Безпосередній вибір продукції: Електричні мотокоси
Електричні мотокоси

Електричні мотокоси

добре підстригають навкруги

Для оформлення кромок газону, скошування трави в садку та на клумбі використовують тримери. Легка та функціональна автоматична коса зрізає пагони рослин за допомогою обертової котушки з волосінню. Інструмент ідеально підходить для побутового використання, ним може користуватися навіть садівник-початківець.
У модельному ряду компанії STIHL («Штиль») є електричні тримери різної потужності. Пристрої можна використовувати як для обкошування території уздовж доріжок, навколо дерев, так і для косіння невеликих ділянок із молодою травою. 

Порівняти Модель Потужність ­Вт Вага ­кг Косильна гарнітура ­ Ціна
FSE 31 245 2,2 1) Косильна головка AutoCut, струна 1,6 мм 1 919 грн*
FSE 52 500 2,2 1) Косильна головка AutoCut, струна 1,6 мм 3 449 грн*
FSE 60 540 3,9 1) AutoCut C6-2 4 249 грн*
FSE 81 1.000 4,7 1) AutoCut C6-2 6 319 грн*
1) Без кабелю, з косильною гарнітурою та захистом

Електричний тример STIHL: короткий огляд приладу

Електричними тримерами називають побутові коси потужністю до 1 кВт. Вони малошумні, тому застосовуються на території лікарень, шкіл, дитячих садків, громадських місць. 

Пристрій під’єднується до мережі за допомогою кабелю. Вага тримера не перевищує 5 кг, тому ним може керувати як чоловік, так і жінка. Стандартна косильна гарнітура – обертова головка зі струною. На деякі моделі можна встановлювати легкий ніж для скошування багаторічної трави і бур'янів.

Особливості електричних тримерів STIHL

Німецький бренд STIHL пропонує тихі, надійні та зручні мотокоси. Конструкцію приладів розроблено таким чином, щоб полегшити роботу оператора, зробити її більш комфортною. 

Переваги електричних тримерів STIHL:

 • компактний розмір та мінімальна вага;

 • низький рівень шуму;

 • надійність механічних вузлів;

 • простота експлуатації.

STIHL виробляє не лише високоякісну техніку, а й усю необхідну косильну гарнітуру для мотокіс. Підібравши правильний ріжучий інструмент, ви зможете без труднощів підтримувати акуратний вигляд присадибної ділянки. 

Косильні струни розрізняються за своєю геометрією та товщиною, тому підходять для різних сфер використання. Доведено, що спіральні струни створюють менше шуму, ніж круглі. Заглиблення на поверхні струни розриває рівномірний потік повітря. Утворюється вихор, зменшується свист, тож, шум від косіння стає помітно меншим.

Оснащення електротримерів STIHL

При створенні електричних мотокіс STIHL інженери намагаються віднайти оптимальний баланс між функціональністю та зручністю. Для цього у конструкції приладів передбачено:

 • Поворотна косильна головка. Тример FSE 31 може косити траву у важкодоступних місцях – під кущами і живими огорожами. Достатньо натиснути педаль – і косильна головка повернеться. В електрокосі FSE 52 косильну головку можна повернути на 90° для обкошування країв газону. 

 • Захисний упор. У моделях FSE 52, FSE 81 встановлено спеціальний щиток, який обмежує радіус дії косильної струни. Завдяки наявності такого упору вона, наприклад, не може пошкодити кору дерев. 

 • Динамічна рукоятка. В електричних косах FSE 52, FSE 41 та FSE 31 положення рукоятки можна змінювати. Оператор має змогу без викрутки встановити зручне для себе положення тримача. В моделі FSE 81 рукоятка м’яка, тому поглинає частину вібрацій. 

Електричні тримери STIHL в Україні: стандартна комплектація

Базова комплектація усіх електротримерів STIHL включає фіксатор електрокабелю, круглу рукоятку та захисні окуляри. Фіксатор – це міцна петля, яка надійно тримає кабель та запобігає його раптовому висмикуванню через зачіпляння за кущі або інші перешкоди. 

Кругла рукоятка дає змогу легко керувати косою, без зайвого навантаження обробляти скрадні та вузькі ділянки. Тримач приємний на дотик, не ковзає у долонях. Робочі окуляри з вентиляцією та боковим захистом унеможливлюють потрапляння пилу та трісок в очі. 

Рекомендоване додаткове приладдя для всіх електричних тримерів STIHL – подовжувач кабелю для мережі 220–230 В. Він зносостійкий, підходить для регулярного використання як у приміщенні, так і на вулиці. 

Прості правила експлуатації електротримерів STIHL

Електричний тример від STIHL – це зручний ефективний інструмент, простий у збірці, легкий у використанні, вимагає мінімального технічного обслуговування. Не забувайте про правила експлуатації техніки:

 1. Перед початком роботи перевірте правильність установки і надійність кріплення всіх елементів тримера, особливо косильної котушки. Переконайтеся у правильному встановленні захисного кожуха.

 2. Використовуйте подовжувачі з подвійною ізоляцією і вологозахисними розетками. Заздалегідь прокладіть кабель по території покосу. 

 3. Вдягніть захисні навушники, окуляри або захисну маску. Працюйте лише у закритому взутті. 

 4. Запускайте тример тільки на рівній і сухій поверхні. Рекомендований режим роботи: 15 хвилин – косіння, 10 хвилин – перерва.

 5. Не залишайте працюючий пристрій без нагляду. Під час роботи поряд не повинні перебувати діти та домашні тварини. 

 6. Не користуйтеся електричним тримером під час дощу або при високій вологості, бо зростає ризик короткого замикання.

Дотримуйтеся цих простих правил – і робота на відкритому повітрі принесе вам справжнє задоволення! 

Догляд за електричними тримерами STIHL

У конструкції електричних мотокіс STIHL використано передові технології, тому вони надійні та довговічні. Аби техніка прослужила довше, не забувайте доглядати за нею. Після закінчення робіт розберіть косильну головку та очистіть її від решток скошеної трави. 

Узимку зберігайте пристрій у сухих опалювальних приміщеннях. Під час транспортування техніки рекомендуємо використовувати спеціальний чохол. У разі виникнення будь-яких несправностей одразу зверніться до центру сервісного обслуговування.

Як вибрати і де купити електричні тримери STIHL в Україні: офіційна дилерська мережа

Техніка німецької компанії STIHL реалізується виключно через рекомендовану роздрібну мережу. Вона налічує понад 450 магазинів по всій Україні. Офіційні дилери допомагають підібрати оптимальну модель пристрою та аксесуари, дають розгорнуті консультації. 

Разом із тримером ви можете придбати всі необхідні комплектуючі, запчастини та робочий одяг. У дилерській мережі виконують гарантійний і постгарантійний ремонт, сервісне обслуговування інструментів. 

Співробітники офіційних дилерських магазинів проходять навчання у центрах STIHL. Висока кваліфікація спеціалістів дає змогу швидко виявити та усунути будь-яку несправність. Потрібні запчастини завжди є у наявності, оскільки дилери мають доступ до найбільшого складу деталей для мотокіс в Україні. 

Зробити попередній вибір моделі електротримера можна на нашому сайті. Зверніть увагу, що на всі електричні мотокоси STIHL у всіх магазинах дилерської мережі встановлено однакову ціну. Скористайтеся сервісом передзамовлення – і вже через кілька днів зможете похизуватися ідеальною присадибною ділянкою, садком чи газоном!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.