Безпосередній вибір продукції: Повітродувні пристрої та садові пилососи
Повітродувні пристрої та садові пилососи

Повітродувні пристрої та садові пилососи

Справжні майстри у своєму класі

Фірма STIHL пропонує широкий асортимент повітродувок та садових пилососів. Ці пристрої створені для швидкого та ефективного очищення галявин, площ та доріг від сміття.

Якщо потрібно зібрати дрібне сміття або листя, то на допомогу прийдуть ручні та ранцеві повітродувні пристрої (повітродувки). Подрібнити траву і листя - цю роботу з легкістю виконають садові пилососи.

Ви можете обрати легку ручну повітродувку, якщо площа Вашої ділянки невелика. Для великих територій радимо придбати ранцеву повітродувку. Вона зручна тим, що розміщується за спиною, як рюкзак, дозволяючи довго працювати без втоми, наприклад, під час професійного прибирання стадіонів, площ та доріг у комунальному господарстві.

Садові пилососи STIHL - це чудове поєднання багатофункційності та корисності. Вони можуть працювати в режимі повітродувки, створюючи надзвичайно потужний струмінь повітря. В режимі подрібнення садові пилососи з легкістю всмоктують траву й листя та ретельно подрібнюють його за допомогою ножа спеціальної конструкції, зменшуючи об'єм сміття в кілька разів.

Повітродувки та садові пилососи STIHL: ретельне прибирання за лічені хвилини

Охайний сад та чиста прибудинкова територія – це окраса будь-якого господарства. Однак постійні прибирання можуть швидко набриднути та перетворитися на виснажливу рутину. Аби цього не сталося, варто подбати про наявність сучасної, зручної та продуктивної техніки.

Саме такі садові пилососи та повітродувки виробляє німецька компанія STIHL («Штиль»). Модельний ряд техніки вражає розмаїттям: придбати можна електричні, акумуляторні та бензинові пристрої. Підібрати приладдя для своїх потреб зможе як садівник-початківець, так і власник великого господарства.

Опале листя, тирса і пісок – більше не проблема, оскільки садові пилососи та повітродувки STIHL швидко впораються з цими видами сміття. Вся техніка німецького бренду вирізняється економічністю використання ресурсів, простотою керування та максимальною надійністю.

Садові пилососи STIHL в Україні: суттєва економія часу та сил

Власники приватних будинків знають, що догляд за прилеглою територією забирає багато часу та енергії. Спростити та полегшити регулярні роботи покликана техніка STIHL. Садові пилососи – це агрегати, які всмоктують листя, траву, дрібні гілки, тирсу, побутові відходи. Пилосос оснащений мішком для накопичення зібраного сміття.

Компанія STIHL реалізує на українському ринку такі модифікації пристроїв:

  • Електричні. Пилосос підключається до мережі за допомогою кабелю, тому використовується для прибирання майданчиків біля будинку. Основні переваги таких пристроїв – відсутність шкідливих викидів, невелика вага, низький рівень шуму.
  • Бензинові. Більш потужний та продуктивний клас техніки. Мають систему подрібнення сміття, тому обсяг зібраного і перемеленого матеріалу становить близько 10% від початкового об'єму. Підходять для професійного використання.

Використовуючи серійне приладдя, можна перетворити садові пилососи STIHL на ефективні повітродувки. Стандартна комплектація виробів передбачає захисні окуляри. У деяких моделях встановлено антивібраційну систему.

Щоб робота з агрегатом була комфортною та безпечною, кабель живлення закріплюється на спеціальному фіксаторі. Мішок для збору сміття легко спустошується через застібку-блискавку у нижній частині.

Повітродувка бензинова, електрична, акумуляторна STIHL: базові характеристики пристроїв

Сучасна повітродувка – це технологічна альтернатива класичній мітлі. Прилад створює потужний потік повітря, який видуває сміття. Апарат використовується для очищення садових доріжок, присадибних ділянок і важкодоступних місць від листя, скошеної трави тощо.

Бренд STIHL пропонує такі різновиди техніки:

  • Електричні. Ідеальні для домашнього господарства та використання на невеликих ділянках навколо будинку. Рівень шуму під час роботи мінімальний, вага – до 3,3 кг. Керувати пристроєм можна однією рукою.
  • Акумуляторні. Мобільні та зручні агрегати на літій-іонних батареях нового покоління. Повітродувки оптимальні для безшумного прибирання навколо лікарень, шкіл, дитячих садочків.
  • Бензинові. Використовуються в домашніх та комунальних господарствах для догляду за ландшафтом. Можуть бути ручними або ранцевими. Деякі моделі оснащено глушником та антивібраційною системою STIHL.

Компанія STIHL розробила широкий асортимент не тільки садової техніки, а й супутнього приладдя. Разом із повітродувками можна купити ремені та пом’якшувальні накладки для більш зручного використання, комплект переоснащення під пилосос, додаткові труби для чищення дахів.

Дилерська мережа: де купити садовий пилосос для листя STIHL та повітродувку

Щоб уберегти покупців від підробок та надавати послуги найвищої якості, німецька компанія STIHL створила дилерську мережу в Україні. Купити техніку за справедливою ціною можна в одному з понад 450 магазинів. Повний перелік офіційних точок продажу представлено на нашому сайті.

Дилери не тільки приймають замовлення, допомагають вибрати та придбати агрегати, а й виконують гарантійне та сервісне обслуговування. Співробітники магазинів проходять навчання й постійно підвищують кваліфікацію, отримують інформацію безпосередньо від виробника. У розпорядженні дилерів найбільший склад запчастин в Україні, тому ремонтні роботи здійснюються швидко.

Компанія STIHL встановлює єдину роздрібну вартість продукції для всіх реалізаторів. Це означає, що ціна садового пилососа чи повітродувки буде однаковою у Києві та Запоріжжі, Вінниці й Львові. Окрім техніки, в офіційних магазинах дилерської мережі можна купити спецодяг, аксесуари, елементи живлення, комплектуючі та супутні товари. Виробник гарантує вигідні ціни та бездоганну якість усіх товарів, що продаються під брендом STIHL.