Безпосередній вибір продукції: Ранцеві повітродувні пристрої
Ранцеві повітродувні пристрої

Ранцеві повітродувки

Для професійного прибирання великих територій

Ранцеві повітродувки (воздуходувки) STIHL використовуються для швидкого очищення великих територій від опалого листя, скошеної трави та паперового сміття. Завдяки розміщенню повітродувки за спиною оператора, працювати нею можна дуже довго без втоми, тому ранцеві повітродувні пристрої застосовуються в комунальному господарстві для прибирання стадіонів, площ і доріг.

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Сила повітряного потоку ­Н Вага ­кг Ціна
Ранцевий повітродувний пристрій STIHL BR 200 0,8/1,1 12 1) 5,7 2) 13 899 грн*
Ранцевий повітродувний пристрій STIHL BR 350 2,1/2,8 17 1) 10,1 2) 19 649 грн*
Ранцевий повітродувний пристрій STIHL BR 450 C-EF 2,9/3,9 28 1) 11,5 2) 18 449 грн*
Ранцевий повітродувний пристрій STIHL BR 800 C-E 3,2/4,4 41 1) 11,7 2) 26 279 грн*
1) Комбінація швидкості та об'єму повітря згідно ANSI/OPEI B175.2 2) без паливно-мастильної суміші, в комплекті

Ранцеві повітродувки STIHL

Регулярні прибирання саду та відкритих ділянок від листя і сміття – це суттєве навантаження для працівника. Полегшити роботу може функціональна та продуктивна техніка. Ранцеві повітродувки німецької компанії STIHL («Штиль») дають змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми, та швидко прибирати великі території.

Надійні та потужні професійні ранцеві повітродувні пристрої STIHL часто використовуються у комунальних господарствах для прибирання площ, стадіонів і доріг від легкого сміття, опалого листя та скошеної трави.

Ранцеві повітродувні пристрої STIHL: головні технічні параметри

Ранцева конструкція техніки має плечові лямки, які полегшують носіння агрегату. Навантаження на руки суттєво зменшується, завдяки чому економляться сили садівника. При цьому зберігаються свобода рухів і можливість працювати у важкодоступних місцях.

Повітродувки STIHL ранцевого типу мають такі технічні переваги:

  • Система швидкого запуску двигуна ErgoStart. Додаткова пружина зменшує силу, необхідну для початку роботи. Навіть якщо повільно потягнути за пусковий трос, двигун легко і швидко запускається.
  • Декомпресійна система. Збільшує тривалість відкриття клапанів на час запуску двигуна і автоматично значно зменшує зусилля на тросі.
  • Двигун 2-MIX STIHL із каталізатором. Спеціальний механізм зменшує втрати палива при газообміні, що мінімізує навантаження на людину і навколишнє середовище. В деяких моделях встановлено екологічний двигун 4-MIX з ультра низькими показниками токсичності.
  • Антивібраційна система STIHL. Особливі амортизуючі елементи та пружини зменшують передачу коливань двигуна на руки і тіло оператора.
  • Багатофункціональна рукоятка. Елементи керування двигуном вбудовано в зручну ручку, щоб зробити експлуатацію повітродувки ще простішою і надійнішою.

Ранцева система продумана до найдрібніших деталей: регулюються висота і нахил посадки, на спині є повітропроникна м'яка підкладка. У нашому каталозі представлено моделі, в яких довжина видувної труби легко регулюється під зріст оператора, до того ж її оснащено глушником, що значно зменшує рівень шуму.

Покупка ранцевої повітродувки STIHL за вигідною ціною: нюанси вибору техніки

Інженери STIHL розробили широкий модельний ряд техніки для прибирання, щоб ідеальний агрегат зміг підібрати кожен. Вивчаючи технічні параметри, насамперед звертайте увагу на потужність приладу (вимірюється у кВт/к.с.) та силу повітряного потоку. Не забувайте: чим потужніша повітродувка, тим більше вона важить.

Для побутового використання найкраще підходять такі моделі:

  • BR 200. Легка і компактна повітродувка, що легко запускається і працює досить тихо.
  • BR 350. Надійний та комфортний у керуванні агрегат, який має фіксатор важеля газу та зручну ручку.
Професійний догляд за ландшафтом забезпечать:
  • BR 450 C-EF. Єдина в світі професійна ранцева повітродувка з електричним стартером. Двигун запускається одним натисканням кнопки, без знімання ранця. Під час роботи автоматично заряджається літій-іонна акумуляторна батарея.
  • BR 700. Надзвичайно потужний повітродувний пристрій із високою видувною здатністю. Положення ручки та видувної труби налаштовуються без будь-яких інструментів.

Дилерська мережа STIHL в Україні: багатий асортимент, справедливі ціни, якісне обслуговування

Звернувшись в один із понад 450 магазинів офіційної дилерської мережі STIHL в Україні, ви зможете купити ранцеві повітродувки за демократичною ціною. Вартість приладів однакова для всіх точок продажу.

Представники дилерської мережі допомагають вибрати оптимальну модель, дають розгорнуті фахові консультації, за необхідності виконують гарантійне та сервісне обслуговування, беручи деталі на найбільшому складі запчастин для подібного типу техніки в Україні.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з технічними параметрами пристроїв, зробити передзамовлення на ранцеві повітродувки та дізнатися адресу найближчого магазина-дилера STIHL.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 22 липня 2022 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.