Безпосередній вибір продукції: Акумуляторні мотопили
Акумуляторні мотопили

Акумуляторні ланцюгові пили

Потужні інструменти з літієво-іонними акумуляторами

Акумуляторні ланцюгові пили STIHL із витривалими літій-іонними акумуляторами та зносостійкими електродвигунами майже не створюють шуму під час роботи. Тихі й екологічно чисті акумуляторні пили відмінно підійдуть для роботи будь-де - навіть в закритих приміщеннях, наприклад, в гаражі або майстерні. Відсутність кабелю - важлива перевага, що дозволить Вам працювати в будь-якому куточку Вашого саду, під час догляду за деревами або заготівлі дров. Акумуляторні пили системи АК є ідеальним ціновим рішенням для садівників-любителів та власників присадибних ділянок. Надпотужні акумуляторні ланцюгові мотопили системи АP створені для високих навантажень і щоденного професійного використання, зокрема, у місцях з нормованим рівнем шуму.

Порівняти Модель Комплектація ­ Акумуляторна технологія ­ Вага ­кг Зарядний пристрій Ціна
НОВИНКА MSA 60 C-B 2,9 1)
 
9 999 грн*
НОВИНКА MSA 60 C-B SET 2,9 1)
 
14 999 грн*
НОВИНКА MSA 70 C-B 2,9 1)
 
10 999 грн*
НОВИНКА MSA 70 C-B SET 2,9 1)
 
17 499 грн*
MSA 161 T без акумулятора та зарядного пристрою Lithium-Ionen AP-System 2,1
 
14 329 грн*
Акумуляторна пила MSA 200 C-B без акумулятора та зарядного пристрою 5,3 1)
 
14 999 грн*
MSA 220 C-B ohne Akku und Ladegerät 5,4 1)
 
16 999 грн*
НОВИНКА MSA 300 C-O 4,5
 
26 759 грн*
1) Без акумулятора, з шиною та ланцюгом

Акумуляторна пила STIHL: універсальний помічник у господарстві

Техніка на акумуляторних батареях має дві важливі переваги: не обмежує свободу рухів і не створює шкідливих вихлопних газів. Завдяки цьому вона може бути використана в закритих приміщеннях.

Акумуляторні ланцюгові пили від німецького виробника STIHL (»Штиль") – це вибір сучасних садівників і теслярів, які хочуть працювати максимально ефективно і комфортно. Асортимент моделей, які можна придбати в Україні, широкий, тому знайти агрегат під свої потреби зможе кожен.

Компанія STIHL подбала про те, щоб її пристрої були легкими і потужними, надійними і довговічними.

Акумуляторна ланцюгова пила STIHL: короткий огляд характеристик агрегатів

Щоб заготівля дров, підрізання дерев і догляд за присадибною ділянкою були приємним заняттям, інженери «Штиль» до дрібниць продумали конструкцію техніки. Мотопили оснащуються потужними літій-іонними акумуляторами і сучасними зносостійкими електродвигунами, які працюють майже безшумно.

Важливі технічні особливості пристроїв:

  • Система швидкого натягу ланцюга STIHL. Дозволяє без контакту з гострими зубцями натягнути ланцюг пилки. Для цього потрібно лише послабити кришку ланцюгової зірочки і відрегулювати натяг за допомогою спеціальної ручки.
  • Гальмо ланцюга QuickStop Super. Ексклюзивна система безпеки STIHL. Ланцюг зупиняється не тільки при сильній віддачі або активації передньої захисту руки, але і коли оператор відпускає задню рукоятку.
  • EC-Двигун. Збільшує потужність акумулятора до 55%, при цьому захищаючи його від підвищеного зносу. Завдяки цьому батарея працює без втрати ємності значно довше.

Акумуляторні пили STIHL: популярні моделі та їх особливості

Існує два типи комплектації акумуляторних пилок STIHL. Позначка в назві " Set " означає, що техніка поставляється в комплекті з акумулятором і зарядним пристроєм. Якщо такого маркування немає, батарею і зарядку необхідно купити окремо.

Актуальний асортимент акумуляторних ланцюгових пилок STIHL включає наступні моделі:

  • MSA 120 C-B. легка акумуляторна мотопила, яка ідеально підходить для домашнього господарства та догляду за присадибною ділянкою. Комплектується гальмом ланцюга QuickStop Super, ланцюгом PM3 1/4", ручкою з м'яким гумовим покриттям. Швидка і зручна заміна ланцюга здійснюється завдяки системі швидкого натягу ланцюга STIHL.
  • MSA 140 C-B Set. Компактна пила для обрізки гілок і розпилювання невеликих колод. Комплектується літій-іонною акумуляторною батареєю ємністю 180 Вт-год для системи COMPACT.
  • MSA 220 C-B. високопотужний агрегат з професійною ріжучою гарнітурою. Застосовується для найрізноманітніших завдань: валки дерев, обрізки сучків, поперечного перерізу, будівництва з деревини.

Техніка STIHL на акумуляторних батареях зручна, ергономічна, легка у використанні. Для її експлуатації не потрібні специфічні навички.

Як купити акумуляторну пилу STIHL в офіційному дилерському магазині?

Оригінальна техніка STIHL продається тільки в мережі офіційних дилерських магазинів, яких сьогодні в Україні налічується близько 460. Скориставшись інтерактивною картою, яка є на цьому сайті, ви без зусиль знайдете адресу найближчої точки продажу.

Дилери STIHL не тільки реалізують техніку за єдиною рекомендованою роздрібною ціною, але і здійснюють гарантійне та сервісне обслуговування. Ремонт виконують кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання у експертів STIHL. Якщо буде потрібно термінова заміна деталей, представники дилерської мережі користуються послугами найбільшого складу України в даному сегменті.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальним каталогом продукції STIHL, дізнатися технічні характеристики агрегатів. Крім того, тут можна зробити передзамовлення вподобаних моделей з доставкою в найближчий магазин. Звертайтесь!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.