Безпосередній вибір продукції: Бензопили для лісового господарства
Бензопили для лісового господарства

Професійні бензопили для лісового господарства

виняткова потужність і надійність

Професійні бензопили STIHL розроблено спеціально для щоденного професійного використання в лісових, комунальних господарствах та у будівництві. Максимум потужності, мінімум ваги, із новітніми технологіями та практичним оснащенням. Саме тому професійні ланцюгові пили STIHL найкраще підходять для найважчих завдань з проріджування лісу, заготівлі деревини та звалювання лісу. Кваліфікований персонал магазинів офіційних дилерів STIHL допоможе Вам вибрати і купити професійну бензопилу, що найкраще подходить для Ваших завдань.

Порівняти Модель Питома вага ­кг/кВт Ціна
MS 260 1,8 19 889 грн*
MS 361 1,6 від 24 849 грн*
MS 362 1,6 27 299 грн*
MS 362 C-M 1,6 від 31 059 грн*
MS 462 1,4 33 539 грн*
MS 462 C-M 1,4 36 009 грн*
MS 500i 1,24 62 119 грн*
MS 651 1,5 від 39 759 грн*
MS 661 C-M 1,4 від 45 969 грн*
MS 881 1,5 78 899 грн*

Бензопили для лісового господарства STIHL не бояться складних завдань

У лісовому господарстві необхідний гранично надійний і дуже потужний інструмент, оскільки щодня потрібно виконувати великий обсяг робіт. Німецька компанія STIHL (»Штиль") розробила лінійку високоякісного професійного обладнання для маніпуляцій зі старою і твердою деревиною.

Бензинові ланцюгові пили для лісового господарства прекрасно підходять для валки дерев, проріджування лісу, заготівлі деревини. Техніка відрізняється великою потужністю, стійкістю до зносу і поломок, максимальною зручністю експлуатації.

Модельний ряд пристроїв STIHL дозволяє підібрати ідеальну техніку для своїх потреб за лічені хвилини. Бензопили даного класу відповідають всім професійним вимогам і працюють без збоїв.

Надійні і зручні бензопили STIHL для проріджування і валки лісу

У лісовому господарстві цінуються витривалість і надійність. Це стосується як людей, так і техніки. Щоб бензопили ефективно справлялися з поставленими завданнями, інженери STIHL передбачили наступні технологічні особливості:

  • Декомпресійний клапан, який під час запуску двигуна випускає частину стислої суміші з циліндра. Завдяки цьому необхідне зусилля тяги на пусковому тросі істотно зменшується.
  • Попередній підігрів карбюратора, який дозволяє працювати навіть взимку. У зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим всмоктуваним повітрям, що запобігає обмерзання.
  • Фільтр HD2. Видаляє найдрібніші частинки пилу і бруду, захищаючи двигун. Очищається і замінюється дуже легко, без використання спеціального інструментарію.
  • Система змащення ланцюга Ematic, яка на 50% зменшує витрату масла і рівномірно розподіляє його.
  • Система STIHL M-Tronic самостійно розпізнає холодний і теплий запуск. Це допомагає розрахувати точну кількість паливної суміші.

Заправка бензопили STIHL не представляє складнощів. Паливний бак закривається на байонетний замок, який не допускає витоку. У той же час відкрити його можна без додаткових інструментів.

Професійна бензопила як незамінний помічник в лісовому господарстві: короткий огляд моделей

Компанія STIHL постійно презентує новинки і вдосконалює технології. Розглянемо докладніше характеристики декількох популярних моделей бензопил для лісового господарства з каталогу 2020 року:

  • MS 260. Легендарна модель, яка завоювала серця професіоналів по всьому світу. Використовується для проріджування лісу, валки м'якої і тонкомірної деревини. Оснащена антивібраційною системою, боковим натягом ланцюга, пусковою ручкою STIHL ElastoStart.
  • MS 462 C-M. Бензопила з об'ємом двигуна 70 см3, системою електронного управління двигуном і новою геометрією зубчастого упору.
  • MS 880. Дана модель вважається найпотужнішою ланцюговою бензопилою серійного виробництва в світі. Комплектується фільтром HD2, масляним насосом з дозуванням, пусковою ручкою Elasto Start.

Купівля оригінальних бензопил STIHL для лісового господарства через дилерську мережу

Оригінальна високоякісна продукція німецького бренду STIHL продається в Україні тільки через мережу офіційних дилерських магазинів. Вибрати, замовити і купити бензопили, а також комплектуючі та витратні матеріали можна в 460 точках по всій країні.

Дилери STIHL допомагають підібрати оптимальну модель техніки, зібрати комплект всього необхідного для роботи. При необхідності виконується сервісний і гарантійний ремонт бензопил. Фахівці дилерських магазинів регулярно проходять навчання STIHL, щоб підвищувати рівень сервісу.

На нашому сайті ви знайдете повну інформацію про продукцію бренду STIHL, зможете ознайомитися з технічними характеристиками агрегатів і дізнатися єдину рекомендовану ціну на товари. Менеджери готові відповісти на будь-які питання!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.