Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні повітродувні пристрої
Акумуляторні повітродувні пристрої

Акумуляторні повітродувні пристрої

Чистота за одну мить

Наші акумуляторні повітродувки з літій-іонним акумулятором на 36 В відрізняються поєднанням високої потужності з низьким рівнем шуму. Тихі й мобільні повітродувки без кабелю і без викидів відпрацьованих газів чудово підходять для робіт з прибирання в місцях із нормованим рівнем шуму, наприклад, поблизу шкіл, лікарень, у житлових районах та на присадибних ділянках.

Порівняти Модель Сила повітряного потоку ­Н Вага без акумулятора ­кг Час роботи з акумулятором AP 300 ­хв. Ціна
Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL BGA 45 інтегрований акумулятор 5 1) 3 819 грн*
Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL BGA 57 9 1) 2,3 4 929 грн*
Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL BGA 57 Set 9 1) 2,3 8 629 грн*
Акумуляторний повітродувний пристрій BGA 60 без акумулятора та зарядного пристрою 15 1) 2,3 5 699 грн*
Акумуляторний повітродувний пристрій BGA 60 SET з акумулятором AK 30 і зарядним пристроєм AL 101 15 1) 2,3 11 199 грн*
Акумуляторний повітродувний пристрій STIHL BGA 86 15 1) до 21 2) 8 119 грн*
1) Комбінація швидкості та об'єму повітря згідно ANSI/OPEI B175.2 2) Наведений час роботи є орієнтовним, може варіюватись залежно від умов експлуатації.

Повітродувка акумуляторна STIHL: незамінний помічник у господарстві

Садові бездротові пристрої не обмежують свободу рухів та дають змогу виконувати господарчі роботи на найвіддаленіших ділянках. Це зручно, сучасно та екологічно, тому така техніка ідеальна як для побутового, так і професійного використання.

Німецька компанія STIHL («Штиль») розробила лінійку акумуляторних повітродувок із літій-іонними батареями на 36 В. Тихі та мобільні, вони не мають кабелю, працюють без викидів відпрацьованих газів. Прекрасно підходять для прибирання в місцях із нормованим рівнем шуму, наприклад, поблизу шкіл, лікарень і житлових масивів.

Акумуляторна повітродувка STIHL: особливості техніки

Позначкою «Lithium-Ion» позначено інструменти STIHL з інноваційною акумуляторною технологією. Кожна батарея складається з ретельно відібраних високоякісних літієвих елементів, що відповідають високим стандартам безпеки. Акумулятори розраховані на 1200 повних циклів заряджання з мінімальною втратою ємності. Базові моделі заряджаються від електромережі. Індикатор заряду підкаже, коли потрібно зробити перерву на заряджання.

Акумуляторні повітродувки STIHL, представлені в актуальному каталозі, оснащені:

  • Ключем активації. Якщо ключ вийняти з гнізда, інструмент буде знеструмлено для захисту від ненавмисного запуску. Це дає змогу спокійно і безпечно заряджати та транспортувати пристрій.
  • Прогумованою рукояткою. Зручний тримач дає змогу отримати повний контроль керування та маніпулювати агрегатом без зайвого навантаження на руки.
  • Видувною трубою із круглим соплом. Пристрій чудово справляєтеся з очищенням території від листя, гілок, скошеної трави та легкого сміття.

Завдяки ультрасучасній акумуляторній технології робота з бездротовими повітродувками є дуже тихою, тому не вимагає використання навушників.

Каталог акумуляторних повітродувок STIHL

Досвідчені інженери німецької компанії STIHL врахували потреби різних користувачів, щоб створити максимально надійну та функціональну техніку. Наразі можна купити такі моделі:

  • BGA 45. Зручна акумуляторна повітродувка з вбудованою батареєю. Використовується для очищення невеликих ділянок навколо будинку. Вага пристрою – 2,0 кг. Час заряджання акумулятора до 80% – 210 хвилин, до 100% – 300 хвилин.
  • BGA 56. Ергономічно збалансований акумуляторний повітродувний пристрій видовженої форми. Має триступеневе регулювання довжини видувної труби для оптимального спрямування повітряного потоку, вага – 2,1 кг. Базова комплектація на передбачає наявності акумулятора.
  • BGA 56 SET. Комплект якісного та довговічного обладнання, який включає акумуляторну повітродувку, літій-іонну батарею STIHL AK 20 системи COMPACT, зарядний пристрій STIHL AL 101 зі світлодіодним індикатором.
  • BGA 86. Дуже потужна акумуляторна повітродувка для професійного застосування. Має кругле сопло, ручку з м'яким покриттям, видувну трубу з триступінчатим регулюванням довжини. Поставляється без літій-іонної батареї.

Замовлення та покупка акумуляторних повітродувок STIHL у мережі офіційних дилерів

Німецький бренд STIHL захищає покупців від підробок, тому продає техніку власного виробництва тільки у мережі офіційних дилерів. На території України працює понад 450 сертифікованих точок продажу, адреси яких можна дізнатися на нашому сайті.

Дилери не лише дають змогу купити акумуляторні повітродувки STIHL за вигідною ціною (для всіх магазинів встановлено єдину рекомендовану вартість), а й виконати гарантійне чи сервісне обслуговування приладів. Працівники магазинів-партнерів проходять фахове навчання та регулярно підвищують кваліфікацію, щоб ремонт був якісним і швидким.

В офіційній дилерській мережі реалізуються супутні товари: аксесуари, додаткове оснащення, спецодяг, комплектуючі тощо. На сайті можна зробити передзамовлення!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.