Безпосередній вибір продукції: Електричні садові пилососи
Електричні садові пилососи

Електричні садові пилососи

Чистота навколо будинку

Електричні садові пилососи STIHL - це практичне та ефективне рішення для очищення ділянок поблизу дому. Вони швидко й ретельно збирають листя, дрібні гілки, траву та інше легке садове сміття. Електричний двигун працює ледве чутно, а великий текстильний мішок на блискавці не пропускає пил та легко очищується. Якщо буде потрібно лише позамітати листя, не збираючи його в мішок, електричний садовий пилосос можна переобладнати у повітродувку (воздуходувку), для цього в комплекті передбачена видувна труба.

Порівняти Модель Вага ­кг Потік повітря ­м³/год Об'єм мішка ­л Ціна
Електричний садовий пилосос STIHL SHE 71 4,1 1) 45 3 999 грн*
Електричний садовий пилосос STIHL SHE 81 4,5 1) 45 5 259 грн*
1) Без кабелю

Електричний садовий пилосос STIHL: ідеальна присадибна ділянка без зайвих зусиль

Чистота прибудинкової території, саду та доріжок – це результат регулярних прибирань. Але господарчі роботи забирають багато часу та сил, які можна витратити на більш приємні заняття. Заощаджувати ресурси допомагають функціональні технологічні пристрої. Німецька компанія STIHL («Штиль») спеціалізується на виробництві саме таких агрегатів.

Садові пилососи, що працюють від електромережі, можна ефективно використовувати у професійній діяльності та домашньому господарстві. Пристрої вирізняються екологічністю, доволі низьким рівнем шуму, довговічністю та безпечністю.

Садовий електричний пилосос STIHL: переваги техніки

Електричні прилади оптимальні для обробки території навколо будинків, адже там є під’єднання до мережі. Листя, скошена трава, дрібні гілки та легке сміття подрібнюються, потрапляють у мішок, після чого можуть бути утилізовані.

Базові характеристики садових електричних пилососів STIHL:

  • Фіксатор електрокабелю. Запобігає випадковому від'єднанню кабелю, якщо він зачепиться за чагарники, садові меблі та інші перешкоди.
  • Міцний текстильний мішок для всмоктування. У комплект поставки входить текстильний мішок для подрібненого сміття. Він швидко і просто спорожняється через застібку на блискавці в нижній його частині.
  • Ергономічна ручка з м’яким покриттям. Тримач допомагає точно керувати роботою приладу.

Додаткове обладнання, яке буде корисним у господарстві: кабель у гумовій оболонці завдовжки 15 м, комплект труб для чищення дахів та інших важкодоступних місць, вигнуте плоске сопло.

Модельний ряд електричних садових пилососів STIHL

Актуальний каталог садової техніки STIHL включає такі моделі електричних пилососів:

  • SHE 71. Малошумний, простий та надійний прилад. Оптимально підходить для регулярного прибирання біля будинку. Продається у комплекті з видувною трубою для переоснащення у повітродувний пристрій.
  • SHE 81. Потужний та тихий агрегат. Серійно оснащений великим текстильним мішком на блискавці, фіксатором важеля газу, ручкою із м'яким покриттям. У комплекті йде видувна труба для переоснащення у повітродувний пристрій.

Для роботи з електричними садовими пилососами STIHL не потрібні специфічні навички чи попереднє навчання оператора. Бажано використовувати стандартний спецодяг – захисний костюм, закрите взуття, окуляри, навушники.

Продаж електричних садових пилососів STIHL в Україні: офіційна дилерська мережа

Компанія STIHL співпрацює із розгалуженою мережею офіційних дилерів, які реалізують фірмові товари за справедливою ціною. Купити електричний садовий пилосос можна в одному з понад 450 магазинів, адреси яких є на нашому сайті.

Офіційні дилери надають повний спектр супутніх послуг: розгорнуті консультації, поради щодо вибору оптимальної моделі техніки, гарантійне та сервісне обслуговування. Ремонт пристроїв STIHL займає мінімум часу, адже в розпорядженні техніків дилерської мережі є найбільший склад запчастин в Україні.

На нашому сайті опубліковано актуальний каталог товарів німецького бренду STIHL. Ознайомтеся з технічними характеристиками агрегатів, виберіть оптимальну модель, зробіть передзамовлення та заберіть покупку в найближчій точці продажу.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.