Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотокоси
Акумуляторні мотокоси

Акумуляторні мотокоси

Ефективне і тихе косіння

Мотокоса без кабелю і бензину – це сучасно, зручно, екологічно. Така техніка проста в експлуатації, не вимагає специфічних навичок, дає значну свободу рухів. Акумуляторна мотокоса STIHL ідеально підходить для садівників-любителів, фахівців ландшафтного дизайну. Таким інструментом можна обробляти ділянки в місцях, де необхідно уникати створення зайвого шуму, наприклад, на території лікарень, у місцях громадського відпочинку, біля шкіл. 
Мотокоси компанії STIHL обладнано інноваційними літій-іонними акумуляторами. Пристрої характеризуються надійністю, функціональністю та ергономічністю. Німецькі інженери змогли знайти ідеальний баланс між потужністю і зручністю застосування.

Порівняти Модель Комплектація ­ Акумуляторна технологія ­ Вага ­кг Ціна
FSA 45 Lithium-Ionen AI-Linie 2,3 1) 3 819 грн*
FSA 57 без акумулятора та зарядного пристрою Lithium-Ion AK-System 2,7 2) 5 999 грн*
FSA 57 SET Lithium-Ion AK-System 2,7 2) 8 999 грн*
FSA 60 R Lithium-Ionen AK-System 3,1 2) 7 999 грн*
FSA 60 R SET 3,1 2) 11 499 грн*
FSA 86 R 3,2 2) 10 499 грн*
FSA 90 без акумулятора та зарядного пристрою Lithium-Ionen AP-System 3,2 2) 14 799 грн*
FSA 130 без акумулятора та зарядного пристрою Lithium-Ionen AP-System 4,5 2) 16 249 грн*
FSA 135 Lithium-Ionen AP-System 4,9 2) 18 539 грн*
1) з акумулятором 2) Без акумулятора, косильної гарнітури та захисту

Базові технічні характеристики акумуляторних мотокіс STIHL

Як і решта садових інструментів бренда STIHL, акумуляторні мотокоси максимально ефективно справляються з:

 • косінням молодої трави;

 • обробкою кромок газону;

 • видаленням рослинності навколо клумб і вздовж доріжок.

Фірмовий літій-іонний акумулятор на 36 В забезпечує до 20 хвилин безперервної роботи з пластиковими ножами і до 12 хвилин зі струною. Час заряджання акумулятора до 80% – 145 хвилин, до 100% – 210 хвилин.

Рукоятка інструмента може бути круглою чи U-подібною. Положення тримача можна змінювати для більш комфортного маніпулювання косою. У деяких моделях передбачено телескопічний шток. Вісім динамічних позицій дають змогу в будь-який момент його відрегулювати залежно від індивідуальних потреб оператора. 

Різновиди літій-іонних акумуляторів STIHL

Більшість моделей мотокіс STIHL постачаються без акумулятора в комплекті. Покупець може вибрати батарею, яка підходить до конкретної моделі пристрою. Акумулятори розраховані на 1200 повних циклів заряджання з мінімальною втратою ємності. Позначення акумуляторної батареї вказують на її тип і сферу застосування, а також потужність, ємність і витривалість. Наразі компанія пропонує такі види літій-іонних елементів живлення:

 • AK-System. У пристроях системи AK застосовуються змінні літій-іонні акумулятори типу AK, які підходять до будь-яких пристроїв цієї системи. Додаткова зручність – ряд світлодіодів показує рівень заряду. 

 • AI-System. Пристрої лінійки АІ мають незнімний літій-іонний акумулятор, який заряджається через блок живлення. Акумулятор має ряд світлодіодів, який показує рівень заряду. 

 • AP-System. Пристрої системи AP є сумісними з акумуляторами AP та AR. Ці акумулятори вирізняються підвищеною ємністю та тривалим часом роботи. Такі характеристики будуть корисними під час професійного використання.

Акумуляторна мотокоса FSA 56 Set має у комплекті фірмовий зарядний пристрій. Він дає змогу скоротити час заряджання на 30% порівняно з традиційними зарядними пристроями. Процес швидкого заряду є безпечним для акумуляторів – він не скорочує їхній ресурс і не перевантажує батарею. 

Акумуляторні мотокоси STIHL: особливості конструкції агрегатів

Конструкцію акумуляторних мотокіс STIHL продумано до найменших деталей. 

 • Компактний акумуляторний тример FSA 45 має поворотну косильну головку. Кут косіння можна змінювати на 90°, що дає змогу робити вертикальну обрізку. Крім того, є можливість корегувати кут нахилу косильного блоку. Оператору доступні 4 позиції для зручного користування.

 • Легка й тиха акумуляторна коса FSA 56 має два положення фіксації батареї в інструменті. У першому батарея надійно закріплена, але не торкається електричних контактів у пристрої. У другому положенні (робочому) батарея повністю вставлена і взаємодіє з електричними контактами.

 • Компактна акумуляторна коса FSA 56 Set має м'яку рукоятку управління з важелем зупинки двигуна. Вона поглинає частину вібрації під час роботи і зручно лежить у руці. Достатньо один раз натиснути кнопку, щоб мотор перестав працювати.

Більшість акумуляторних мотокіс STIHL обладнано спеціальним упором і кожухом. Ці деталі захищають косильну головку від пошкоджень при обкошуванні навколо дерев і бордюрів. Упор не дає пошкодити делікатні рослини струною під час косіння.

У потужної акумуляторної мотокоси FSA 85 є запобіжний стопорний важіль. Скориставшись ним, оператор моментально заблокує прилад. Таким чином можна запобігти випадковому запуску при вставленому акумуляторі.

Унікальні технічні характеристики мотокіс STIHL

Компанія STIHL постійно розробляє і впроваджує інноваційні технології. Наприклад, ЕС-двигун, який встановлено у більшості моделей акумуляторних кіс. Цей легкий, компактний та зносостійкий електромотор дає змогу отримувати від акумулятора до 55% більше потужності. 

Водночас ЕС-двигун заощаджує енергію і подовжує період роботи акумулятора на 70%. Електронна система постійно контролює електродвигун, розпізнає перепади навантаження та пильнує, щоб мотор постійно працював із оптимальною кількістю робочих обертів.

Функція ECOSPEED дає змогу корегувати робочу швидкість косильної гарнітури відповідно до вимог конкретного циклу покосу. Налаштування задаються за допомогою багатофункціональної рукоятки керування.

Акумуляторні пристрої STIHL зі спеціальною позначкою (хмаринка), пристосовані для роботи під час дощу. Однак слід дотримуватися правил експлуатації, наведених в інструкції до мотокоси. 

Завдяки особливій технології робота акумуляторними мотокосами є тихою, тому використання навушників не є обов’язковим. Працювати з таким інструментом можна в житлових зонах, біля дитячих садочків і лікарень. 

Загальні правила експлуатації акумуляторної мотокоси STIHL

Сучасна акумуляторна мотокоса є доволі безпечним і простим інструментом. І все ж оператору необхідно дотримуватися простих інструкцій, щоб робота була продуктивною. 

 1. Перед початком роботи рекомендовано уважно оглянути ділянку і прибрати з неї каміння, гілки, інше сміття.

 2. Уважно огляньте інструмент перед стартом косіння. Перевірте справність косильної гарнітури, рівень заряду акумулятора. Не використовуйте інструмент без захисного щитка, яким комплектується кожна мотокоса STIHL. 

 3. Працюйте лише при належному освітленні. У випадку екстремальних погодних умов використовувати інструмент не можна. 

 4. Під час роботи на ділянці оператор повинен стежити за тим, щоб поруч із працюючою косою не було людей і тварин.

Використовуйте спецодяг і рукавички, взувайте лише зручне закрите взуття. Обов’язково захищайте очі окулярами, які постачаються в комплекті з акумуляторною мотокосою. 

Для зарядки акумулятора потрібно використовувати тільки пристрій, рекомендований компанією STIHL. Зверніть увагу, що зарядний пристрій можна під’єднувати до електромережі тільки в сухих умовах. Якщо ви працювали під дощем, то після використання акумулятор та інструмент потрібно висушити. Очищуйте косильну головку та ріжуче полотно від решток трави. Для цього рекомендовано використовувати щітку або ганчірку. 

Зберігайте техніку в сухому опалювальному приміщенні. Більшість акумуляторних мотокіс мають петельку для підвішування. Завдяки такій особливості конструкції можна надійно закріпити інструмент на стіні сараю чи гаража. Тримайте акумулятор подалі від агресивних та забруднених рідин, опалювальних приладів.

Як купити акумуляторну мотокосу STIHL в Україні: нюанси оформлення замовлення через офіційного дилера

Бренд STIHL реалізує техніку власного виробництва тільки через мережу офіційних дилерів. Таким чином компанія захищає покупців від підробок і гарантує високу якість обслуговування. Звернувшись до магазинів рекомендованої роздрібної мережі, ви отримаєте вичерпну консультацію і зможете вибрати оптимальну модель мотокоси.

На сьогодні в Україні працює понад 450 офіційних точок продажу інструментів STIHL. Адресу найближчого дилера можна дізнатися на нашому сайті, у розділі «Магазини». Для всіх офіційних дилерів встановлено єдину ціну на продукцію STIHL. 

У магазинах рекомендованої роздрібної мережі представлено широкий асортимент фірмових запчастин і аксесуарів STIHL. Там же виконуються сервісне обслуговування техніки, гарантійний і постгарантійний ремонт. Представники дилерів проходять фахове навчання у головному офісі STIHL, постійно оновлюють знання в галузі сучасних садових приладів. 

На нашому сайті ви можете ознайомитися з основними технічними характеристиками акумуляторних тримерів. Скориставшись формою попереднього замовлення, оформлюйте адресну доставку техніки через офіційного дилера STIHL. 

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.