Очищення водостічних труб: усуваємо засмічення

Як і навіщо робити чистку водостічних труб? Які інструменти STIHL для цього знадобляться? Наші експерти підкажуть декілька простих порад, що допоможуть уникнути проблем.

Огляд: очищення водостічних труб

  • Очищення водостічної труби не займає багато часу.
  • Найкраще використовувати мийки високого тиску STIHL у поєднанні з насадкою для прочищення труб.
  • Якщо водостічна труба засмітилася, її слід прочистити швидко, щоб запобігти пошкодженню.

Що таке водостічна труба і чому її потрібно чистити?

Водостічна труба служить для відведення дощової води і спрямовує її вертикально вниз по будинку до землі. Вона складається з різних функціональних сегментів, які утримуються разом за допомогою хомутів.

Зазвичай водостічна труба закінчується над бочкою, яка збирає дощову воду, або в каналізаційній трубі, яка з'єднана з каналізаційною системою в землі.

Mit Laub verstopftes, durchsichtiges Fallrohr

Засмічення водостічної труби не завжди помітно одразу.

З часом листя, мох і рослинні рештки накопичуються в ринві і можуть потрапити в водостічну трубу і заблокувати її.

Найпізніше, якщо вода з ринви більше не стікає належним чином, водостічна труба, швидше за все, заблокована. Засмічення водостічної труби листям, мохом та рослинними рештками призводить до підвищення тиску води в водостічній трубі, що в найгіршому випадку може призвести до розриву труби.

Як уникнути цього ризику за допомогою прочищення водостічної труби, навіть якщо вона вже заблокована, ми показуємо в нашій інструкції.

Очищення водостічних труб: рекомендації

Щоб очистити водостічну трубу, вам знадобиться небагато - мийка високого тиску та насадка для очищення труб.

Для мийок високого тиску STIHL існують набори для прочищення труб, які спеціально розроблені для очищення водостічних труб. На кінці шланга є насадка, за допомогою якої можна прочистити навіть найстійкіші засмічення. Таким чином ви одночасно використовуєте воду та механічну силу і можете прочистити водостічну трубу особливо ретельно і майже без зусиль. І все це всього за кілька кроків:

Професійна порада від STIHL

Спочатку потрібно видалити засмічену ділянку водостічної труби. Засмічення завжди знаходиться нижче ділянки водостічної труби, з якої виходить вода. Щоб виключити можливість того, що водостічна труба засмітилася в землі, слід ретельно промити ділянку, яка ховається в землю.

Чоловік чистить ринву за допомогою набору для чищення ринв STIHL

Очищення водостоків: Інструкція

Засмічуватися може не тільки водостічна труба, але й ринва. Ми покажемо вам, як без проблем прочистити водостоки самостійно, щоб дощова вода знову могла стікати належним чином.

Інструмент STIHL для ефективного прибирання