Безпосередній вибір продукції: Садові пилососи, повітродувки
Пристрої для прибирання STIHL

Пристрої для прибирання STIHL

Сила повітря наводить порядок!

Бруд, сміття, пісок, тирса або листя - пристрої для прибирання STIHL наведуть порядок у кожному закутку Вашого подвір'я. Широкий асортимент повітродувок, садових пилососів та підмітальних пристроїв STIHL починається від компактних моделей для присадибної ділянки до надміцної професійної техніки для важких щоденних випробувань під час прибирання вулиць, парків та стадіонів. При цьому не має значення, йдеться про регулярне або періодичне використання - працювати ними завжди комфортно завдяки ергономічній конструкції і додатковим елементам оснащення. Ідеальна чистота без компромісів.

Техніка для прибирання STIHL

Якісне прибирання присадибної ділянки, території навколо будинку, парків та вулиць – це завдання, з якими впорається лише потужна продуктивна техніка. Ефективні інструменти значно полегшують та спрощують роботу оператора, допомагають швидше впорядкувати територію.

Німецька компанія STIHL («Штиль») спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних агрегатів для прибирання. Садові пилососи, повітродувні та підмітальні пристрої випускаються в різних модифікаціях, тому придатні як для побутового, так і професійного використання.

Техніка для прибирання STIHL швидко й легко видаляє бруд, сміття, пісок, листя та тирсу. Агрегати максимально прості в експлуатації, не потребують попереднього навчання оператора чи якихось специфічних навичок. Вибрати та замовити оптимальну модель зможе кожен!

Садові пилососи STIHL: каталог пристроїв за демократичною ціною

Сад та ділянки навколо будинку потребують від власника багато уваги. Регулярне прибирання опалого листя та гілок може видатися складною справою лише за відсутності техніки STIHL. Німецький бренд створив лінійку ультрасучасних пилососів, які можна сміливо назвати майстрами садової чистоти.

Пристрої поділяються на дві великі групи:

  • Електричні садові пилососи. Легкі та компактні агрегати з низьким рівнем шуму.
  • Бензинові садові пилососи. Потужні та маневрені інструменти, оснащені економічним двигуном.

Садові пилососи STIHL варто купити ще й тому, що вони можуть працювати в режимі повітродувки, створюючи надзвичайно потужний потік повітря. Також доступна функція подрібнення трави і листя за допомогою ножа спеціальної конструкції. Завдяки йому обсяг зібраного сміття зменшується в кілька разів.

Повітродувки STIHL: хіти продажу та новинки

Охайна прибудинкова територія, клумба чи галявина за кілька хвилин – це можливо, якщо ви користуєтеся повітродувками STIHL. Зручні, ергономічні та продуктивні пристрої незамінні в домашньому та комунальному господарствах.

Залежно від особливостей конструкції повітродувки можуть бути:

  • Ручними. Вирізняються компактністю і мобільністю. Мають ручку-тримач, фіксатор кабелю і плечовий ремінь (у деяких моделях).
  • Ранцевими. Плечові лямки полегшують переноску приладу і знижують навантаження на руки.

У каталозі бренду STIHL є електричні, бензинові та акумуляторні агрегати. Легкі повітродувки з підключенням до електромережі варто купити для упорядкування невеликої території. Ділянки середнього розміру ефективно прибирають пристрої на іонно-літієвих батареях. Працювати тривалий час на великих площах дають змогу потужні бензинові агрегати.

Підмітальні пристрої STIHL: практичність та зручність

Забудьте про віники та мітли, адже для очищення доріжок, стоянок або під’їзних шляхів ідеально підходять підмітальні пристрої STIHL. Використовуючи сучасну техніку, ви будете прибирати у 6 разів швидше та набагато ретельніше.

Переваги німецьких підмітальних пристроїв:

  • тиха робота;
  • відсутність вихідних газів;
  • зручне керування;
  • прибирання сміття в кутах і навколо перешкод.

Приладдя STIHL швидко й акуратно підмете бетонні, асфальтові та брущаті поверхні. Техніка може використовуватися у приватному господарстві, на шкільних подвір'ях, автозаправних станціях, у парках та на вулицях населених пунктів.

Техніка для прибирання STIHL: вартість, алгоритм оформлення замовлення та гарантії

Сертифікована техніка німецької компанії STIHL реалізується виключно у мережі офіційних дилерів. Такий підхід гарантує, що покупець отримає товар найвищої якості та зможе скористатися сервісними послугами. По всій Україні працює понад 450 магазинів, де можна купити функціональні пристрої для професійного та побутового використання.

У точці продажу ви отримаєте детальну консультацію від кваліфікованого спеціаліста, знайдете супутні товари, робочу уніформу, комплектуючі. Якщо вам потрібен гарантійний ремонт чи сервісне обслуговування – дилери STIHL радо допоможуть.

Зверніть увагу, що рекомендовану роздрібну ціну, зазначену на сайті, встановлено для всієї дилерської мережі. На нашому ресурсі ви можете ознайомитися з технічними характеристиками агрегатів та оформити попереднє замовлення. Вибрану модель пристрою можна забрати у найближчому магазині дилера STIHL або замовити доставку до дверей.

Готові відповісти на ваші запитання. Звертайтеся!