичне скошування газонів площею до 5000 м². Роботи для газонів STIHL серії 6 для великих ділянок були відзначені кількома нагородами у споживчих та експертних тестах.

84 549 грн*

Модель

Ціна

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Технічні характеристики

Робот-косарка RMI 632 PC

Технічні характеристики

Технічні характеристики Значення
Тривалість косіння /на тиждень 50 год
Робоча частота обертання ножа 3.150 об/хв
Висота скошування 20-60 мм
Номінальна потужність 185 Вт
Тип акумулятора Li-Ionen
Вага 14 кг
Максимальний нахил 35 %
Ширина скошування 28 см
Площа газону 5.000 м²

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Оснащення

Робот-косарка RMI 632 PC

Серійне оснащення

 • Адаптація швидкості на схилах Zoom
  Адаптація швидкості на схилах

  Завдяки датчику нахилу робот-газонокосарка iMow автоматично регулює швидкість на схилах, пристосовуючись до наявних умов.

 • Додатковий захист Zoom
  Додатковий захист

  Додаткові датчики захищають STIHL iMow від атмосферних впливів і перешкод. Якщо газонокосарка-робот iMow стикається з перешкодою під час роботи, датчики, вбудовані в рухливий ковпак, виявляють контакт з об'єктом на газоні і ініціюють зміну напрямку.

 • Комплектація Zoom
  Комплектація

  У комплект поставки газонокосарки STIHL iMow входять: робот-косарка, базова зарядна станція, чотири кілочки для фіксації станції та лінійка для вимірювання правильних відстаней під час прокладання обмежувального дрота. Для установки робота-косарки Stihl iMow додатково знадобиться монтажний комплект: обмежувальний дріт, з'єднувачі дроту та фіксатори. Його кількість вираховується фахівцями згідно розмірів газону.

 • Динамічний план косіння Zoom
  Динамічний план косіння

  показує, коли робот-косарка працює. В період цих активних часів робот-газонокосарка автоматично вибирає, коли потрібно косити газон для досягнення найкращих результатів. Якщо він робить перерву в косінні через дощ, то пізніше робот iMow наздожене втрачений час самостійно в рамках заданого часового діапазону. Динамічний план косіння можна отримати та активувати за допомогою панелі керування або зручно за допомогою додатку iMow App *. * Технічна підтримка щодо використання додатку iMow відвідайте: https://web.imow.stihl.com/systems

 • Мульчувальний ніж Zoom
  Мульчувальний ніж

  Міцний ніж для мульчування із загостреним з обох боків лезом автоматично змінює напрямок обертання після кожної зупинки ножа. Завдяки цьому він зношується рівномірно й тривалий час залишається гострим. Мульчувальний ніж під час скошування дрібно січе траву, яка рівномірно розподіляється по газону. Завдяки мульчуванню газон отримує потрібний йому поживний матеріал, а ви - економію часу та грошей. Адже більше не потрібно витрачатись на добрива та шукати місце для зберігання скошеної трави.

 • Яскравий LCD-дисплей Zoom
  Яскравий LCD-дисплей

  Панель управління з вбудованим яскравим дисплеєм використовується на всіх роботизованих газонокосарках STIHL iMow для простого налаштування і швидкого відображення інформації про пристрій. Завдяки висококонтрастному зображенню можна використовувати на сонці. Консоль вбудована в корпус автоматичної газонокосарки.

 • Базова зарядна станція Zoom
  Базова зарядна станція

  Базова зарядна станція входить у комплект всіх роботів-косарок Stihl iMOW®. Це «домівка» робота iMOW®. Вона встановлюється в захищеному від людей та прямих сонячних променів місці. Сюди косарка iMOW® повертається для заряджання, очікування наступного косіння або для того, щоб перечекати на дощ. Орієнтиром для пересування по газону для робота iMOW® є сигнал, що випромінюється обмежувальним дротом по периметру газону. Цей сигнал передається через базову станцію. Якщо йде дощ або розрядився акумулятор, робот-косарка iMOW® отримує сигнал та самостійно повертається на станцію. Завдяки своїй інтелектуальній системі зарядки, робот-косарка iMOW® самостійно вирішує, чи потрібне експрес-заряджання через змін уплану косіння, чи можна працювати у звичному режимі. Базова станція може розміщуватись як у межах газону, так і за його периметром.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.