Приготування палива

Як правильно приготувати паливно-мастильну суміш

Як приготувати паливно-мастильну сцміш

Ви б не стали заправляти дизельним пальним Ваш бензиновий автомобіль. Здоровий глузд підказує, що в результат роботи з неправильним типом палива може бути в кращому випадку марним, або гірше - може привести до дорогого ремонту.

Використання правильного типу палива має вирішальне значення для безпечної та ефективної експлуатації Вашого інструменту. Вся техніка STIHL оснащена двигунами, що працюють на суміші бензину і двотактового моторного мастила. Вміння правильно змішувати та заправляти паливо є запорукою ефективної та тривалої роботи Вашого інструменту.

Використовуйте правильний контейнер

Переконайтесь, що Ви використовуєте ємність, що призначена для бензину. Ми рекомендуємо використовувати наші каністри для паливно-мастильних матеріалів. Вони спеціально розроблені, щоб запобігати проливаннню та просочуванню палива, а також можуть використовуватись із системою заправки STIHL.

Використовуйте мастило STIHL для двотактових двигунів

Ми рекомендуємо використовувати мастило для двотактових двигунів STIHL HP Ultra, спеціально розроблене для забезпечення найвищого ступеня захисту двигуна. 

Перед заправкою

Очистіть кришку бака і зону навколо неї, щоб запобігти птраплянню бруду в бак. Завжди розміщуйте інструмент таким чином, щоб кришка була спрямована угору. Для зменшення ризику потрапляння палива на шкіру, а також вдихання паливних парів, відкручуйте кришку обережно, щоб дозволити повітрю, що може знаходитись у баці під тиском, вийти повільно. 

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL Відеоінструкції з експлуатації інструменту STIHL

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL демонструють, як безпечно та ефективно експлуатувати й обслуговувати мотопили, мотокоси і мотоножиці.

Переглянути відеоінструкції