Безпосередній вибір продукції: Електропили
Електропили

Електричні ланцюгові пили STIHL

потужні, тихі й екологічні

Відмінними характеристиками електропил STIHL є висока надійність, тиха робота двигуна, ергономічний дизайн, мінімальна вага й оптимальна виваженість. Електричні ланцюгові пили можна використовувати всюди де є доступ до мережі електроживлення, як надворі так і в приміщеннях, наприклад, для майстрування з дерева, будівельних робіт чи заготівлі дров. Високим вимогам професіоналів відповідають нові комфортні й потужні електричні ланцюгові пили STIHL MSE 230 С-BQ і MSE 250 С-BQ.

Порівняти Модель Вага ­кг Довжина кабелю ­м Потужність ­кВт Ціна
MSE 141 4,1 1) 0,4 1,4 5 699 грн*
MSE 170 4,2 1) 0,4 1,7 8 029 грн*
MSE 190 4,3 1) 1,8 1,9 8 609 грн*
MSE 210 C-B 4,5 1) 4 2,1 10 319 грн*
MSE 230 C-B 4,7 1) 4 2,3 11 999 грн*
MSE 250 5,7 1) 4 2,5 18 349 грн*
1) з шиною та ланцюгом, без кабелю та ланцюгового мастила

Електропила STIHL: якісна техніка для новачків і професіоналів

Забудьте про шум і вихлопні гази при роботі з мотопилою завдяки електричним інструментам нового покоління. Німецька компанія STIHL представляє на українському ринку лінійку електропил нового зразка. Техніка відрізняється легкістю і компактністю, екологічністю і економічністю.

Суттєва перевага електропили-можливість працювати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Саме тому даний тип агрегатів застосовується не тільки для заготівлі дров і обрізки дерев, а й для столярних і теслярських робіт.

Електропила "Штиль": особливості та характеристики

У домашньому господарстві і ландшафтному дизайні без електричної ланцюгової пили не обійтися. Інженери STIHL постаралися створити продуктивну і безвідмовну техніку, щоб задовольнити потреби новачків і професіоналів.

Електропили з легкістю справляються з будь-якими завданнями на присадибній ділянці. Специфічні навички при роботі з інструментом не потрібні, достатньо дотримуватися базових правил техніки безпеки.

Електропили STIHL мають такі особливості:

  • невелика вага і компактні розміри;
  • практичне оснащення;
  • просте управління.

Електродвигун споживає мінімальну кількість енергії для відповідності показникам потужності. Мотор захищений від перегріву спеціальною системою, яка зупиняє його роботу в разі критичного підвищення температури.

Фіксатор кабелю не дозволить шнуру від'єднатися в самий невідповідний момент, а ручка управління з делікатним покриттям забезпечує надійне положення інструменту в руці в будь-якому робочому положенні.

Електропила ланцюгова STIHL: короткий опис моделей каталогу

Бренд STIHL постійно оновлює модельний ряд агрегатів і вдосконалює технології. Завдяки цьому кожен бажаючий зможе підібрати інструмент для своїх потреб.

Рекомендуємо звернути увагу на такі пристрої:

  • MSE 141 C-Q. зручна базова модель з високою продуктивністю різання. Продумана до дрібниць ергономіка забезпечує комфортну роботу, Бічний натяг ланцюга Створено для безпечного і легкого регулювання.
  • MSE 210 C-B. потужна електропила для різного типу завдань. Серійно комплектується гальмом ланцюга QuickStop Super, металевим зубчастим упором, системою швидкого натягу ланцюга.
  • MSE 250 C-Q. найпотужніша електропила STIHL для більш складних завдань. Укомплектована ланцюгом 3/8 " - RS3 для більшої продуктивності пиляння, інтелектуальним управлінням функціями двигуна, світлодіодним індикатором, що сигналізує про перевантаження.

Всі ланцюгові електричні пили STIHL пройшли багаторівневі випробування, тестувалися в умовах екстремального навантаження. Пристрої відповідають всім діючим в ЄС протоколам безпеки та екологічності.

Купити електропилу STIHL за вигідною ціною

Офіційна дилерська мережа продає пристрої компанії STIHL по всій Україні. Сьогодні в країні працює близько 460 магазинів, де можна купити електропили, витратні матеріали та комплектуючі, уніформу та мастильні матеріали. Виробник встановлює єдину рекомендовану ціну на товари, а значить, покупець отримує чесну вартість без націнки.

У магазинах дилерської мережі можна проконсультуватися з усіх технічних питань, виконати гарантійний ремонт. Щоб сервісне обслуговування було максимально якісним, співробітники офіційних точок продажу проходять навчання у експертів STIHL.

На нашому сайті ви зможете підібрати оптимальну модель техніки, дізнатися її характеристики і ціну, зробити попереднє замовлення з доставкою в обраний магазин.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.