Безпосередній вибір продукції: Бензопили для домашнього господарства
Бензопили для домашнього господарства

Бензопили для заготівлі дров і домашнього господарства

Компактні та практичні

Ці легкі та зручні бензопили відмінно адаптовані для використання у домашньому господарстві: для проріджування та підрізання дерев у саду, заготівлі дров, будівельних і теслярських робіт. Як і всі ланцюгові пили STIHL бензопили цього класу поєднують у собі легендарну надійність із зручним управлінням і встановлюють високі стандарти комфорту та безпеки в роботі.

Інтерактивний каталог бензинових ланцюгових пил STIHL з докладним описом, технічними характеристиками і цінами допоможе Вам вибрати й купити мотопилу, що найкраще підходить для Ваших завдань.

Найближчий офіційний дилер STIHL охоче допоможе Вам, підібрати напрямну шину, пильний ланцюг і приладдя, а також заточні інструменти і мастильні матеріали для Вашої бензопили.

Порівняти Модель Довжина шини ­см Вага ­кг Потужність ­кВт Ціна
MS 170 30-35 4 1) 1,3 від 6 669 грн*
MS 180 35 4,1 1) 1,5 7 669 грн*
MS 180 C-BE 35 4,2 1) 1,5 9 269 грн*
MS 210 35 4,4 1) 1,6 11 129 грн*
MS 211 35 4,3 1) 1,7 13 599 грн*
MS 211 C-BE 35 4,6 1) 1,7 16 099 грн*
MS 230 35 4,6 1) 2 13 599 грн*
MS 230 C-BE 35 4,9 1) 2 16 069 грн*
MS 231 35 4,8 1) 2 16 069 грн*
MS 250 35 4,6 1) 2,3 16 069 грн*
MS 251 35 4,8 1) 2,2 17 629 грн*
MS 194 C-E 35 3,6 1) 1,4 19 169 грн*
1) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури

Бензопили для домашнього господарства STIHL: надійність, зручність, практичність

Технічний прогрес зробив ведення домашнього господарства легким і приємним заняттям. Сьогодні легкі бензопили активно використовуються для заготівлі дров, проріджування і догляду за деревами, регулярного догляду за присадибною ділянкою. Техніка німецького виробника STIHL (Штіль) відрізняється надійністю і практичністю, вона зручна і проста в експлуатації.

Компактні бензопили оптимальні для будівельних і теслярських робіт. Інженери STIHL подбали про те, щоб пристрої були потужними і в той же час легкими. При виробництві агрегатів використовуються передові технології, тому за умов правильної експлуатації та догляду інструмент гарантовано прослужить довгі роки.

Модельний ряд бензопил для домашнього господарства STIHL в Україні

Для того, щоб ланцюгова пила STIHL працювала якомога довше й ефективно справлялась з поставленими завданнями, в залежності від моделі, вона може бут оснащена:

  • двигуном STIHL 2-MIX з поліпшеною системою фільтрації;
  • декомпресійним клапаном для простого запуску;
  • системою швидкого натягу ланцюга (позначка «В» в назві моделі);
  • системою легкого запуску двигуна ErgoStart;
  • додатковим гальмом ланцюга для більшої безпеки оператора.

Вага бензопил STIHL для домашнього господарства коливається в діапазоні від 3.6 до 4.9 кг та є оптимальною для користування як чоловіками, так і жінками. Спеціальні навички при роботі з ланцюговими пилами не потрібні, за умови дотримання інструкції з експлуатації та правил техніки безпеки.

В актуальному каталозі бензопил STIHL для домашнього господарства представлено більше 10 моделей, що відрізняються технічними характеристиками і комплектацією.

Розглянемо параметри декількох бензопил хобі-класа:

  • MS 170. Базова бензопила для домашнього господарства, потужності якої вистачить для заготівлі дров, догляду за садом. Комплектується шиною 30 см. Оснащена системою змащення ланцюга Ematic.
  • MS 194 C-E. Найбільш легка бензинова модел в асортименті. Має ручний паливний насос, систему підвищення ККД двигуна і полегшеного запуску.
  • MS 230 C-BE. Практичний потужний інструмент, незамінний при валці дерев діаметром до 30 см і зведенні дерев'яних будівель. Оснащується системами комфортного запуску і швидкого натягу ланцюга. Завдяки наявності підігріву карбюратора може використовуватися навіть взимку.
  • MS 251. Ергономічна і ефективна бензопила оптимальної керованості. Антивібраційна система істотно знижує навантаження на руки оператора, повітряний фільтр з попереднім очищенням продовжує термін експлуатації двигуна.

Кожна бензопила комплектується шиною зазначеної довжини, яка є оптимальною для даної моделі. Заправка інструменту паливом не представляє складнощів: спеціальний замок кришки бака забезпечує швидке відкривання і закривання без будь-яких додаткових інструментів.

Купівля бензопил STIHL для домашнього господарства в офіційного дилера

Німецька компанія STIHL захищає покупців від підробок і неякісної продукції, реалізуючи товари тільки через мережу офіційних дилерів. Станом на зараз на території України працює близько 500 магазинів, де можна вибрати і купити бензопилу STIHL за вигідною ціною. Компанія-виробник встановлює єдину рекомендовану вартість інструменту для всіх точок продажу, що є одним в показників оригінальності бензопили.

Дилери STIHL мають широкий асортимент ланцюгових пил в своїх магазинах та охоче допоможуть підібрати оптимальну модель, нададуть кваліфіковану консультацію та проведуть передпродажну підготовку. В офіційних точках продажу здійснюється сервісний і гарантійний ремонт. Дилери користуються послугами найбільшого складу запчастин і проходять профільне навчання, тому в якості обслуговування можете не сумніватися. Тут же можна замовити і придбати мастильні та витратні матеріали, шини, ланцюги, комплектуючі, спецодяг.

На нашому сайті ви знайдете адреси всіх дилерських магазинів STIHL в Україні, дізнаєтеся ціни на товари і зможете зробити попереднє замовлення з безкоштовною доставкою в магазин.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.