Безпосередній вибір продукції: Бензинові повітродувні пристрої
Бензинові повітродувні пристрої

Бензинові повітродувні пристрої

Потужні пристрої для прибирання

Використання віників і граблів потребує значних затрат часу. Невтомні ручні бензинові повітродувки STIHL допоможуть швидко і якісно прибрати листя і сміття навіть із найглибших куточків. У залежності від потреб і області застосування - присадибна ділянка, доріжки чи автостоянка - на Ваш вибір STIHL пропонує бензинові повітродувки різного класу потужності, а також повітродувні пристрої з каталізаторам для чистішого повітря навколо Вас.

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Сила повітряного потоку ­Н Вага ­кг Ціна
Бензиновий повітродувний пристрій STIHL BG 50 0,7/1 13 1) 3,6 2) 6 659 грн*
Бензиновий повітродувний пристрій STIHL BG 56 0,7/1 13 1) 4,1 2) 9 499 грн*
Бензиновий повітродувний пристрій STIHL BG 86 0,8/1,1 15 1) 4,4 2) 12 359 грн*
1) Комбінація швидкості та об'єму повітря згідно ANSI/OPEI B175.2 2) без паливно-мастильної суміші, в комплекті

Повітродувка бензинова STIHL – найпростіший спосіб навести лад у саду

Мітли, віники та граблі – це минуле сторіччя у прибиранні відкритих територій. Припиніть себе виснажувати і перетворіть боротьбу з опалим листям на максимально простий і комфортний процес. Для цього потрібна лише бензинова повітродувка STIHL – сучасний безпечний прилад, який однаково добре підходить для побутового і професійного використання.

Німецький бренд STIHL («Штиль») подбав про те, щоб техніка була простою в експлуатації, продуктивною та надійною. Листя, скошена трава, гілки дерев і кущів, сміття більше не псуватимуть ландшафт. Зверніть увагу, що специфічні навички для маніпулювання бензиновими повітродувками не потрібні, тож прибирати ділянки зможе будь-який садівник-початківець.

Бензинові повітродувки STIHL в Україні: основні технічні параметри пристроїв

З використанням техніки STIHL робота на присадибній ділянці буде легкою та швидкою. Інженери німецької компанії використали передові технології та обладнали повітродувки:

  • Двигуном 2-MIX STIHL із каталізатором. Спеціальний механізм зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, мінімізує навантаження на людину і навколишнє середовище.
  • Системою швидкого запуску двигуна ErgoStart. Спіральна пружина, встановлена між колінчастим валом та пусковою котушкою, виконує усю роботу для запуску двигуна одним плавним рухом. Жодних зайвих зусиль!
  • Фільтром HD2. Він затримує найменші часточки пилу та не пропускає їх до двигуна, подовжуючи його робочий ресурс. Фільтр можна прати у теплій воді.
  • Антивібраційною системою STIHL. Завдяки амортизуючим елементам та пружинам зменшується передача коливань двигуна на руки оператора.
  • Зручним важелем газу, який легко зафіксувати в будь-якому положенні. Коротке натискання на важіль «Стоп» вимикає двигун. Після цього інструмент знову готовий до запуску.
  • Глушником. Вбудований у видувну трубу глушник знижує рівень шуму під час роботи.

Бензинові повітродувні пристрої незамінні в домашніх та комунальних господарствах, ідеально підходять для ретельного догляду за найскладнішим ландшафтом.

Поради з підбору бензинових повітродувок STIHL: класи потужності, вага, комплектація

Незважаючи на те, що користуватися повітродувками STIHL може навіть новачок, до вибору техніки слід підходити виважено. Якщо вам потрібно час від часу очищувати від листя ділянку біля будинку та доріжки, зверніть увагу на модель BG 50. Її вага – всього 3,6 кг, тому можна працювати тривалий час, не відчуваючи втоми. Прилад комплектується суцільною видувною трубою із круглим соплом, має ручний паливний насос.

Для частого використання і прибирання ділянок середньої площі оптимально підходить повітродувка STIHL BG 56. Апарат легкий і водночас потужний, швидко очищує територію від сміття. Оснащений зручною кришкою повітряного фільтра, що відкривається без додаткового інструмента, ергономічною ручкою керування із вбудованим важелем газу.

Шукаєте продуктивний агрегат, який впорається зі складними завданнями? Найкращим вибором стане BG 86. Пристрій створює надпотужний потік повітря для прибирання великих територій від листя, трави та свіжого снігу. Завдяки наявності фільтру HD2 підходить для використання в дуже запилюжених місцях.

Покупка бензинових повітродувок STIHL у дилерській мережі: умови і вартість

Придбати пристрої німецької компанії STIHL за вигідною ціною можна виключно у магазинах офіційної дилерської мережі. Наразі в Україні працює понад 450 точок продажу. Скориставшись нашою мапою, ви знайдете найближчий магазин. STIHL встановлює рекомендовані роздрібні ціни для всіх дилерів, тому несправедливих націнок можете не боятися.

У магазинах дилерської мережі приймаються замовлення та реалізуються агрегати і комплектуючі, виконується гарантійне і сервісне обслуговування. Звернувшись до консультанта, ви отримаєте фахові поради з вибору повітродувки, дізнаєтеся правила експлуатації та догляду за пристроями. А на сайті зможете ознайомитися з технічними характеристиками агрегатів та оформити передзамовлення на вибрану модель.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.