Безпосередній вибір продукції: Бензопили для домашнього господарства
Бензопили для домашнього господарства

Бензопили для заготівлі дров і домашнього господарства

Компактні та практичні

Ці легкі та зручні бензопили відмінно адаптовані для використання у домашньому господарстві: для проріджування та підрізання дерев у саду, заготівлі дров, будівельних і теслярських робіт. Як і всі ланцюгові пили STIHL бензопили цього класу поєднують у собі легендарну надійність із зручним управлінням і встановлюють високі стандарти комфорту та безпеки в роботі.

Інтерактивний каталог бензинових ланцюгових пил STIHL з докладним описом, технічними характеристиками і цінами допоможе Вам вибрати й купити мотопилу, що найкраще підходить для Ваших завдань.

Найближчий офіційний дилер STIHL охоче допоможе Вам, підібрати напрямну шину, пильний ланцюг і приладдя, а також заточні інструменти і мастильні матеріали для Вашої бензопили.

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Довжина шини ­см Вага ­кг Ціна
MS 170 1,3/1,8 30 4 1) 3 699 грн*
MS 180 1,5/2 35 4,1 1) 4 299 грн*
MS 180 C-BE 1,5/2 35 4,2 1) 5 799 грн*
MS 194 C-E 1,4/1,9 35 3,6 1) 10 299 грн*
MS 211 1,7/2,3 35 4,3 1) 7 999 грн*
MS 211 C-BE 1,7/2,3 35 4,6 1) 8 649 грн*
MS 230 2/2,7 35 4,6 1) 7 679 грн*
MS 230 C-BE 2/2,7 35 4,9 1) 9 299 грн*
MS 231 2/2,7 35 4,8 1) 9 299 грн*
MS 250 2,3/3,1 35 4,6 1) 8 699 грн*
MS 251 2,2/3 35 4,8 1) 10 999 грн*
1) Без паливно-мастильної суміші і ріжучої гарнітури

Бензопили для домашнього господарства STIHL: надійність, зручність, практичність

Технічний прогрес зробив ведення домашнього господарства легким і приємним заняттям. Сьогодні легкі бензопили активно використовуються для заготівлі дров, проріджування і Підрізання дерев, регулярного догляду за присадибною ділянкою. Техніка німецького виробника STIHL (»Штиль") відрізняється надійністю і практичністю, вона зручна і гранично проста в експлуатації.

Компактні бензопили оптимальні для будівельних і теслярських робіт. Інженери STIHL подбали про те, щоб пристрої були потужними і в той же час легкими. При виробництві агрегатів використовуються передові технології, тому інструмент гарантовано прослужить довгі роки.

Модельний ряд бензопил для домашнього господарства STIHL в Україні

Щоб ланцюговий інструмент STIHL працював без перебоїв і ефективно справлявся з поставленими завданнями, його оснащують:

  • двигуном STIHL 2-MIX з поліпшеною системою фільтрації;
  • декомпресійним клапаном для простого запуску;
  • системою швидкого натягу ланцюга;
  • додатковим гальмом ланцюга для більшої безпеки оператора.

Вага бензопил STIHL для домашнього господарства коливається в діапазоні від 3,6 до 4,9 кг, а значить, користуватися інструментом зможуть як чоловіки, так і жінки. Специфічні вміння при роботі з даним типом обладнання не потрібні, досить дотримуватися базових правил техніки безпеки.

В актуальному каталозі бензопил STIHL для заготівлі дров і Підрізання дерев представлено більше 10 моделей, що відрізняються технічними характеристиками і комплектацією. Будь-садівник і Тесляр зможуть підібрати компактний безпечний інструмент для своїх потреб.

Розглянемо параметри декількох пристроїв:

  • MS 170. Найбільш компактна бензопила для домашнього господарства, потужності якої вистачить для заготівлі дров, догляду за садом. Комплектується шиною 30 см. Оснащена системою змащення ланцюга Ematic.
  • MS 194 C-E. продуктивний легкий агрегат, відповідний для поперечного розпилу дров, підрізання великих дерев. Має ручний паливний насос, систему підвищення ККД двигуна і полегшеного запуску.
  • MS 230 C-BE. Практичний потужний інструмент, незамінний при валці дерев діаметром до 30 см і зведенні дерев'яних будівель. Оснащується системами комфортного запуску і швидкого натягу ланцюга. Завдяки наявності підігріву карбюратора може використовуватися навіть взимку.
  • MS 251. Ергономічна і ефективна бензопила оптимальної керованості. Антивібраційна система істотно знижує навантаження на руки оператора, повітряний фільтр з попереднім очищенням продовжує термін експлуатації двигуна.

Кожна бензопила комплектується шиною зазначеної довжини, яка є оптимальною для даної моделі. Заправка інструменту паливом не представляє складнощів: спеціальний замок кришки бака забезпечує швидке відкривання і закривання без будь-яких додаткових інструментів.

Купівля бензопил STIHL для домашнього господарства у офіційних дилерів

Німецька компанія STIHL захищає покупців від підробок і неякісної продукції, реалізуючи товари тільки через мережу офіційних дилерів. У 2020 році на території України працює понад 460 магазинів, де можна вибрати і купити бензопили STIHL за вигідною ціною. Компанія-виробник встановлює єдину рекомендовану вартість інструменту для всіх точок продажу.

Дилери STIHL з широким асортиментом пристроїв допомагають підібрати оптимальну модель, дають кваліфіковані консультації. В офіційних точках продажу здійснюється сервісний і гарантійний ремонт. Дилери користуються послугами найбільшого складу запчастин і проходять профільне навчання, тому в якості обслуговування можете не сумніватися. Тут же можна замовити і придбати мастильні та витратні матеріали, комплектуючі, Спецодяг.

На нашому сайті ви знайдете адреси всіх дилерських магазинів STIHL в Україні, дізнаєтеся ціни на товари і зможете зробити попереднє замовлення з доставкою. Зверніть увагу на акції та знижки!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 01 липня 2021 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.