Безпосередній вибір продукції: Повітродувні пристрої та садові пилососи
Повітродувні пристрої та садові пилососи

Повітродувні пристрої та садові пилососи

Справжні майстри у своєму класі

Фірма STIHL пропонує широкий асортимент повітродувок та садових пилососів. Ці пристрої створені для швидкого та ефективного очищення галявин, площ та доріг від сміття.

Якщо потрібно зібрати дрібне сміття або листя, то на допомогу прийдуть ручні та ранцеві повітродувні пристрої (повітродувки). Подрібнити траву і листя - цю роботу з легкістю виконають садові пилососи.

Ви можете обрати легку ручну повітродувку, якщо площа Вашої ділянки невелика. Для великих територій радимо придбати ранцеву повітродувку. Вона зручна тим, що розміщується за спиною, як рюкзак, дозволяючи довго працювати без втоми, наприклад, під час професійного прибирання стадіонів, площ та доріг у комунальному господарстві.

Садові пилососи STIHL - це чудове поєднання багатофункційності та корисності. Вони можуть працювати в режимі повітродувки, створюючи надзвичайно потужний струмінь повітря. В режимі подрібнення садові пилососи з легкістю всмоктують траву й листя та ретельно подрібнюють його за допомогою ножа спеціальної конструкції, зменшуючи об'єм сміття в кілька разів.