Безпосередній вибір продукції: Бензопили для сільського господарства та садівництва
Бензопили для сільського господарства та садівництва

Бензопили для сільського господарства та садівництва

Універсальні та надійні ланцюгові пили

Бензопили для сільського господарства та садівництва використовуються для заготівлі тонкомірної деревини, догляду за деревами, будівництва з дерева, розпилювання колод. Кожна бензинова мотопила цього класу має продумані деталі оснащення. На цій сторінці Ви знайдете ланцюгові пили STIHL, які спеціально адаптовані до різноманітних потреб у сільському господарстві та в комунальній сфері.

Порівняти Модель Питома вага ­кг/кВт Довжина шини ­см Ціна
MS 271 2,2 40 15 299 грн*
MS 291 2 40 16 719 грн*

Бензопили для сільського господарства і садівництва STIHL: виконуйте великий обсяг робіт максимально швидко

Фермери, садівники та будівельники, що працюють з деревиною, знають, що якісна сучасна бензопила може значно полегшити складні маніпуляції. Заготівля великого обсягу дров, догляд за ландшафтом і насадженнями, зведення будівель – це ті завдання, з якими чудово справляється техніка німецького бренду STIHL («Штиль»).

Ультрасучасні ланцюгові пили з бензиновим двигуном характеризуються високою потужністю, надійністю і універсальністю. Пристрої даного класу підходять для виконання робіт в сільському і комунальному господарствах, оскільки поєднують ефективність і економічність, простоту експлуатації і безпеку.

Бензопили STIHL для будівництва, розпилювання і заготівлі дров

Агрегати, що випускаються під логотипом STIHL, завжди готові до роботи і витримують тривалі навантаження завдяки продуманій до найдрібніших нюансів конструкції. Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX має відмінне тягове зусилля, але в той же час споживає на 20% менше пального (в порівнянні з попередніми версіями двигунів STIHL).

За підвищення ККД мотора відповідає особлива перепускна система чотирьох каналів. Компенсатор стабілізує роботу мотора, навіть якщо повітряний фільтр забруднений. Система змащення ланцюга Ematic скорочує витрату масла і рівномірно розподіляє його.

Моделі бензопил STIHL для сільського господарства та комунальної сфери в Україні

У 2020 році компанія STIHL пропонує українським покупцями такі моделі бензинових ланцюгових пив:

  • MS 271. Безвідмовна універсальна бензопила. Двигун 2-MIX відповідає останнім екологічним стандартам, ефективна фільтраційна система збільшує робочий ресурс агрегату. Байонетний замок кришки паливного бака відкривається без додаткових інструментів. Бензопила оснащена антивібраційною системою.
  • MS 291. Універсальна, міцна і надійна техніка. Серійно оснащена ланцюгом 3/8 " - RM3 для ефективної роботи при заготівлі деревини або на будівництві. Має ланцюговий гальмо QuickStop, який моментально зупиняє пильний ланцюг після натискання на передній упор для рук. Підігрів карбюратора забезпечує комфортну роботу в зимовий період.

Зовнішня конструкція бензопил STIHL заслуговує на окрему увагу. Ручки агрегатів виконані з міцного нековзного матеріалу, тому управління максимально зручне і точне. Корпус виготовляється з ударостійких матеріалів.

Бічний натяг ланцюга-це новий стандарт безпеки. Руки оператора не контактують з гострими зубцями, а значить, травми через необережність виключені.

Замовлення та придбання бензопил STIHL для сільського господарства та садівництва за найкращою ціною

Бензопили, так само як і інша фірмова продукція компанії STIHL, реалізуються тільки через офіційних дилерів. Сьогодні в Україні налічується понад 460 магазинів, де будь-який бажаючий може купити якісну техніку за вигідними цінами.

В офіційній дилерській мережі представлений широкий вибір бензопил, комплектуючих і витратних матеріалів, аксесуарів, уніформи, додаткових приладдя для догляду за технікою. При необхідності співробітники магазинів дадуть розгорнуту консультацію, допоможуть підібрати пристрій за певними параметрами, виконають сервісний і гарантійний ремонт.

Представники дилерської мережі проходять навчання і постійно підвищують кваліфікацію, щоб обслуговування техніки було якісним і швидким. Якщо буде потрібно заміна деталі, її беруть на найбільшому профільному складі в Україні.

На нашому сайті опублікований актуальний каталог товарів STIHL. Зверніть увагу, що в дилерській мережі діє єдина рекомендована ціна. Крім того, на нашому ресурсі ви можете знайти адресу найближчого магазину або зробити попереднє замовлення на вибрані позиції.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.