Безпосередній вибір продукції: Ланцюги, шини і приладдя для мотопил
Ланцюги, напрямні шини і приладдя для мотопил

Ланцюги, напрямні шини і приладдя для мотопил

Найвища якість від одного виробника

Якщо Ви вимагаєте максимальної продуктивності від вашої бензопили, використання підходящого ланцюга і напрямної шини може мати велике значення. Кожний ланцюг і шина виробництва STIHL містить нашу ексклюзивну запатентовану технологію змащування OILOMATIC®. Всі компоненти спроектовані так, щоб максимально ефективно використовувати кожну краплю мастила.

Ланцюг і шини для бензопил і електропил STIHL: бездоганна надійність комплектуючих

Продукція німецької компанії STIHL (Штіль) поєднує 95-річний досвід виробництва ланцюгових пил і пристрасть до досконалості технічних деталей. Як самі інструменти, так і складові елементи до них, відрізняються максимальною міцністю, надійністю, стійкістю до зносу і функціональністю.

Шина і ланцюг для бензопили чи електропили – найважливіші елементи, які зазнають високого навантаження та вимагають своєчасної заміни. Віддаючи перевагу якісним деталям, ви продовжуєте термін експлуатації пристрою і робите його використання більш ефективним.

Компанія STIHL пропонує покупцям широкий асортимент напрямних шин і пильних ланцюгів для різних завдань, як у професійній сфері, так і в домашньому господарстві.

Шини на бензопили: різновиди і характеристики

Інженери STIHL розробили шини з високоякісної і дуже зносостійкої хром-молібденової сталі. Вони підходять для застосування в різних галузях - від валки дерев і різьблення по дереву до заготівлі дров. Завдяки шинам STIHL відбувається оптимальне перетворення потужності двигуна в продуктивне пиляння.

Напрямні шини від німецького виробника діляться на дві основні групи:

  • Rollomatic. Оптимальні для повсякденного побутового використання.
  • Duromatic. Незамінні при виконанні важких завдань професійного рівня.

STIHL постійно працює над зменшенням ваги ланцюгових пилок, починаючи з найважливіших комплектуючих – шин. Грунтуючись на цьому показнику, покупець може зробити вибір між шинами:

  • E Mini Light;
  • E-Light;
  • ESLight.

Ланцюг на електропили: пропозиції від STIHL

Пильні ланцюга випускаються в трьох модифікаціях:

  • Micro. Надзвичайно надійні і комфортні у використанні. Закруглені ріжучі зубці забезпечують високу якість пиляння і мінімальний рівень вібрації. Їх легко заточувати. Ланцюг оптимальний для сільського та лісового господарств, на будівництві.
  • Super. Відрізняються найвищою продуктивністю серед інших ланцюгів STIHL, що забезпечується долотоподібними зубами. Ланцюги Super ідеально підходять для лісового господарства і заготівлі деревини.
  • Duro. Максимально міцний і зносостійкий ланцюг. Ріжучі кромки посилені твердосплавними напайками, тому ланцюг залишається гострим набагато довше. Ланцюг Duro може застосовуватися для пиляння щільної і брудної деревини.

Щоб правильно підібрати комплектуючі, необхідно враховувати безліч нюансів: тип і модель техніки, специфіку робіт, взаємодія деталі з іншими елементами агрегату. Щоб не допустити помилок, рекомендуємо проконсультуватися з дилером STIHL.

Купити ланцюг на бензопилу і напрямну шину в дилера STIHL в Україні

Офіційна дилерська мережа німецького бренду STIHL пропонує замовити і купити комплектуючі за приємною ціною. Виробник контролює не тільки якість товарів, але і їх вартість, тому у всіх 460 точках продажу ви можете зробити вигідні покупки.

Співробітники магазинів дилерської мережі допоможуть підібрати ланцюги і шини з наявного асортименту, запропонують додаткові приладдя для мотопил. При необхідності майстри виконають гарантійний ремонт або сервісне обслуговування, замінять деталі. У розташуванні дилерів STIHL найбільший склад запчастин в Україні, тому всі маніпуляції проводяться швидко і якісно.

На нашому сайті розміщений новий каталог продукції STIHL, вказані актуальні ціни та акції. На інтерактивній карті ви знайдете адреси магазинів офіційної дилерської мережі, заповнивши спеціальну форму, зможете оформити попереднє замовлення з доставкою. Звертайтесь!