Безпосередній вибір продукції: Потужні бензинові мотокоси
Потужні бензинові мотокоси

Потужні бензокоси

міцні, зручні й універсальні

Бензинова мотокоса – незамінний помічник при заготівлі сіна та обкошуванні великих територій із високою травою та чагарниками. Це потужний, надійний і зручний інструмент, який використовують у домашніх, лісових і комунальних господарствах. 
Відсутність кабелю підключення до електромережі дає більшу свободу рухів і змогу обробляти більші площі. На потужні бензинові мотокоси можна встановлювати металеві ножі, які зрізають навіть молоді деревця та кущі.

Німецький бренд STIHL («Штиль») представляє на ринку України міцний, витривалий і простий в експлуатації інструмент. Мотокоси з бензиновим двигуном від STIHL дозволять вам швидко впорядкувати великі ділянки. Техніка підходить як для професійного, так і побутового використання. 

Порівняти Модель Робочий об'єм ­cм³ Потужність ­кВт/к.с. Вага ­кг Косильна гарнітура ­ Ціна
FS 120 30,8 1,3/1,8 6,3 1) Ніж для заростей, 3 леза 14 269 грн* Акція! 12 839 грн**
FS 250 40,2 1,6/2,2 6,3 1) Ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза 15 959 грн* Акція! 15 159 грн**
1) Без палива, косильної гарнітури і захисту

Переваги потужних бензинових мотокіс STIHL

Підтримання охайного вигляду садків, парків і відкритих ділянок – справа кропітка. Регулярне скошування трави та прорідження молодих паростків дерев неможливе без якісного інструменту. Компанія STIHL розробила широкий модельний ряд бензинових мотокіс високої потужності. Головні переваги цього типу техніки:

 • Універсальність. Агрегати можна використовувати як для скошування очерету, заготівлі сіна, так і для обкошування країв газону.

 • Міцність. Конструкція мотокоси STIHL розрахована на значні навантаження. Ріжуча гарнітура виготовляється зі спеціального металевого сплаву.

 • Зручність. Легке маніпулювання інструментом забезпечує дворучна рукоятка. Знімає зайве навантаження зі спини ранцевий ремінь. 

Інженери STIHL подбали про швидкий і легкий запуск техніки, економічну витрату палива та мінімальний рівень вібрації. Для того щоб працювати з потужною мотокосою, не потрібні специфічні навички чи знання. Достатньо дотримуватися інструкції та правил безпеки.

Значну частину інструментів STIHL серійно обладнано додатковими елементами. Їх можна розпізнати за позначкою «С» у назві моделі. Зверніть увагу на FS 490 C-EM, де «Е» означає систему легкого запуску STIHL ErgoStart, а «M» – систему електронного керування двигуном М-Tronic.

Потужна бензокоса STIHL: основні технічні характеристики пристрою

Щоб швидко та ефективно зрізати бур'ян, жорстку траву і невеликі чагарники, техніці потрібен сучасний двигун. У приладах STIHL встановлено 2-тактний двигун, який помірно витрачає бензин. Технологія 2-MIX робить пристрій ще потужнішим, збільшує тягове зусилля. У нових модифікаціях двигунів STIHL є циліндр із чотириканальною технологією і система продувки. Рівень випускних газів знижений на 70%, що відповідає нормам токсичності EU II.

Тривалу безперервну роботу забезпечує об’ємний паливний бак. У деяких моделях його ємність становить до 0,75 л. Напівпрозорі стінки бака дають змогу візуально контролювати рівень бензину. Дозаправка займає лічені хвилини, оскільки отвір широкий і відкривається легко.

Компанія STIHL виготовляє не тільки самі пристрої, а й косильну гарнітуру. Струнні головки, ножі та ріжучі полотна зрізають рослини ідеально рівно. Правильно підібраний інструментарій гарантує бездоганний результат роботи. 

Легкий старт: технології, які швидко запускають мотокоси STIHL 

Сучасні бензинові мотокоси STIHL заводяться легко та швидко. Забезпечують цей процес:

 • Ручний паливний насос. Натиснувши кнопку кілька разів, оператор закачує паливо до карбюратора. Завдяки цьому двигун запускається без проблем навіть після тривалого простою у роботі.

 • Пускова рукоятка. Особливий механізм STIHL ElastoStart забезпечує плавний процес запуску без віддачі та ривків. Система має амортизатор, який вирівнює перепади навантаження, що виникають під час запуску. 

 • Компенсатор. Регулювальний елемент у карбюраторі дає змогу стабілізувати потужність двигуна навіть у разі забруднення фільтра. Необхідність перерв у роботі зменшується.

У деяких моделях бензинових мотокіс встановлено електронну систему запалювання, що гарантує надійний запуск і безперебійну роботу двигуна. Утворена іскра горить довго, тому паливо краще згорає, а кількість випускних газів зменшується. 

Зручне тривале косіння з бензиновими мотокосами STIHL 

Потужні бензинові мотокоси потрібні для тривалої роботи на складних ділянках. Косіння – це значне фізичне навантаження, тому інструмент має бути максимально зручним. Техніку STIHL сконструйовано так, щоб полегшити роботу оператора. Для цього у бензинових мотокосах є:

 • Дворучна рукоятка. Рівномірно розподіляючи навантаження, оператор рухається легко і вільно, краще обробляє ділянку. 

 • Елементи управління. Перемикачі та важелі розташовано на рукоятці. Це дає змогу без зайвих зусиль керувати процесом косіння.

 • Ремінь. Наплічним ременем укомплектовано більшість бензокіс STIHL. Він дає більшу свободу рухів і забезпечує комфорт під час експлуатації інструмента. Ранцевий ремінь із м’якими вставками зменшує небажане навантаження на плечі та поперек.

Бензинова мотокоса FS 94 C-E є найлегшим пристроєм STIHL у цьому класі потужності. Без заправки, косильної гарнітури та захисту пристрій важить усього 4,9 кг. Працювати з таким інструментом приємно й легко.

Спеціальний гвинт-баранець дає змогу швидко та без використання будь-яких додаткових інструментів налаштувати зручне положення рукоятки коси. Під час транспортування або для більш компактного зберігання рукоятку можна повернути на 90°.

Ефективне зменшення вібрації у потужних бензокосах STIHL

Прорідження паростків дерев або скошування чагарників створює значну вібрацію, яку відчуває оператор. Це може погіршити якість роботи, спровокувати швидку втому. Інженери компанії STIHL розробили дієву антивібраційну систему, що гасить зайві коливання на динамічні металеві пружини. Вона може бути 1-точковою або 4-точковою. 

Наявність антивібраційної системи дає змогу уникнути небажаних наслідків тривалого косіння. Як результат, оператор працює довше і якісніше, без шкоди для здоров’я.

Потужні мотокоси STIHL: правила експлуатації 

Працювати з мотокосами STIHL нескладно, для цього не потрібні специфічні навички. Правила експлуатації приладів такі:

 1. Перед початком роботи зробіть поверхневий технічний огляд інструмента. Перевірте стан повітряного фільтра, ріжучого полотна та ін.

 2. Надійно закріпіть ремінь та збалансуйте положення мотокоси. Редуктор мотокоси і ножі повинні бути на висоті 10–15 см від землі залежно від вашого зросту.

 3. Не знімайте захисний кожух – це небезпечно і може перевантажувати двигун мотокоси. Для кожного типу ріжучого обладнання слід застосовувати тільки свій захисний кожух.

 4. Працюйте тільки в захисному одязі, взутті, робочих рукавичках або прогумованих рукавицях. Подбайте про наявність засобів захисту зору та слуху (захисні окуляри, сітка, навушники).

Косіть рослинність лише вдень, робіть невеличкі перерви для відпочинку та охолодження двигуна. 

Купити потужну бензинову мотокосу STIHL в Україні: як вибрати пристрій?

Існує кілька простих рекомендацій, які допоможуть вибрати мотокосу STIHL для своїх потреб. По-перше, зверніть увагу на двигун. Для нечастого побутового використання логічніше вибрати 2-тактний мотор, для професійної діяльності – 4-тактний.

Звертайте увагу не лише на потужність, а й на кількість обертів двигуна. Показник 7000–9000 об/хв дасть змогу ретельно та якісно обкосити значну територію. Комфортне косіння забезпечує ремінь, тому не полінуйтеся уточнити базову комплектацію пристрою. Якщо плануєте працювати регулярно і протягом тривалого часу, придбайте зручний ранцевий ремінь із рюкзаком і гачком для підвішування інструмента.

Ідеальний захист для комфортного транспортування мотокіс забезпечує фірмовий чохол. Стійкий до високих температур та забруднення, він дає змогу перевозити техніку максимально безпечно. 

Де вибрати і як купити потужні мотокоси STIHL: адреси офіційних дилерів

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з асортиментом техніки STIHL, дізнатися технічні характеристики приладів і порівняти їх. Продаж бензинових мотокіс здійснюється тільки через офіційну дилерську мережу. Щоб захистити себе від підробок і гарантовано придбати якісну техніку, робіть покупки у магазинах рекомендованої роздрібної мережі. 

Адресу найближчої точки продажу можна дізнатися на нашому сайті, скориставшись мапою. В офіційній дилерській мережі STIHL діє єдина ціна на техніку. Тобто, вартість однієї і тієї ж моделі бензокоси в Одесі, Харкові та Києві буде однаковою. 

Дилери STIHL не тільки реалізують фірмові інструменти, а й виконують гарантійне, постгарантійне та сервісне обслуговування техніки. Дилер має доступ до найбільшого складу запчастин для бензинових мотокіс, тому ремонт буде виконано максимально оперативно.

У рекомендованій роздрібній мережі ви можете придбати всі необхідні комплектуючі, витратні матеріали, спецодяг та аксесуари. Попереднє замовлення можна зробити просто зараз, скориставшись формою www.stihl-online.com.ua.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

** Умови та термін дії акційної пропозиції дізнавайтесь у розділі «АКЦІЇ».

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.