Безпосередній вибір продукції: Бензопили, електропили, акумуляторні пили. Ланцюги, шини
Бензопили, електропили, акумуляторні пили

Бензопили, електропили, акумуляторні пили

Потужність і надійність, що надихає

Вже більше 95 років фірма STIHL задає тон у розвитку технологій, конструювання та виробництва ланцюгових пил. Технічні інновації, зручна для роботи конструкція, висока питома потужність та гідні наслідування якість і надійність зробили бензинові та електричні мотопили марки STIHL відомими у всьому світі.

У нас Ви знайдете бензопили, електропили і висоторізи для будь-яких потреб: від компактних електропил хобі-класу до надпотужних професійних бензопил для звалювання лісу, потужністю від 1,2 кВт до 6,4 кВт (1,6 к.с. до 8,7 к.с.).

Нещодавно до асортименту фірми STIHL долучились бензопили для бетону а також екологічні й малошумні акумуляторні ланцюгові пили і висоторізи, що дозволяють працювати у місцях із нормованим рівнем шуму та у закритих приміщеннях без доступу до мережі електроживлення. В інноваційних акумуляторних інструментах STIHL для професійного і приватного використання застосовані найсучасніші технології виробництва акумуляторів і електродвигунів.

Бензопили, електропили, акумуляторні пили, висоторізи STIHL: Техніка для домашнього господарства та професіоналів

Ланцюгові пили – сьогодні незамінний інструмент в домашньому, сільському, лісовому і комунальному господарствах. Але високого результату робіт можна досягти тільки при використанні якісної продуктивної техніки.

Німецький бренд STIHL (Штіль) вже більше 95 років розробляє, виготовляє і продає ланцюгові пили по всьому світу. При створенні мотопил завжди застосовуються передові технології, актуальні екологічні протоколи і стандарти безпеки. Підібрати інструмент для своїх потреб та подобань зможе кожен.

Сьогодні компанія STIHL представляє на ринку України бензо-, електро - та акумуляторні пили, висоторізи, а також ланцюги, шини і приладдя в широкому асортименті. Надійність, потужність і довговічність – це якість, що відома у всьому світі як «Made by STIHL». Ланцюгові пили максимально прості в експлуатації й обслуговуванні, з легкістю справляються зі складними завданнями.

Бензопили STIHL: технічні характеристики

Сфера застосування бензинових ланцюгових пил достатнього широка. Залежно від комплектації і технічного оснащення мотопили використовують для:

 • заготівлі дров;
 • розпилювання деревини будь-якої товщини;
 • проріджування і звалювання лісу;
 • будівництва;
 • догляду за садом.

Інженери STIHL ретельно підбирають деталі для кожної моделі та найновітніші розробки, щоб техніка поєднувала в собі продуктивність і ергономіку. Сьогодні можна купити оригінальні німецькі бензопили, в яких застосовуються:

 • економічний двотактовий двигун STIHL 2-MIX, який виробляє на 70% менше шкідливих викидів і споживає на 20% менше палива;
 • система легкого запуску ErgoStart;
 • система швидкого натягування ланцюга без використання інструментів;
 • фільтраційна система з попереднім очищенням повітря, що продовжує термін експлуатації фільтра;
 • декомпресійний клапан, істотно полегшує запуск бензопили;
 • система змащення ланцюга Ematic, що скорочує витрату масла і рівномірно розподіляє його по всій довжині ланцюга.

Бензопила STIHL (Штіль) і стандарти безпеки

Для ефективного використання бензопили не потрібні спеціальні навички, але дотримання техніки безпеки залишається вкрай важливим. Щоб уникнути травм оператора в ланцюгових пилах STIHL передбачені:

 • ланцюгове гальмо QuickStop, яке спрацьовує за долі секунди після натискання на передній захисний упор для рук;
 • додаткове гальмо QuickStop Super. Ексклюзивна розробка компанії STIHL. Ланцюг миттєво зупиняється не тільки в разі сильної віддачі або при натисканні на передній захист рук, але також при відпусканні задньої ручки.

Як купити бензопилу STIHL для своїх потреб: рекомендації щодо вибору

Бензопили діляться на побутові та професійні, або, як ще їх називають, хобі- та профі-класу. Перша група техніки характеризується низькою вагою, компактними розмірами та потужністю, що розрахована на виконання завдань у домашньому господарстві. Друга група – має високу продуктивність, є більш потужною, деякі моделі тут оснащуються високотехнологічними елементами, що полегшують їх використання у щоденній роботі.

Для домашнього господарства ідеально підходять ергономічні і легкі моделі бензопил, наприклад, такі як MS 170, MS 180, MS 210, MS 211, MS 230, MS 194 C-E. Вони комфортні в роботі, зручні як для чоловіків, так і для жінок. Серед моделей бензопил цього класу можна виділити MS 180 C-BE, MS 211 C-BE та MS 230 C-BE із оснащення «Comfort», до якого входить системи легкого запуску та швидкого натягування ланцюга без використання інструментів

Універсальність і надійність – характерні особливості бензопил для сільського господарства, фермерства і садівництва. Найбільш популярні моделі – MS 271 і MS 291.

Бензопили для лісового господарства – це окремий клас професійної техніки. Це дуже потужні і довговічні агрегати, які можуть працювати з твердою деревиною. Найновітніша бензопила MS 500i оснащена електронним управлінням вприскування, а модель MS 880 вважається найпотужнішою ланцюговою бензопилою серійного виробництва в світі.

Бензопили для догляду за деревами сконструйовані спеціально для робіт на висоті. Вони мають оптимальне розташування центру ваги, надзвичайно малу вагу і верхнє розташування ручки управління (моделі із позначкою Т).

Електропили та акумуляторні пили STIHL

Техніка, що працює від електромережі, витребувана в домашньому господарстві. Користуватися електропилами можна як на вулиці, так і в приміщенні, оскільки відсутні вихлопні гази. Крім того, електропила працює гранично тихо, характеризується низькою вагою і простою експлуатацією.

Електродвигун надійно захищений від перевантажень і відключається при критичному підвищенні температури. Спеціальний фіксатор кабелю запобігає його випадковому висмикуванню.

У каталозі STIHL представлені такі моделі електричних ланцюгових пилок:

 • MSE 141 C-Q. Легка і компактна пила з прозорим вікном для контролю рівня масла.
 • MSE 210 C-B. Досить потужна електропила з системою швидкого натягування ланцюга.
 • MSE 250 C-Q. Найпотужніша модель, оснащена пильним ланцюгом 3/8" RS3 і електронною системою управління двигуном.

Акумуляторна техніка дає велику свободу рухів і дозволяє працювати незалежно від розташування чи наявності розетки, не обмежуючись довжиною електрокабеля. Крім того, такі пристрої можуть використовуватися в місцях з нормованим рівнем шуму. Всі акумуляторні пили STIHL живляться від потужних літій-іонних батарей нового покоління. Безщіткові електродвигуни є енергоефективними і довговічними.

Моделі з маркуванням "Set" поставляються з акумулятором і зарядним пристроєм в комплекті.

Висоторізи STIHL: особливості, характеристики, ціни

Дбайливий догляд за деревами можливий і без висотних робіт, якщо користуватися висоторізами. Це особливий вид техніки, що характеризується наявністю телескопічної штанги і оптимальним розташуванням центру ваги. Підрізання гілок, формування крон дерев і живоплоту тепер не представляє складнощів.

Компанія STIHL випускає електричні, акумуляторні та бензинові модифікації висоторізів. На всі товари встановлена єдина рекомендована ціна від виробника.

Ланцюги і приладдя для мотопил STIHL: Де купити все необхідне?

При роботі з ланцюговими пилами рано чи пізно вам будуть потрібні витратні матеріали, деталі і приладдя. Компанія STIHL забезпечує своїх клієнтів всім необхідним. В асортименті є:

 • напрямні шини;
 • ланцюги для мотопил;
 • інструменти для догляду за ріжучою гарнітурою;
 • сумки та футляри;
 • різноманітне приладдя.

Придбати оригінальну продукцію STIHL можна в магазинах офіційної дилерської мережі, яких на сьогодні налічується близько 500. У точках продажу можна не тільки вибрати і купити техніку за найкращою ціною, але і отримати сервісне та гарантійне обслуговування, виконати якісний ремонт пристроїв.

На сайті ви знайдете адреси всіх працюючих на сьогодні магазинів офіційної дилерської мережі STIHL в Україні, ознайомитеся з технічними характеристиками ланцюгових пил та інших агрегатів. Потрібна консультація? Швидше звертайтеся!